• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no cca do 14ti dnů bude kuchyň už obložená takže budeme moct dávát skříňky dohromady :slight_smile: pak akorát přijde truhlář, změří co a a jak a uřízne desku a pak jí přijede namontovat....pak ještě nějaký drobnosti jako horní ramku a spodní sokl..ale to už jsou prkotiny :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím příchod od MUDr., začal mě trápit výtok, tak jsem radši šla, no a mám mykozu :frowning2: , to mám určitě z toho vyšetřování čípku, i když jsem měla pokaždé čisté ruce :wink: tak mám nějaké tablety na zavádění, nemáte někdo podobnou zkušenost, mám to poprvé
12. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
a už od dveří se na mě MUDr. smála a ptala se, jestli mi nepřišla MS, že jí to je prý jasné z té vysoké hladiny progesteronu a že to nemůže říct stoprocentně, ale že jsem asi opravdu těhotná
12. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
a dělala mi ultrazvuk a dokonce tam už něco viděla, že se tam prý něco klube, sliznici mám 14mm nebo tak něco a všechno prý nasvědčuje těhotenství
12. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
já mám takovou radost :grinning:
ale mám prý také nějakou cystu na vaječníku, tak nevím, co s tím bude, jestli zmizí nebo tak něco
tak uvidím, konec hlášení :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Ali, už se chystám za tebou, ale zatim se mi to nepodařilo, zas bylo náročný dopoledne, ale už je snad líp, tak bych měla nějak dorazit..
Jani, tak ať je to brzo v pořádku.. Zkušenost s tím nemám, jen vím, že to měly holky z únorovek na začátku těhu, chvíli zaváděly ty čípky a bylo to ok.. A nebrala ti krev nebo něco? Nebo kdy tam jdeš na potvrzení?
12. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Aha, já si nepočkala na konec hlášení :grinning: Tak paráda.. a kdy jdeš příště? Cysta snad zmizí sama, mně vždycky zmizela..
12. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ardi, jdu po dovolené v po 24.8. odpoledne, test mi nedělala, prý je to skoro jasné a tím pádem zbytečné a nemám si už dělat těhotenské testy, že se zbytečně stresuji, že pokud tam ta čárka je, tak tam je a basta
12. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
dnes ráno jsem si ho totiž dělala a čárka byla asi úplně stejná jako včera, ale pak jsem koukala k Tobě do albíčka, že jsi testila obden, tak to bude v poho
12. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jj, chce to obden, za ten den to nemusí zesílit.. Tak držím palce, určitě to bude ok :slight_smile: Já teď jdu až 2.9., to bude nekonečný..
12. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
jj, také si vzpomínám, že jsem chodila jednou za měsíc a to čekání bylo nekonečné :wink:
ale já jsem si na ebay v Anglii koupila stetoskop a vlastně už od 12.tt jsem slyšela srdeční tep toho škvrněte a to mě dokonale uklidnilo, no, třeba to nebylo ono, ale bušení tam bylo slyšet a já jsem byla v klidu :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jani tak paráída..to jsou dobré zprávy..ty čípky ti určitě pomůžou a budeš si už jen užívat..:slight_smile:

ty jo to je dobrý nápad si pořídit stetoskop :slight_smile:))

já jsem teď našla na koníkovi sk jednu naší kamardáku....otěhotněla na třetí pokus...to má tak někdo štěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
jinak mě to dneska vpráci totálně neutíká..nemám co na práci tak tu jen tak brouzdám...akortá jsem si pořádně vyčistila počítač, tak mě šlape trochu rycheji zase....
ráno jsem dávala auto do servisu ..na výměnu brzdové destičky....a seřídit světla který nám tam minule rozštelovali :grinning: ..tak doufám že to nebude moc drahý....
12. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
janulo moc gratuluju vypadá to uplně super a máme tady další těhulinku :wink: :wink: no jak je vidět tak to pravidlo opravdu funguje, každý měsíc někdo

no tak snad se taky dočkáme vid semy a sluni :slight_smile:

