• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
já ho zavádím ráno i večer..co jsme od všech slyšela tak při polykání bylo všem blbě, tak radši zavádím...
10. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
aha,no tak mě vyloženě blbě není,jen to břicho mě pobolívá,no jdu v týdnu na gyndu,ať se na mě koukne.
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj sluni, k dr. jdu zítra v 11:30, tak snad vše bude ok :slight_smile: S tím utrošem nevím, já bych ho měla dostat zítra.. nebo možná něco jinýho, já přesně nevim
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Neboj,všechno bude v pořádku,ani na nic jinýho nemysli,zítra už mimi bude pěkne vidět :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
semy na udržení těhu a na úpravu cyklu, protože pokud těhu nejsi tak většinou po vysazení do tří dnů dorazí ms
10. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
ardi tak na tebe budu myslet zítra :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
ardi...třeba ti nedá nic, pokud bude vše v poho :wink:
10. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
no tak u mě hlavně na udržení..s cyklem jsem naštěstí nikdy problémy neměla :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj sluni a ardi..
ardi sem rada že ti je lepe a neboj kontrola dopadne dobře :slight_smile:
sluni ja bych ten utroš nevysazovala je na podporu těhu a i otěhotněni tak bych ho brala dokud nebudeš testovat
10. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
no mě ho dr. nasazovala taky takhle, vždy na deset dní po ovu, a pokud by teda bylo těhotenství tak se v něm pokračuje
ale většinou se tím zajistí že je normálně dlouhej cyklus, páč pokud těhu nejsi tak si budeš zbytečně oddalovat ms
10. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
no tak nám dorazilo zboží...1400ks...tak papa, občas sem juknu
10. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ahoj medi,asi máte holky pravdu,tak já ho zatím vysazovat nebudu a uvidim pak dle testu.Ještě,že se s váma tady můžu poradit,to je fajn. :slight_smile: díky.
10. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
sluni nemaš vubec zač :slight_smile:
ja jsem se akurád ted nabaštila a mohlla bych si jit lehnout...asi to udelam a vemu si knižku a pak se budu muset jit hejbat at jen nejim a nekynu :frowning2:
10. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky, všem moc děkuji za tiché držení pěstiček a palečků. Věřím, že nám to vyjde :slight_smile: Hodila bych testíky do alba, ale nějak jsem ještě nevykoumala, jak si ho vlastně můžu vytvořit :wink:
10. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
jani nahoře na lište daš nastaveni a tam založis albíčko je to jednoduche :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
V nastavení to není.. aspoň to tam nevidím..
Jani, klikni na fotoalba, vyskočí ti tam moje alba, dáš založit album a je to :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
aha tak ja myslela že to jde přez to nastaveni :frowning2:
10. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
10. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Jani šikula :slight_smile: pěkný čárky :slight_smile: nechceš mě jednu poslat :grinning:
10. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
jani krásne tak držim pěsti aby to vyšlo!!!
10. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Semy: jsou tam dva testy, tak Ti moc přeju, aby si co nevidět našla nějaký podobný a možná i hezčí :slight_smile:
Medi: jaké jsi měla příznaky, já mám takové tlaky v podbřišku, občas pálení a neskutečný pal v prsou, to jsem u prvního těhu nezažila anebo jsem to nevnímala, protože jsem nevěděla, že jsem těhu :wink:
10. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jani děkujůůů :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
janula...no pěkně je ta čárka viděti tak hlavně aby sílila :wink: :wink:
a semy ty budeš testovat tak za 10dní ne?
10. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
ali no asi tak no..koncem příštího týdne....vidím to čtvrtek nebo pátek..podle trpělivosti :wink:
10. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
jani ja snad jen bolesti prsou a jinak nic :( ani ted nemam nevolnosti občas chute jsou ale jinak nic snad je mimis v pořádku
jinak tu byla veterinařka a řekla že by pejska nenechala jestě utratit tak si ho jeste nechame :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
medi tak to jsem ráda že to dobře dopadlo :wink: tak doufám že bude ještě dlouho s vámi :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Take doufam no snad se netrápi ale dr řikala že až na ty zuby dobry :_)
10. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jani, pěkný čárky :slight_smile: Budu se na tebe těšit v dubnovkách :slight_smile: Já teda jako první příznak měla bolavý prsa, já vůbec neměla podezření, že se mohlo zadařit, ale jak pořád bolely a ms nikde, tak jsme zkusila test a čuměla jak puk :grinning: No a teď si užívám pěkně nevolnosti, zrovna jsem zas měla hodinku krizi, bleee
Medi, jakou máte veterinářku? Nebyla to Klára? Já si taky myslím, podle toho, co jsi psala, že není důvod ho utratit.. kdyby začal mít nějaké problémy, bolesti, tak to je něco jinýho..
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
ardi jj Kláru nikdo jiny tu v okoli už neni je moc hodna a dobra...no ona řikala že ji ty zuby musi vadit a bolet to ale že to na velky trapeni nevidi a pes jako d´kdyby ožil a skala ze sedačky a šla k vybehu atd :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj Ardi, díky za pochvalu, také se mi líbí :slight_smile: Do dubnovek se přidám ale až asi po první návštěvě u MUDr.
10. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.