• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
čekat určitě nechceme....už jsme čekali dost dlouho...
no a o tý práci musím porozmýšlet no....manžel už taky říkal že bude potřeba něco změnit...ale stejně bych musela dát 2měsíční výpověď :frowning2: bych nejradši s tím sekla okamžitě :frowning2: ale to půjde těžko...
6. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
do dneška jsem v klidu byla...fakt jsem teď byla tak pozitivně naladěná...
teď manžel píše že měl ve středu v práci dost stres, že mě tím nechtěl zatěžovat tak mě to ani neříkal...:frowning2:
tak snad aspoň ty úterní byli dobrý
6. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
ja vim je to těžke ale neco vymyslete nebo se zblaznite je videt že male opravdu chcete ale i tak neni uspech zaručen tiv ivf ne??kolikrát sem četla že pak otehotněli přirozene jen na to nemyslet a nebo když do toho pujdete tak take myslet na neco jineho!!!
6. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
no halvně zkuste nějak zlepšit tu kvalitu spermií u manžela a ono se povede, ty jak to vypadá si v pořádku :wink:
ale chápu tě že ti ted není moc nejlíp
6. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
hlavně to nejak zkuste uklidnit a ono to pujde :wink:
6. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
no dneska mě dobře určitě nebude...ale ono se to zas sklidní....
to je jasný že ani ivf není 100%..ale to že jsme si mysleli že ho nebudeme potřebovat a strakat do toho peníze....

ali já jsem v pořádku..i doktorka říkala že to vypadá že je fakt problém jedině v tom spermiu...že já jsem v pořádku.....
6. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
no budete to muset prostě nějak probrat a vymyslet a hlavně nezapomínat na negativa která IVF přináší a hlavně že to není 100% a hlavně i ta finanční stránka hraje roli
páč dáte 15tis za IVF, pokud se povede hned na poprvé tak pak věcičky pro miminko a že je šance i na dvojčata a tím tedy spojené další výdaje takže abyste to všechno utáhli
6. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
no fakt bych ti ráda nějak pomohla :wink:
6. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
jako když je to v tuhle chvíli nejlepší možnost tak do toho půjdeme....dvě děti chceme stejně i když kdyby jsme si mohli vybrat tak radši po sobě..ale i kdyby z toho bylo dvojčata tak by jsme byli šťastný a věřím že i finančně by se to utáhlo...proto jsme koupili jen byt a ne barák aby jsme v pohodě vyžili se dvěma dětma.....to že teď aktuálně nemáme kam šáhnout je kvůli tý rekonstrukci která je v nejhorší fázi kdy ty peníe na to vydat musíme jelikož je to rozdělaný no...ale manžel má naštěstí dobrý plat takže zas našetříme....
ještě mě teď adali naši k narozeninám peníze a něco ještě dá babička takže si nekoupíme věž co jsme chtěli do kucyhně ale půjde to na mimi no....hold se budeme muset trošku víc uskrovnit, hlavně aby se to podařilo...
6. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
jak řika ali souhlasim s nu ni ale proberte to a uvidite! :slight_smile:
dík Ali..jseš hodná :slight_smile:
no a zkus do manžela cpát ty vitamíny a třeba i ty cviky jestli nechce zkusit
6. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
jojo už jsme se domluvili že vitamíny zase koupíme....a na cvičení se ho zeptám doma....
6. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
jedná se v podtatě o tři cviky, nemusí cvičit celou sadu jako ženská, takže je to otázka maximálně 10minut denně, snažím se najít odkaz někde na netu ale ted nám přišlo zboží
6. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
zkusím to najít..díky :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
tak už jsem je našla...:slight_smile:
6. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
no vida jak si šikovná
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
no posílala jsem to i manželovi tak sám říkal že to snad pomůže....
6. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
no ta úspěšnost je u toho docela veliká takže proč ne, apokud má manžel sedavé zaměstnání tak by tohle opravdu mohlo být řešení
6. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
no on zas tolik sedavé nemá, každou chvíli pobíhá někde po firmě.....ale vyzkouší :slight_smile:
on by taky pro to udělal cokoliv...
6. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
no hlavně je to bezbolestný a úspěšný, záleží holt jestli bude důslednej a cvičit denně
6. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
a to on zas důsledný je....líp jak já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojik holky semy už je lepe??
holky poradte jak vy by jste se rozhodly mam pejska 15 let pudlika...nema už moc zuby nevidi a jen tak polehava chodi ale je nervozní a na vše jen šteka pže nevidi co by jste udělaly??nechaly by ste ho uspat??
6. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
no tak snad vám to pomůže no, hlavně není to uplně beznadějný tak to je taky dobře, furt tam nějaký spermijky zdravý má takže naděje tu je :wink: :wink:
6. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj, jdu vás jen pozdravit, je mi blbě, ani nezvládám dočítat.. Honza už byl od odpoledne ok, tak myslim, že to není žádný virus, ale u mě normální těhu nevolnosti.. teď jsem si dala lízátko a zkusim procházku, tak snad to pomůže.. Zatim nezvracim, ale blbě mi je teda dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
no to mě utěšuje..že jiný jsou na tom i hůř a potřebují třeba dárce....
snad se tam nějaká dost mrštná najde no...

trošku jsem to propočítávala teď jen cyklus jak mám...a vidím to tak že příští měsíc by jsme ještě jendou zkusili IUI..a pak až ten další IVF..doporučují po něm být doma a to nevím jak přesně by to teď vyšlo protože kolega pak bude mít ještě dovolenou..tak aspoň něco našetříme do té doby a i kdyby ten třetí pokus byl bezvýsůedný aspoň budeme mít pocit že proto děláme maximum...když je to hrazený tak škoda to nevyužít...
6. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ardi to mě mrzi že ti je blbě ale neboj přejde to je to normílni mě tedy dnes po ránu take nebyo ok..nejak mi bylo take blivno a to se mi nestava a ke všemu nam před barakem dělaji novou silnici a pěkne to tu smrdí!! :frowning2:
6. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
semy to je docela dobrý tah si myslim jeste jednou zkusit IUI pže třeba si řict že ty penize za to davat atd a třeba se to povede víš jako vyhecovat se nemyslim tim že byste ty penize za to nechteli dat ale že je to takove nakopnuti a teba by se to just povedlo
6. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
medi je mě krapet lépe...snažím se být v klidu.... :pensive:

s tím pejskem je mě to líto....vím v jaké jsi situaci..měli jsme ještě o něco staršího jezevčíka....ona už pak měla skoro všechyn zuby pryč a hrozné boule po těle, už jí to nechtěli ani operovat...ale byla pořád taková vitální, chuť k jídlu..no ale pak to už taky dospělo do takovýho stádia že už to nemělo cenu...

záleží jak tvůj pejsek vypadá, ty ho znáš nejlépe...tak poznáš jestlůi je pořád v pohodě, nebo je pořád ve stresu jak říkáš že se jen bojí kvůli tomu že nevidí...každopádně je to těžké rozhodnutí :frowning2:
6. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Medi no třeba :slight_smile: teď koupíme vitamíny, manžel bude cvičit a budeme šetřit no...a kdo ví, třeba pak přeci jen bude mít lepší ten spermio...pokaždé ho tak špatný neměl...tak třeba se opravdu jen nestačili mršky udělat.....
6. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.