• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Medi, my chodíme většinou do Liberce, jsme tam zvyklý, ale je fakt, že je to docela z ruky, tak asi přejdem do Jablonce.. Ke Kláře taky někdy chodíme, ale jak s čím, Bobinu nám kastrovala a vše ok, ale přijde mi, že některý věci nechce řešit, že jí přijde, že jí otravujem s blbostma.. Mám z ní pocit, že prostě něco řeší stylem "vždyť je to jenom pes, ten tohle nepotřebuje.." Kamaráda pes měl nějaký boláky, on za ní šel, ona řekla, že to nic není, nic mu nedala, přitom toho psa to bolelo, v Jablonci mu to pak hned vyléčili.. Nějak podobně reagovala, když jsme chtěli, aby koukla Nikitě na zuby, zdálo se mi, že má kazy atd. Ale jinak vše co dělala, tak ok, jen jdu prostě s něčím radši jinam..
10. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
jasne no ja si tedy na ni nemužu stěžovat tak nevim no ale každyho vec a jestli maš takovehle zkusenosti tak proč nezajit nekam jinam :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Jani,koukám do albíčka a opravdu moc moc pěkné čárečky :wink: ,kde je prodávaj už se dvěma? :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Holky, na ten zátřejší srazík se mnou asi radši nepočítejte.. uvidim, jak bude, ale asi to nezvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Sluni, moc děkuji, víš, kde jsem ty testy koupila? Jeden měli v lékarně tady na B.Němcové a druhý v Kauflandu, tak to tam zkus. Tak ať Ti to vyjde. Já jsem testovala poprvé 10DPO a už tam byl ten duch :slight_smile:
10. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
holky ma blby dotaz myslite žemuže byt jeno prso vetší a jedno menši??měla sem to tak i před tehu ale ted je to videt jeste vice :frowning2:
10. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
medi...no jasně že může, já to mám taky, to má skoro každá ženská .-)
no tak my dodělali zboží, jsem úplně KO
10. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
ali diky za ukidneni :slight_smile: me teda dnes pekne boli prsa brrr :frowning2:
10. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Jani,díky moc za tip,hned zítra mažu do Kaufu taky pro jeden na čtvrtek :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Dobré ranko....
tak jsem zase táák unavená, mám návaly a motá se mě hlava.... :unamused: to bude dneska teda veselý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak čárečka vesele sílí a já mám velkou radost. Jenže už mi začaly i ranní nevolnosti, ráno se probouzím se žaludkem na vodě a musím něco sníst jinak by mi bylo fakt zle. Se docela divím, protože při prvním těhu to přišlo asi v 8tt a teď jsem teprve v pátém. Tak začínám spekulovat, jestli nečekám dvojčata, že mi je tak blbě.
Semy: já jsem měla návaly a byla jsem děsně unavená minulou středu a to se tam ten červík asi uhnízďoval, tak třeba všechno zlé je k něčemu dobré. Moc, moc, moc, bych Ti to přála.
11. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj jani..no kéž by jsi měla pravdu :slight_smile:
ale hlavně to připisuju tomu Utrogestanu co beru.....i když minulý měsíc jsem to po něm neměla tak strašný....

no ale časově by to i vycházelo že by se mohlo uhnizďovat :slight_smile: tak snad snad snad :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
a koukám že ti čárka opravdu krásně sílí :slight_smile:)) ty nevolnosti mě mrzí....no ale zas aspoń víš že je všecko v pořádku a snad brzo přejdou :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
jj, nevolnosti přejdou, naposled přešly ve 14.tt :grinning:
11. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
no tak to se dočkáš brzo :D

a kdy jdeš k doktorce?
11. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
jo a už jsi to řekla manželovi?...se teď nějak nevybavuju jestli jsi to tu psala :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
k doktorce jdu až asi 31.srpna, příští týden jsme na dovolené, doktorka má také dovolenou a po dovolené jim tam budou dělat podlahy, tak to prý také nepůjde
ale na konci srpna už bude vidět srdíčko, tak tam alespoň nepůjdu zbytečně brzo a nebudu se děsit, že ještě není atp.
jj, manžel to už ví, to víš, nevydržela jsem to :slight_smile: a malému říkám, že mě nemůže kopat do bříška, že tam má maminka mimi a včera přišel ke mně, vyhrnul mi tričko, píchal do břicha a říkal: "mimi", "mimi" :grinning:
11. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no ta dětská reakce je stejně nejupřímější :grinning:

no tak to už tam pak uvidíš celýho broučka v celý kráse i se srdíčkem .-)

jak jedete na dovču?
11. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
ne jak ale kam :grinning:
11. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
jedeme v so autem k Českému Krumlovu do pronajetého apartmánu, majitel bydlí v jedné půlce a má svoji půlku zahrady a my budeme ve druhé půlce a budeme mít také svoji půlku zahrady i s bazénem, tak snad nám vyjde počasí, se tak strašně těším a teď ještě mnohem víc :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
tak to bude určitě super...:slight_smile:
11. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko, tak hlásím že mě dneska taky není nic moc :frowning2: ale já to připisuju změně počasí, akorát mě teda píchá ve vaječníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky Ali :slight_smile:

no počasí rozhodně nepřidá...
že by jsi měla ovulku?..nebo myslíš že už byla?
11. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
hele mám dotaz...všimla jsem si teď chodím hodně často na malou..myslíte že by to případně mohlo být tím že tam nějakýho červíka třeba mám?..nevím jestli je to možné takhle brzo aby to takhle působilo....
bojím se abych zase neměla nějaký zánět..ale jiný problémy nemám co jsme měla na začátku roku při zánětu...tak nevím no..
11. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja ted vylezla z pelechu je tu hnusne manža venku maka a ja budu vařit
semy s tim čuranim no mysim že to je brzy ale muže to k tomu byt těžko řict :frowning2:
11. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
no počkám a uvidím no...doufám že to žádný zánět nebude....už jsem si letos užila dost...
11. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
držim pesti aby nebyl :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
dík :slight_smile: to by bylo fakt k vzteku ještě dostat zánět...
11. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
no já nevím s tou ovu, bud už byla nebo je :wink:
11. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
tak ali hups na to :D nebo už tam čekají? :grinning:
11. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.