• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Semy: díky, však ty je tam také za týden najdeš, věřím tomu
co Sluni, kde se nám toulá?
14. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
díky Jani :slight_smile:))

no ta se tu ještě dneska neukázala...
14. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky,já jsem tady,ale jen na skok. :wink:
Jani krásná čárka,super,mimi je už určitě krásně zavrtané :slight_smile:
Semy,určitě tam tu čárečku příští týden najdeš,to by bylo aby nebylo :wink:
Jinak bříško naštěstí už opět nebolí,jen je mi tak divně od žaludku pro změnu.Ale ještě jsem netestovala.Dnes jsem 14dní po ovu,ale ještě se nechci ukvapovat.
14. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj Sluni :slight_smile:

a kdy to máš dostat? teda spíš nemáš :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
semy...neusnula jsem, ale opět zboží :slight_smile:
janulo...krásné čárečky, gratuluju :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
ali tak jo :slight_smile: já jen aby jsi tam někde neležela s knížkou na hlavě :grinning: ..zajímavá představa..:slight_smile:

mě to nějak přestalo utíkat...ještě tři hodiny....
zítra jdeme na tu svatbu tak s emooc těším .-) ale pořád jsem nevymyslela co si udělám s vlasama :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
no hlavně si je umej a učeš :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myla jsem si je včera abych je neměla úplně čerstvě omyté...líp s emě pak upravujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
no já když nemám v hlavě mraky tužidla a laku tak mi nevydrží nic víc jak hodinu, mám strašně jemné vlasy a ještě k tomu zdravé takže se prej blbě upravujou, i kadeřnice s tím vždy válčí :grinning:
14. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
no tak to se pak blbě upravuje...já mám hlavní problém že je mám hodně těžké..mám jich strááááášně moc....a dost takový tvrdý...vtšinou teď nosím skřípec na horní vlasy..nejvíc mě to vyhovuje..chci si na zítra taky je ějak trošku vyčesat, ale aby mě něco spadalo dolů..a pokud se to pdoaří tak i natočit bych si je chtěla..jestli najdu aspoň kartáč kulatý... :grinning: ..ještě jsem ho od stěhování nepotřebovala tak si nejsem jistá kde ho mám :grinning:
14. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: Ahojik holky tak jsem zpět z Lbc a mam moooooooooc dobré zprácičky předevšim vam děkuju za podporu prcek se mel k světu a pořád se točil jen se moc nechtel fotit a chtela sem foto z profiu aby bylo videt obličejik ale mam jen z vrchu tak vypada jak zombi ale to neva :slight_smile: jinak mame vše v pořádku videli jsme ruce nohy srdíčko žaludek ledvinky atd :slight_smile: patář nádherně no bylo to překrásné!!!!
A jinak holčiny moje čekame....KLUČÍKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
jinak jani krásne čarečky blahopřeji a at to tak nadále zustane :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Stáni, moc gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
medvide....tak super zprávičky, vidíš že je vše v pořádku a straaaaaašně moc gratuluju ke chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
To jsou tak hezký zprávy, až jsem se z toho rozbrečela :slight_smile: No jo, trochu mi teď hrabe :grinning:
14. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
holky děkuju nebojte mě take litaly slzičky a i manželoj ukapla :slight_smile: děkujem :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
A jste rádi? Chtěli jste radši kluka? A jméno máte?
Dala jsem si opět ovocný knedlíky a docela to pomohlo.. jinak byl dneska zatím snad nejhorší den, pořád se to zhoršuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
No ja si myslela že to bude holky nejak sem to citila ale v srdíčku jsem si přála kluka a Honza chtěl take kluka a jinak se bude jmenovat po tatínkovi takže Honzik :slight_smile:
je mi lito že ti je huř a huř ale neboj bude lepe!!! drž se!!!
14. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
medi strááášně moc blahopřeju ke klučíkovi :slight_smile:)) to je super že jste všecko tak pěkně viděli :slight_smile:
ä byli sjte teda na normálním nebo 4D?

taky jsem zvědavá na jména :slight_smile:
a vůbec vy ostatní už máte jména?
14. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
semy....no my bysme potřebovali mít holku protože na klukovi se asi neshodneme :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jsme na tom stejně jako Ali :grinning: A nejen, že se neshodneme, my pro kluka nemáme ani žádnej tip..
14. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Medi: oooooobr gratulace k tak skvělým zprávám, jsem moc ráda, že je vše v pořádku a že máte radost, že je to kluk :wink:
14. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
tak to máte dobrý :grinning: :grinning:
my jsme se teda sholdi okamžitě na obou..respektive manžel si řekl jméno pro holku a já pro kluka :slight_smile:
a kdyby jsme si jako že mohli vybírat tak by jsme rádi první holčičku :dizzy_face:
ale i když bude kluk tak budeme vděční :slight_smile:
hlavně aby bylo miminko zdravý :slight_smile:))
14. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
no nějakou náhodou jsme se minule docela shodli že se nám líbí Kryštof :grinning: no ale jinak teda nevim nevim :slight_smile:
ardi a co máte na holčičku?
14. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
holky jestě jednou diky :slight_smile:
semy byli jsme na tom normálnim stálo nas to 900 kč ale zato to stoji za ten klid a pohohu :slight_smile: jinak jak sem psala tak se nechtel fotit tak nemam takovou fotečku jakou bych si představovala ale alespon nejakou :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
no hlavně my to jaksi moc neřešíme když zatím není důvod :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Ali, nic konkrétního nemáme, jen myslim, že tam něco vyberem.. shodli jsme se zatím na Julii, ale nijak jsme to zatím neřešili..
14. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
jeee já mám Julii kočku :slight_smile: a mě přijde že těch holčičích je prostě víc, takovejch pěknejch jako myslím
14. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Jaký třeba? :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
No jo, kamarádka má taky kočku Julii, ale jak řikám, ještě jsme to neřešili, jen jednou a to jsme nebyli střízlivý :grinning:
14. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.