• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Semy, dík.. mně se stejně ještě nedošlo, že tam fakt někdo je :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
ardi no tak to je super,to je krásná zpráva :slight_smile: a nechala sis napsat tu neschopenku?a co fotečku,máš?...
semy,tobě se mimi taky určitě uhnizďuje,moc ti to přeju. :wink:.
Mě je dnes holky taky nějak od rána divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nevim co to má být,zda to opravdu přisuzovat tomu utroši..???
11. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
jééé tak už koukám do albíčka...krásnej červíček :wink: .Já chci takýýýýýýýýý
11. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Sluni, neschopenku zatím nemám, protože do konce přístího týdne nikam jet nemusím.. vlastně možná ještě o týden dýl.. práci z domova zvládnu a kdyby mi pak pořád bylo zle, tak si pro ní mám kdykoliv přijít..
11. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
ardi dobrý...i místo činu :grinning:

ultrazvuk je krásný :slight_smile: ještě jednou moc blahopřeju :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Dík :slight_smile: Jj, to je náhoda, že to mam zrovna vyfocený :grinning:
11. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
ardilko....moc a moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ardi a Betmenku nebo Betmenko :slight_smile: také se připojujeme s velkou gratulací. Jste pašáci, že se máte tak skvěle, tak jen tak dál.
11. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ali, moc a moc děkuju :slight_smile: Já jim jídlo, který jsem si sama uvařila :slight_smile: Dokonce mi i chutnalo, ale už ta chuť nějak mizí.. Někdy se u tebe stavím pro ty knížky.. Potřebovala bych zítra na veterinu, ale nevim, jestli to zvládnu.. jsi zítra nějak v práci?
11. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jani, i tobě děkuju :slight_smile: Ty se k nám brzo přidáš :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Ardi tak velka gratulace :slight_smile: jen tak dal :slight_smile:
ale docela jsem nejak rozhozena z toho jak ti dr řekla čim ti je huře tim lepe me nebylo vubec špatne a ani neni tak se bojim aby neco nebylo v nepořídku ale doufam že je mimis v pořádku a těšim se na ten patek na UZ
11. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
ardi, zítra jsem tady od 8-16hodin a knížky mám teda dát stranou ju?
11. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
teda já snad dneska i dočkám konce pracovní doby :stuck_out_tongue_closed_eyes: za půl hodiny mizím....
ale je to dneska teda pořádná krizovka...položit si hlavu na stůl tak ve vteřině usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Medi, vůbec se tím nestresuj, znám velkou spoustu holek, co jim nic nebylo a vše je ok.. Ona mě spíš chtěla jen uklidnit.. Vždyť už máš první trimestr za sebou a vše bylo ok, takže klídek :slight_smile:
Ali, jj, ty dvě - babičku a prevíta :slight_smile: Jen teda neslibuju, že dorazím zítra, mám to v plánu, ale může se stát, že mi bude zle.. teď je mi celkem ok, tak chci vymyslet nějakou větší prochajdu se psama, někam dojet a tam je vypustit, abych je nemusela tahat na vodítku.. ale nějak mě teď nic nenapadá
11. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak papa holky..hezký zbytek dne :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak jsem se vrátila z dvouhodinovky trampolín a je mi parádně, bylo to moc prima :slight_smile: ted baštím salát a pak asi půjdu do hajan
11. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:))

ali to jsi si teda včera pěkně zaskákala :slight_smile:)
12. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojik holky a dobré ranko...ja sem zase nejaka nachcipla nejak mam rymu a škrabe me v krku tak dnes budu lenošit!!
ali to už delaji i dvouhodinovky na trampoškach??
12. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
jj dělají i dvouhodinovky, a bylo to fakt prima, krapet teda dneska cejtím nějaký svaly, hlavně mezilopatkový z posilování na ruce ale jinak dobrý
no a jinak si myslim že mám anovulační cyklus, měřila jsem si ráno teplotu a mám jí nízkou takže ovulace nebyla :unamused:
12. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky Ali a Medi :slight_smile:

ali tak třeba už byla ovulka :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
no pokud by byla tak bych teplotu měla mít nahoře
12. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
no to je škoda teda no..asi fakt potřebuješ trošku pomoct k tý ovulce tím Clostilem..
12. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
no já se tím ládovat furt nebudu, je možný že mi prostě ten pravej vaječník nefunguje, no řešit to budu až po paříži, půjdu na tu průchodnost a třeba zas ten clostyl, dřív ne
12. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
jasný no...ono je to i záhul pro tělo pořád ho ládovat hormonama....:slight_smile:
jen si užívej a ono nějak bude ne?....
kdy že to letíte?
12. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
15.10. :slight_smile: už se těším
no já z toho ani nijak špatná nejsem, my máme horizont ještě dva roky co jsem si tak řekli že půjdem na umělý takže do tý doby času mraky :slight_smile: nemám náladu furt se nechat vyšetřovat a zkoumat
12. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
no to je jasný to chápu :slight_smile:

věřím že se těšíš :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
tak jsme včera nakonec ještě doma makali...a sundali jsme všechny obklady v kuchyni :slight_smile: tak jsem měla radost že už jsou dole...

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#5368753564962505970
12. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
no takhle to moc hezky nevypadá :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
no to ne no..ale mám radost že jsme to dali všechno najednou dolů :slight_smile:

včera jsem tam tak stála v tý zatím ošklivý kuchyni a představovala si jak to bude krásný až tam bude stát krásná nová kuchyně :slight_smile:)))) strašně se na ní těším..asi i víc než na novou koupelnu :D
12. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
:slight_smile: nj to chápu :slight_smile: no snad to budete mít co nejdřív hotové
12. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.