• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj ardi..film byl super :slight_smile: moc se nám to líbilo :slight_smile: my jsme se děli úplně v první řadě tak to tam bylo dobrý
akorát mě z tý sedačky pěkně bolel zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak to je mě líto že zas nevolnost přišla...snad to brzo přejde...:slight_smile:
my zas dneska makáme..já sundala v kuchyni z jedný stěny obklady a oškrábala omítku a mažel pokračuje v koupelně, už sundal všechny obklady, dočistil podlahu a vyvrtal trochu ve zdi na elektriku...ale už toho máme dneska oba dost...tak už pomalu poklízíme a pak jedeme pro babičku do Tanvaldu a jdeme pak k našim grilovat a slavit ještě moje narozky dodatečně...tak si večer odpočineme :slight_smile:
8. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
8. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojik holky nejak nestiham sem ani nakouknout...pořád nekde litam a nestiham :( ale dnes sem se sem na chvilu podivala jak se mate??
holky me picha v podbřišku snad to nic nebude :frowning2:
jinak sme byli sama oslava až jsme se s Honzou kvuli tomu včera rafli a ja pak bulila a bulila a bolelo me pak břicho snad je male v pořáddku :slight_smile:
a co vy??Ardi jak je?
9. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj, já nějak nemam sílu psát, je mi pořád blbě.. Teď jsem měla krušnou hodinu, ale už to zas jde.. Rozhodla jsem se, že zítra na to školení do Prahy nepojedu, bojim se takhle řídit.. nechám si napsat neschopenku, zatím tak na 2-3 týdny, snad pak bude líp..
9. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Jo a v úterý to na ten srazík moc nevidim, uvidim jak bude :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

ardi to je mě líto že je ti pořád tak špatně....v to úterý to je jasný..se sejdeme až ti bude lépe :slight_smile:
medi a co pořád slavíte?
9. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
ale semy ani se neptej tatova přitelkyne mela 55 a babca a deda 60 let od svatby :frowning2: no a pak jsme tu meli lidi na ubytko a jsou to kamaradi a me bylo blbe a chtela sem si jit lehnout ale ne sama a už byl ohen na střeše :frowning2:
ardi tak si dej nejake to tehu izatko
9. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Medi, to nepomůže.. na nevolnosti mi pomohl zázvorový čaj, ale na zbytek.. slabost, motání hlavy.. asi nepomůže nic.. Ale teď je mi zrovna dobře, tak snad to chvilku vydrží
9. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
no tak to ai ne no :frowning2: tak jen vydržet a nic jineho asi nejde no :frowning2: a zkusit vice odpočivat :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
medi aha..no to je mě líto...

já jsem dneska nějak bez energie...asi to je po tom utrogestanu nejspíš....
rozebíráme teď část kuchyně aby se dalo sundat zbytek obkladů....tak tam necháme jen spodní skříňky a vrchní budou v jídelně..takže takový sparťanský podmínky....ale strašně se těším na novou kuchyň :slight_smile:))
9. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
semy ono se to nejak d ado kupy a bude lepe :slight_smile: jinak nam dnes odjiždí lidi co tu byli ubytovani tak budu mit na cely tyden uklizeni a prani a vubec se mi do toho nechce :frowning2:
9. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
a to vy tam máte nějaký penzion?...
9. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
jj přimo v baraku mame ubytování :slight_smile:
9. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, mam prosbu nemate nektera doma nevyuzity Clostylbegyt??Jsem taky z Jbc, prosim ozvete se sem nebo na IP diky moc. Rina
9. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

Medi tak ty jsi vlastně skoro "hoteliérka" :slight_smile:

tak zase v práci...ale mám tento týdne dobré směny, tak to asi rychle uteče.....a v sobotu jdeme na tu bratránkovu svatbu :slight_smile:))
10. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojik semy teda takhle brzy rano do práce jo?? :grinning: promin trochu rejpu že??ale at ti to uteče a jsi brzy doma :slight_smile: ja jsem vstavala take a musim čekat na tu veterinařku kdy přijede ale vubec se na to netěšim :frowning2:
semy hotelierka nevim nevim ale mam toho občas až nad hlavu
10. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
no dělám dneska od půl osmý :slight_smile:..ale zase ve tři už budu docházet :slight_smile: a v pohodě..nerýpeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale že jsi doma tiše závidím :grinning: ..pěkně se mě dneska motá hlava....takže bych taky radši byla doma...

jo dneska přijde jo?..tak to na tebe myslím...doufám že ti řekne pozitivní zprávu až jí vyšetří :wink:
10. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
dobré ránko holky, hlásím se po víkendu, ted sice pojedu do práce ale napíšu z práce
víkend byl naprosto super
10. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj ali :slight_smile:
tak to je super že byl super :slight_smile:))
tak se ozvi až budeš pracovní :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,
já začínám věřit na duchy :wink: Mám pozitivní duchařský testík, tak snad už bude jen a jen sílit a bude vše ok. Včera jsem očekávala MS, ale nepřišla, teplota nahoře a na testu duchařská čárka po limitu, dnes už slaboučká čárka v limitu. Tak nevím, co zafungovalo, jestli čtyřlístek nebo to, že jsem viděla v LBC na komíně čápy nebo to, že jsem v so prošla na Bezdězu bránou s ještěrkou na stromě :slight_smile: Tak mi prosím moc držte pěstičky, ať je vše ok.
10. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky Jani :slight_smile: tak to je skvělá zprávička..tak přeju ať jen sílí a sílí :slight_smile:))
10. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky Semy, moc děkuji a už se těším na pozitivní zprávičky od Tebe. :slight_smile: Třeba se vám povedlo před tím IUI, když jste byli krásně odpočatí a optimisticky naladění z té vaší dovolené. :wink:
10. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
no kéžby :slight_smile:)))
10. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Ali čekame na popis viknedu a určo to bylo super jak pišeš :slight_smile:
ahoj Jani teda ticha gratulace a drženi všech pěsti co mam :slight_smile:
semy tak to je pohoda to se nejak zvládne co??jinak ja ted volala do gennetu kvuli tomu UZ jestli mi ho udelaji při tech odberech a sestřiška že ne že to nejde a ja že si to zaplatim tak to šlo hned :slight_smile: tak jdeme v patek v11.30 tak nam take držte pěsti at je vše ok :slight_smile: a docela sem se zdesila bude stat ten UZ 1000 kč aale co hlavne že uvidim prcka a bude v pořádku doufanm a modlim se za to!!!!
10. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
jo a jeste se me sestřička ptala to budete 16 tyden že jo??ale ja budu 15 tyden pže i na tom prvním UZ a odberu jsem byla v 11 a ne ve 12 tydnu ale snad to neva ne?
10. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
medi jojo..dneska to uteče...

teda to je síla 1000...ty není to ten 4D ? jak koukám na ceník tak ten tam mají takhle drahý...

mrkni:
http://www.gennet.cz/pages/cenik.htm
10. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
je tam v ceníku:

Těhotenský test – materiál + provedení

200 Kč
10. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ale ne..to je těhotenský :grinning: ..já jsem fakt dneska mimoň :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
ty semy vubec netušim ale vypada to na to 4D ale nic mi o tom neřikala tak uvidime a i kdyby to byl normálni ja budu i za to štastna no uvidim a kdyby to nebyl 4D tak stejnak chcu jit po 20 tydnu na 4D tak se tam pak nejak objednam hlavne aby bylo male v pořádku!!!
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
tak se hlásím z práce :slight_smile:
jeee janulo tak to moc gratuluju a držím palce a´t ta čárečka sílí tak jak má :dizzy_face: :wink:
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.