jo ardi asi půjdu taky do těch bylinek z tý naděje, než půjdu zas na gyndu tak zkusim zas tělo nahodit bylinkama :slight_smile: akorát mi není jasný jestli se to bere od ms nebo můžu začít kdykoliv...poradíš?
12. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
no ali doufám..nejradši bych se hned přidala k janule.... :wink: :unamused: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak uvidíš, třeba se zadařilo, však už se to za pár dní dozvíš :slight_smile: to by pak byli dvě těhule v srpnu :grinning: :grinning: a netěhulí by tady moc nezbylo :slight_smile: :wink: no však uvidíme ale palečky pořád držím :wink:
12. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
no děkuju..uvidíme no..nejradši bych už testovala....to čekání je šílený... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
ještě vydrž, kolik si dnes? tak 20DC ne? tak ještě 5dní ne?
12. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
teprve 19DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no snažím se držet :grinning:
12. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
neboj to už uteče jako voda
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
no snad.....ale v práci s emě to teda táhne neskutečně...už aby byl víkend ...:slight_smile:
se těším na sobotní svatbičku :slight_smile:))..včera jsem si ještě koupila samodržící punčochy...a dneska ještě šstičky musím vyprat..jsem se k tomu ještě nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Semy a Ali,
moc děkujeme za gratulace, ale radši se ještě až tak úplně neraduju, i když myslím pozitivně a věřím tomu, ale všechno s mírou :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,i já se připojuji ke gratulaci k miminku.Neboj se,všechno je určitě v pořádku a miminko poroste tak jak má.Ke komu ty v Jb chodíš na gyndu?k Jörgový?
Já jsem si teď volala na gyndu k té mojí Dr. a jsem teda docela naštvaná,jsem objednaná až na příští středu a to jsem sestřičku prosila,zda by to nešlo dřív a prý že ne,že je volno až ve středu.Ach jo,potřebovala jsem,aby mě Dr.prohlídla,neboť mě stále bolí už pár dní břicho a nevim,zda teda pokračovat s tím utrošem...to se do středy zbláznim,jestli to nepřejde. :frowning2:
12. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Jo jinak ahoj holky,jsem vás zapomněla pozdravit.
12. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Jsem doma. Ali, moc děkuju za knížky.. jdu ulehnout a pročíst je :slight_smile: Ty bylinky můžeš začít kdykoliv, já začínala 2dc, protože mi zrovna přišly a ani jsme tu kúru nevybrala celou.. Ale je to jedno..
Sluni, kdyby mě něco bolelo, tak bych ani nevolala a šla tam.. řekla si jí, že tě něco bolí? Mně vždycky říkali, že v takovém případě můžu i bez objednání.. Mají toho po té dovče asi hodně, když mě objednávala, tak to měla dost narvané..
No jdu si lehnout, za hodinku přijde Honza a chceme jít na procházku, tak abych měla sílu :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
ahoj Sluni..tak tam radši mazej..a ty jsi teď kolikátý DC?

jinak mě začalo pobolívat v podbříšku..tak kéžby to bylo uhnizďování :dizzy_face:
12. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
No řekla jsem jí,že potřebuju nutně s paní doktorkou mluvit ohledně těch hormonů,že mi nedělaj asi dobře a ona hned že má volno až ve středu,no tak jsem jí nechtěla zdržovat.No tak uvidim,kdyžtak tam tedy zajdu dřív.To já nevěděla,že tam můžeš s bolestma bez objednání.Asi tam maj opravdu blázinec,neboť byla i doba,než zvedla telefon,se tam nezastavěj obě.
12. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
semy...no kéž by...ale může to být všechno tím utrošem, nemusí ale může, tím že ho bereš tak nemůžeš žádným příznakům připisovat že to je těhu, je to blbý ale je to tak....teda alespon moje zkušenost a nejen moje
12. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
a sluni být tebou tak si udělám test a podle něj bych vysadila anebo dál brala utroš
12. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
ali mě je to jasné..ale prostě jak jsem tomu věřila na začátku měsíce tak tomu věřím i teď že to vyjde....prostě myslím pozitivně a nějak to dopadne..už jsem se i smířila s tím že by jsme musela na IVF, tak jsem asi klidnější :slight_smile:

tak já za deset minut pádím z práce, pro auto do servisu a pak asi půjdeme na pizzu :slight_smile:

tak se mějte a hezký zbytek dne .-)
12. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.