• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
semy ona jen polehava a když se jde nažrat tak jako tape kde to ma :frowning2: a zuby ma i nema ale naji se ale z vybehu nejde ven boji se a když ji vyženu ven tak je stejnak jen v takove uličce a tam stoji nebo leži fakt nevim ale jinak je v poho ale asi je to pro ni těžke...volala sem veterinařce a ta řekla že v ponděli se na ni podiva a veme s sebou i na uspani a že se rozhodnem :frowning2:
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
ardi tak snad opravdu nebude žádný vir....vzduch ti pomůže :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak jo...uvidíš až jí vyšetří co ti řekne....ale jestli se i bojí jen někam vylézt tak to není pro ní moc veselý život...
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
semy ja si myslim že to bude ok hlavně at manža ji ty vitaminky a cviči ty se hod take do klidu jdete jeate jednou do IUI a uvidite...a třeba se nejak zadaří ani nebudete vedet jak
viš ja to mela take tak řeknu to tu,,..při sexu sem myslela na male kudy sem chodila myslela na male a pak to neslo a ja ok manža ok a nic no a pak bylo před vyročí svatby a ja začala planovat dovču a manžovi darek a pri sexu myslela jak se mu ten darek bude libit atd a je z toho prcek :slight_smile: doufam že je v pořádku a živoučky a zdravoučky
sice to zni blbe ale nam to asi pomohlo :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
medi...no ono u tebe to očividně bylo jen psychický ale když člověk ví že tam nějaké zdrav.omezení je tak je to něco jinýho, to si alespon myslím já, psychika je mocná ale všechno vyléčit taky neumí

no nic mějte se tu...já jedu na mobilizaci, tak paaaa večer
6. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
ali samozřejmě maš take pravdu ale jestli že semyn manža to spermio nemel vždy špatne tak se tu muže zlepšit a psychika se take vylepší a pujde to!!
6. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
papa ali ať ti to dobře jde :slight_smile: a dobrou cestu :slight_smile:

medi to je dobře že vám to pomohlo :slight_smile:
víš my měli odreagování plno..loni svatební cestu, letos jsme kocourka pořídili, byt koupili...a stejně nic z toho...a jestli má manžel pořád až na ten jeden to spermio blbý tak to prostě bez pomoci nepůjde a jak říká ali tak ani ta psychika už to nezachrání, i když vím že je moc důležitá i tak:slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
no ze 4 ho měl jednou dobré
6. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
aha tak ale nevzdavejte to a bude to ok :slight_smile:
i když s pomoci tak alespon pak budou dva :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
my to nezvládáme....jen jsme čekali že to bude lepší...
6. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
to mělo být nevzdáváme!
6. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
ja vim a neboj bude to lepší jen tomu dat čas a uvidi se naděje umírá posledni :wink:
6. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
no to jo :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak několikahodinová procházka po lese mi prospěla, už je mi dobře :slight_smile: Jen tak jsem vás prolítla..
Semy, je mi moc líto, jak jste dopadli :frowning2: Ale nevěš hlavu, nám taky vyšlo špatně spermio a v tý době jsem už byla těhu :slight_smile: Třeba se fakt zadařilo už v úterý :slight_smile: Držím vám palce..
Medi, jestli jen pejsem nevidí, nemá zuby, tak jen proto bych ho nespat nenechala.. My měli 17letou kokřici a posledních pár let neviděla, taky do všeho narážela, ale v pohodě chodila, žrala a nevypadala, že by se nějak trápila, občas si i hrála.. uspat jsme jí nechali až když začla mít bolesti a nemohla na nohy.. což se stalo ze dne na den.. Prostě jestli se ten pejsek už je trápí, tak jo, ale jestli je jinak v pořádku, chodí, žere, nic ho nebolí, tak nevidím důvod..
6. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
6. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Dari děkuju za odkaz..ano ona ji pije všechno ale jen polehava ven z vybehu nejde na vše jen šteka a ja rozmrzela jen leži nehraje si a dnes ji pozoruji že se boji jit aby nekam nenarazila a i ta chuze už neni nic moc..lfakt nevim abych neudelala chybu :frowning2:
6. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
ahoj holky tak už jsem doma, není mi moc dobře sice mě nic nebolí ale reakce teda na mobilizace je, motá se mi hlava a je mi na zvracení, no je to prej normální :frowning2:
6. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
ardi jak je??
7. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Medi jak je??

ardi jak je??

Se budeme dneska opičit? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Semy jak je? :grinning:
Zatím to vypadá líp než včera, ale zatím jsem zvládla jen dojít z postele k pc a dát si pár bebe sušenek.. teď mě čeká venčení, to bude zkouška :slight_smile: Večer mě pobolívalo v krku a měla jsem trochu vyšší teplotu, ale už je to ok..
7. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
ardi tak se šetři a odpočívej :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
mě je nic moc.....
7. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
jo semy jak je??u mě dobrý akurád sem rano musela uklidit prijedou mi lidi na ubytko tak sem mela rozcvičku
ahoj holky, přeji dobré ráno
ahoj ali....jak je po tý mobilizaci?
7. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
no nic moc, připadám si jak zmlácená, ale včera mi bylo hůř mi bylo furt na zvracení :frowning2:
a co ty? probrali jste možnosti včera a nějakej plán jak dál? a doufám že už je to krapet lepší
7. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
no bojujeme jak s penězma no....sice jsme plán včera udělali ale dopoledne jsem mluvila s doktorkou z gennetu tak mě to vymluvila a abych řekla pravdu tak v noci když jsem nemohla spát tak jsem si pak říkala že tak to asi nepůjde...
každopádně za měsíc zkusíme ještě jedno IUI..je to hrazený tak škoda nevyužít...
na ivf by jsme šli pak další měsíc..no a pak jsme řešili kolik do toho investovat...
půvdoní plán byl, že na první pokus by jsme do toho šli jen s lékama jen od pojišťovny a bez ISCI, pouze pak zmražení když by bylo co....
no ale jak jsem psala od této varianty asi ustoupíme
a půjdeme na první pokus komplet dopaltíme lepší léky, udělá se ICSI a pak zamražení takže dohromady to bude nějakých 20tis.
jen právě řešíme ty peníze no...a to ještě nemusí být konec pokud se ani další IUI ani první IVF nepodaří.....
zase pokud se podaří něco zamrazit tak by se na další pokus třeba platilo jen léky..takže by druhý pokus nebyl tak drahý...
7. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.