• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Kuk :slight_smile: Tak jsem doma, nějak mě ten výlet zmohl, tak si asi půjdu lehnout.. to je šílený ta únava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
ardi jen běž....já tě viděla a tudíž ti to schvaluju, jen odpočívej :slight_smile: aspon víš že tam mrňouska máš :wink:
5. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
teda holky vy jste mely solo srazik jo?? :frowning2: a kdy se sejdem zase na kafi??
5. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
darina mi dovezla ty carnitin drinky do práce když byla v liberci víš? no a srazík musíme nějak vymyslet :slight_smile:
5. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
aha tak to pak jo... no tak šup nějaky nevrh??na srazik?? :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
no tak já můžu příští týden po 16hodině úterý až pátek, pak pondělí 17.8. můžu tak nějak po 11tý hodině celej den, no pak dopoledne jenom, a ten další týden budu moct po 14hod
5. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
tak sem byla koupit pár věciček pr malýho mikuláška
5. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
Tak jsem si zdřímla..Honza měl dneska spát v Praze a najednou se v půl 5 objevil doma, že mu je hrozně zle, že zvrací.. ale snad už je to ok. Teď ale asi budu blinkat já :grinning:
A příští pondělí jsem v Praze na školení, ale v úterý odpoledne by to šlo..
5. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
no a nejste těhotný oba? :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak to přisti utery odpol??me je to jedno ale jeste semy aby se to hodilo!!
5. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
no nevím jestli semy nemá do pěti v úterý
5. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
hm tak ńevim me je to fakt jedno ja sem doma tak se přizpusobim
5. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
no tak uvidíme co poví ne? třeba bysme mohli i po té páté hodině
5. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Já můžu kdykoliv, tak počkáme na Semy a uvidíme.. Já si jdu zas lehnout, pa
5. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
papa a odpočívej :wink:
5. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
no tak já pomažu domů za chvilku, čeká tam na mě nikolka s matýskem tak se na ně těším :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak je pozdravuj oba :slight_smile: A uvidíme teda co semy na ten srazík, předběžně s tím počítám..
5. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
dobré ránko přeji, tak semy držím palečky ať je vše v poho a podaří se :dizzy_face:
6. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno,

Semy: také moc držíme pěstičky, ať se to tentokrát povede
Ali: ať Tě dnes moc na té mobilizaci páteře netrápí
6. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
janula...děkuju, snad to bude v poho no :unamused:
6. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojik a dobre rakno semy držim pěsti :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky..moc děkuju že na ěm myslíte.....bohužel jsme dopadli špatně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
IUI teda udělali, ale manžel měl spermio ještě horší než minule..hlavně na počet..jen 10mil...a i kvalita asi jako minule takže taky žádná sláva.....bylo u toho přímo napsáno že nevhodné na IUI..a i doktorka říkala že to je zbytečný..že doporučuje aby se hned udělalo ivf :frowning2:
řeknu vám že mě to docela položila...jsem si pobrečela....nevím jak to dneska vpráci vydržím..nejradši bych se zahrabala a spala.. :frowning2:
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
ach jo semy, to je mi tak líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: opravdu moc, a manželovi nedáváš nějaký vitamíny nebo tak na spermio? a třeba to je stresem co manžel předtím má, a jak to nese on?
takže půjdete příště do ivf?
ale neztrácej hlavu a naději
6. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
stresem to nebude..on je manžel dost kliďas a nenervuje se tolik jako já..navíc jsme teď byli po tý dovolený oba v pohodě a v klidu...tak jsme si říkali že to bude dobrý..že to minule bylo blbý protože to bylo po stěhování a doma hodně makal...no a je to ještě horší...:frowning2:
vitamíny asi zas koupíme, loni jsem mu koupila takový komplex s Q10 která je na to prý dobrá..tak to zas koupím...
no musíme si k tomu večer sednout a něco vymyslet..jsem se ptala doktorky kolik by to asi vyšlo tak to spočítala cca na 15 000
a nevím kde to teď vezmeme, budeme si muset asi půjčit od našich..a to nám teď budou půjčovat 20tis na dveře který už máme objednaný....a na účtě je asi 20tis který skoro všechny padnou na obkladače, truhláře, vodáka a materiál....:frowning2:
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
no je to naprd, ty peníze u toho, no já ještě můžu doporučit asi dva cviky pro chlapy který zlepšujou kvalitu spermií asi 37% jsou podle mojžíšový a vitamín E
noa dala ti utrogestan nebo teda vůbec nic?
6. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
jojo dala, normálně jako minule....ale že si myslí že je to zbytečné....ale co..naděje umírá poslední....třeba se tam nějaká mrška provrtá...

říkala že s ejí mám co nejdřív ozvat jak jsme se rozhodli a že by kdyžtak hned podala žádost....tak se asi večer rozhodneme jak to udělat no...
nejhorší že mě do toho ještě deptá ta práce..to že už tak dlouho čekám že budu moct odsud odejít, ještě to blbý dojíždění..dneska mě na dálnici asi tři auta zas tak debilně objížděli nebo vjeli do cesty že jsem přijela do Liberce rozklepaná z tý jízdy..a to řídím hodně dlouho...:frowning2:
6. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
semy take me to moc mrzi ale drř se bude lepe a uvidiš mimi se povede jestli holt na to nejste moc upjati :frowning2: znaš to i když si řikaš že ne ale v hlavě podvědomě ste!držim pěsti kupte nejake vitaminky a bude lepe
6. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
no musíte to holt probrat...jestli počkat zkoušet to doma, zkusit na to našetřit a pak jít do IVF nebo jestli si půjčíte a půjdete do toho, ale bohužel i u IVF je riziko že se nepovede :frowning2: :angry:
nebo jestli si třeba zkusíš sehnat něco jiného jako práci myslím, no fakt těžko radit
6. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
ještě jsem si teď říkali že třeba jak jsme se tulili v úterý tak tam nějaký dobrý čekali a jen se do dneška neměli čas udělat dobře....

medi díky...
no jako myslím na to...ono s eto nedá vůbec na to nemyslet....a po takové době...:frowning2:
ale teď jsem byla tak v pohodě..jsem fakt věřila že to teď bude dobrý a že se to povede....a jak mě to doktorka řekla tak mě to úplně podseklo....
6. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
semy nenervuj se to je právě ono!!tim to je ješte horší hod se nejak do klidu vim že se mi to řekne ale zkus to!!
6. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.