• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
hmm jsou to starosti co? mě na tom ty peníze vaděj taky, zvlášt když prostě nemáš žádnou jistotu a jen samý nervy jestli se povede nebo ne :unamused: :angry:
ale třeba když do toho půjdete takhle komplet hned napoprvé tak se snad zadaří
a vitamíny vám dr. nedoporučila?
7. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Semy, já doufám, že se nakonec nebudete muset rozhodovat a povede se to, ještě dřív než na IVF dojde.. To jsem teda netušila, že je to tak drahý, myslela jsem, že taky první tři hradí pojišťovna.. vím teda, že ICSI ne, ale drahý to je.. Zkusila bych manželovi koupit tu maccu a androzin, jak tu psala sluni, taky jsem to chtěla Honzovi objednávat, četla jsem o tom, že to fakt funguje..
7. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
no koupili jsme včera Q10 která je na to prý dobrá se selenem a E dokupy..a říkala jsem si jetsli bylinky nezkusit...
7. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
děkuju holky za podporu :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
no třeba se fakt podaří ještě předtím, anebo se podařilo ted v úterý :wink:
7. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
no kéžby...taky v to doufáme no... :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
no já třeba tyhle doplatky zjistila hned na začátku, tak i proto jsem se rozhodla pro tu mojžíšovou, je bezplatná a úspěšnost má stejnou, v určitých případech samozřejmě,

nahrávám fotky z dovči na facebook
7. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
ale a tvůj manžel už byl na spermiu?
7. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Ali, ty fotky z Velký Deštný mě fakt pobavily :grinning: Ten tvůj výraz.. uplně jsem si vybavila, jak jsi nám to vyprávěla :grinning:
7. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
holky tak už vím jak budu dělat příští týden..ta to úterý jak jste se domlouvali tak mám do 3 v práci a pak akorát na banku musím..takže klidně se můžeme sejít v 15,30 :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
ali fotky jsou super :slight_smile:))
7. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
semy je to hrozne s temi penezi ale snad to nejak vyřešite držim pěsti at se povede...
jinak ja em si na sebe ušila bič :slight_smile: delam na obed plnene papriky a houskový knedlik v žvote sem knedlik nedelala tak nevim jak to dopadne :slight_smile: aby z toho nebyl kamen :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
medi tak a´t vaření dobře dopadne :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
semy dekuju o ty papriky strach nemam ale ty knedliky :frowning2:
7. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
neboj, to půjde :slight_smile:

já si akorát ohřívám k obědu nudle s mákem :slight_smile:))
7. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
hm??to jsem už nejedla hodne dlouho to sis je vařila??
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
no těstoviny jsem si uvařila ráno doma...

tak nakonec je z toho spíš mák s nudlema :grinning:
7. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holky, já zas spala, jsem fakt šíleně unavená, ach jo..
7. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
ardi tak snad to časem přejde..až si tělo zyvkne na těhu :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Naštěstí už to je snad lepší, včera to taky bylo jen dopoledne a pak ok.. V pondělí mám celodenní školení v Praze, to jsem teda zvědavá.. musim se o víkendu naspat do zásoby..
7. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak obidek mi dopadl na 1 :slight_smile: jsem rada knedlikama nikoho nezabiji tak je to dobrý a prišel mi další baliček veciček jen doufam že to tomu prckovi nebude male :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak já to pomalu balím....konečně víkend...tak holky papa....
7. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
semy pěkný vikend a nejak pěkne si ho užijte ju :slight_smile:
7. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky, tak se hlásím z práce
a odpověd pro semy...ano mates byl na spermiu a je naprosto v pořádku :wink: u nás je problém u mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
ahoj ali jak je??a jak to jde v práci ja sedim venku a čtu si je to napinave jak kšandy:slight_smile:
7. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
a u čeho jsi? už čteš rozbřesk?
no mě furt není moc dobře ale jde to
7. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj, ali šla jsem kolem, ale spěchala jsem, tak tě zdravim až teď :slight_smile: Já teda u upírů skončila u prvního dílů, ten druhej už nějak nemůžu přelouskat, přijde mi to pořád to samý..
7. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
ardi...no tak nemůže se to líbit každému :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
No jasně.. a já hlavně nejsem moc čtecí tip :slight_smile: Teď jsem snědla milánskou směs, poprvé jsem měla chuť na něco sladkýho.. teda kromě zmrzliny, tu můžu :slight_smile: A taky jsem se teď pěkně zasmála, protože jsem si vzpomněla, že si dneska Honza ze spaní zpíval :grinning: On mi to nechce věřit..
7. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
tak byl úplněk tak se není čemu divit :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.