• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ali, mam knížkovou otázku :slight_smile: Dneska jsem viděla, že mají knížku Babička 21.století, něco jako návod pro správnou babičku :slight_smile: Nevíš, jestli něco takovýho existuje i pro dědečky? Myslela jsem, že bych to využila na oznámení našim, ale dědečka jsem nikde nenašla.. Když táta dostane vaříme pro děti nebo tak něco :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
no je taková malá knížečka...rady jak na prevíta pro babičky a dědečky, je to taková humorná ale pěkná :grinning: no a jinak nevim, ale juknu se ale spíš asi ne
7. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
No to by bylo pro tátu ideální, malá a humorná :slight_smile: Dík
7. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
no je to pěkný :wink:
7. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
A máte jí? Když dopadnem v úterý dobře, tak až tak asi za dva týdny pojedu, tak bych jim to chtěla oznámit..
7. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
jojo máme, ani není moc draha asi 150, nevim z hlavy
a určitě dopadnete dobře neboj
7. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Ok, tak já bych se pro ní po úterku stavila.. Máte i tu babičku 21.století? kdyžtak jí mají vedle v albertu, ale abych nekupovala jinde :slight_smile: No vzhledem k tomu, jak mi je, tak si myslím, že se tam vevnitř něco dít musí :slight_smile:
7. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
jo i babička tady je :slight_smile:
určitě, věřím že je to uplně v pořádku a palečky budu držet :wink:
7. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Dík :slight_smile: A jak ti je? Už ok?
7. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
nic moc, jsem taková celá bolavá, a pravej vaječník zase cejtím, opět nějaké cviky při mojžíšce boleli, tak doufám že to je aspon ovulace
7. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
No jo no, ale aspoň to je k něčemu :slight_smile:
Honza se mi teď směje, řekla jsem mu, že jsem se rozbrečela u Komisaře Rexe :grinning: Dneska jdem na Dobu ledovou, tak snad nebudu brečet i tam :slight_smile:
7. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
:slight_smile: nojo mu řekni ať si zvyká :slight_smile: bude hůř :grinning:
7. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
no trápila mě včera pěkně ale lepší se to, a prej mám vystouplou břišní aortu, mám asi moc hubený břicho nebo co
7. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
To vůbec nevím co znamená :astonished: :slight_smile: Ale hlavně, že ona ví co dělá :slight_smile:
Chtěla jse si jít před kinem lehnout, ale najednou je mi nějak dobře a nechce se mi.. tak snad v tom kině neusnu :unamused:
7. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
no já se jí ptala co to jako je a jestli to je blbý a ona že to je anomálie no :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
tak sem asi divná
7. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Každej je divnej.. já radši nikam nechodim, aby mi neřekli, co všechno je na mně divný :grinning:
7. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak teď přišla tchýně s tim, že už nemaj peníze a bude potřeba, abysme doplatili ten dřevník.. :angry: My jí řikali, že to necháme na podzim, že na to teď nemáme, když se platila ta pergola a ona, že ne, že to někde seženou.. tak se začlo a teď nám řekne tohle..kde jako máme najednou sebrat 30tis.?? Já si šetřim na nábytek už po několikátý a teď navíc nevim, jestli zvládnu pracovat, mě z ní klepne..
7. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
hmm tak to je teda taky dobrý
7. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
ali ano čtu rizbřesk a za chviu nebude co čist ted se k tomu tedy zase na chvilu nedostanu vikend mame nabity ale hned jak to pjde pujdu ke knize :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
ali ty čteš to na věky veku??
7. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
jj asi to i dneska dočtu pokud neusnu
7. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
ja že sem na to videla u vas na knihkupectvi vyvěšenou reklamu smyslim snad neprodavanejsi kniha nebo tak nejak??
7. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
jj je to bestseller
7. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
hm??asi si ji budu muset take pořidit zatim to co jsi mi doporučila upiry fakt super!!!!!!!!!
7. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak to jsem ráda,a tyhle knížky jsou taky moc pěkný
7. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
hm??vaham :_) ale než dočtu tuto tak to jeste chviu vydržim :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Krásnou sobotu všem :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj semy, jak se vám líbil film? :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Já si sobotu zatim moc neužívám, myslela jsem si, že tu nevolnost zaspim, ale ona se jen posunula.. ale snad už to přechází :slight_smile: A včera v tom kině jsem fakt málem usnula.. a hrozně mě tam štvala nějaká banda vzadu, který se hrozně nahlas bavili a křičeli.. :angry:
8. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.