• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
semy ahoj rada bych ale nejde to delam po kouskach ale musim to mit dnes hotove přijedem mi zitra navšteva tak aby bylo naklizeno pes odblešenejatd :slight_smile: jj nejak zdrha pže nemame plot okolo baraku tak zdrhne ale ted už je uvazany :frowning2:
13. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
holky jak poznam kde mam čipek?? :frowning2: nejak se mi to nezda a bojim se jestli ho nemam moc vepředu pořád me jakoby neco tam dole vadilo a jako me tlačilo a nutkáni na wc ale když jdu tak jen trochu ale to nutkáni a tlak je hrozny :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
medi tak to já ti asi neporadím...a nutkání na wc je v těhu normální, jak se děloha rozpíná, tak to může být to tlačení :wink: a co kdyby jsi si zkusila zavolat k dr?..třeba i sestřička by ti poradila..:slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
no ja mam jit zitra na ty odbery do gennetu a jsem obednana i na ten UZ jak sem se vnutila tak se dr zkusim zeptat jestli bude ochotny a nebude mručet :slight_smile: bojim se aby ten čipek nebyl nejak špatny ale doufam že je vše v pořádku :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
držte nam prosim zitra v 11.30 všechny palce a pěsti at je mimi v pořádku a vše ostatni take děkujem :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
to víš že bude v pořádku :slight_smile:

budu na tebe myslet :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
děkuju :slight_smile: jsi hodna kde jsou všechny ostatni??ja mam konečne hotovo :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj, já jsem většinou na gauči.. nemam moc sílu psát a hlavně nemam co.. To by bylo pořád dokola.. je mi blbě, nic nedělám.. :grinning: Takže dočítám, ale nějak moc nereaguju.. Zítra držím palce, určitě bude vše ok
13. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
to je dobře že máš hotovo :slight_smile:
Ali je dneska moc pracovní a Ardilka se tu ani neukázala..tak buď taky pracuje nebo spinká a není jí dobře...

no já se pomalu loučím, za chvíli mám padla ajdeme dneska na výstaviště na skupinu Družina..hrajou v rámci Jabloneckého kulturního léta :slight_smile:

tak papá a hezký zbytek dne :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
jé ahoj Ardi..tak jsem s eskoro trefila co..to je mě líto...no užíváš si to se vším všudy teda...tak ať je zas brzo lépe :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
tak si to semy hezky užijte mi jeste pojedem navečir nakoupit :slight_smile:
ardi ahoj to je mi ito že ti je stale mizerne ale neboj bliži se to ke konco za chvilu to přejde a budeš si uživat :slight_smile:a děkuju za podporu docela mam obavy ale tešim se a doufam v to že je to v pořádku :dizzy_face:
13. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Semy, dík.. Doteď jsem spala, tak je mi o něco líp.. U nás je o víkendu Eurion, tak snad tam budu moct aspoň nachvíli..
13. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
tak papa
13. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
blee tak jsem od šesti spala a ted jdu žehlit, jsem teda nějaká unavená fuj, blbej utrogestan :frowning2:
13. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojik tak mi se vratili z obchodu a jsem hotova jdu do vany a asi padnu :slight_smile: nemužu se dočkat zitřka snad to bude ok tak držte pesti :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
určitě bude neboj se a hlavně se nenervuj, dostaneš určitě krááásnou fotečku
13. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
snad dostanu musim si o ni řict co ty jeste v práci??
13. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu Vás jen krátce pozdravit.
Medi: držím vše, co máme na zítřejší utz, neboj, vše bude v pořádku a to nutkání na wc je naprosto normální, roztahuje se ti děloha a tlačí Ti na močový měchýř :slight_smile:
Ardi: mrzí mě, že Ti je tak zle, ale brzo to přejde a potom budeš sršet energií :slight_smile:
u mě nic moc nového, jen jsem šíleně unavená a spala bych i ve stoje a to jsem dnes byla u rodičů a mládě lítalo po zahradě a já jsem měla pocit, že každou chvíli usnu :grinning:
Semy: super, že jsi tak skvěle pozitivní, teď to určitě vyšlo
Ali:super, že máš takovou radost z obalů na květináče, my máme teď období, všechny kytky pryč z dosahu, jinak by je Filip kropil svým čajem, šťoural se v hlíně atp.
13. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Krásné dobré páteční ránko :slight_smile:)
14. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ranko i tobe semy ja ted vstavala a snidam u kompu a pomalu se pujdu chystat na odjezd do LBc...a manžu popohnat at to venu zabali zase maka.. :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
tak a´t ti to tam všecko dobře dopadne :slight_smile:
a už se těším na fotečku .-)
14. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
no snad ano...fotečku nevim jestli semdam ale pokusim se manža to musi zprovoznit :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky, tak já mám asi spavou nemoc, to je něco šílenýho jak na mě ten utrogestan působí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :angry:
14. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem se zase hezky vyspala, aspoň že spát můžu.. a dokonce se mi zdál sen o tom, jak jsem normálně jedla :grinning: No a ráno jsem se zvážila a mám o 3 kila míň za týden a kousek.. dřív bych měla radost, ale teď ani ne, už by mi to klidně stačilo :slight_smile:
Ali a jsi v práci? Nebo můžeš spát?
Semy, kdy budeš testovat?
Medi, držím palce a těšim se na dobré zprávy a fotku
14. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
ali ty náš spáči :slight_smile: snad to přejde brzo..já jsem teda taky unavená..ale dá se to vydržet :slight_smile:
ale večer jsem teda v deset usnula jak špalek :grinning:

ardi asi na začátku příštího týdne...
14. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
ardi jsem v práci... a odpo trampolínky, tak snad mě to nějak probere...no a já mám taky o další kilo míń, ale mě to teda těší ne že ne
neboj ardi ono se to zlepší a bude ti za chvíli dobře uvidíš
14. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
tak jsem si taky chvíli sedla k obědu..jsme tu dneska s kolegou sami tak moc nestíhám..pořád courají lidi...a já jsem tááák unavená...
14. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahojky,

nakukuju a čekám na výsledky Stáni, až dorazí.
Jestli chcete, tak mrkněte do alba, mám tam dnešní test, tak věřím, že to mrně už se pořádně zavrtalo a všechno bude OK :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahoj Jani...

teda krááásný čárky :slight_smile: to už je určitě krásně zavrtaný :wink:
14. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ali neusnula jsi ještě v práci mezi knížkama? :grinning:
14. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.