• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no já mám holek fakt docela dost..asi vede Anna, Johana, Natálka, Rozárka, Kateřina
14. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
no a z kluků se mi líbí asi nejvíc štěpán, matěj a adam
14. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Jo Štěpán je jedna z možností pro kluka asi.. Líbil se mi Tobiáš, ale k tomu Bitman je prej blbý, tak nevim.. Pak vedl Ondřej, ale toho má kamarádka a pak už nevim..
14. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
no mě se třeba ještě líbí filip...ale zase příjmení začíná na p takže taky blbý....no jak říkám, jestli se někdy dočkáme tak snad to bude holka :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
no mi měli kluka hned jasneho vim enmusi se to nekomu libit davat po rodičich jmeno ale me so i tak to jmeno strašně libi :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
jj Honzík je pěkné jméno, mám švagra a tchána Honzu :wink:
a medi...výběr je jen a jen na vás, nikomu jinýmu do toho nic není a důvody taky nikomu sdělovat nemusíš, takže si s tím vůbec nelam hlavu :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
ali ja vim :slight_smile:
holky proč mam v tom profilu blbě tt??mam je tady o tyden dopředu a ke všemu i datum porodu je jinej než mam napsany podle dr?? :frowning2:
14. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
medi tak to neporadim
14. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
tak ženský já poletím, musim domů, pak pěkně vyhopsat se a pak rozlučka z kamarádem co žije v anglii a ted je tu na dovče
14. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Medi, budeš muset upravit datum ms nebo délku cyklu.. ono to tady počítá nějaký průměr, tak je jasný, že to každýmu nesedí..
14. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
no to jsem zkoušela ale nejak to nereaguje :frowning2:
14. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Jak to? Jestli chceš třeba o týden míň, tak posuň termín poslední ms o týden dál a musí to nějak reagovat..
Ali, tak si užij hopsání a rozlučku.. a neusni :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
ajooo diky už tam mam 15 tyden ale mam tam jiny datum posledni MS ale to asi nevadi si myslim :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
ted mam 15 tyden ale nesedi ani datum porodu se v tom nevyznam.. ja mela posledni MS 29.dubna a delka byla 37 dni vždy mezi MS a to sem zadala a pise to ten 16 tyden a jiny datum porodu ted už je ale spon 15 tyden ale datum porodu je take jiny mam rodit 27,ledna nebo 3 unora a pise mi to 17 unora nebo tak nejak
14. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak už mi to odpovida ale jen sem musela pozměnit posledni den MS a i delku cyklu ale třeba to tak opravdu bylo ale ted mi to tu sedi :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Ono to tady prostě tak funguje, že těm co mají delší cykly to počítá, že jsou dýl těhu.. tak prostě nastav cyklus 28 dní a podle toho uprav datum, aby ti to sedělo..
14. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
už jsem to udelala no ted to sedi :slight_smile:
14. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
medvide,moooooc gratuluji k chlapečkovi :slight_smile: .To je skvělá zprávička,že je vše v pořádku.
jinak semy,už jsem to měla mít před 2dny a nic,ale beru pořád ten utroš,tak to třeba brzdí on,nevim.
14. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
sluni dekuji mockrát jsme radi že jste na nas mysleli a doufam že nadale bude vše v pořádku!!! :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
medi,neboj se,všechno bude v pořádku i nadále,ty první tři nejhorší měsíce máš za sebou a bylo to v pohodě,tak dál to bude i tak pokračovat.Užívej si krásně těhu a mysli pozitivně. :wink:
14. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zítra vyrážíme na dovču. Ohlásím se asi až v neděli nebo rovnou až v pondělí odpoledne se zprávami z ultrazvuku. Už začínám mít žaludek na vodě i přes den, dnes jsem si koupila lízátka, tak to třeba bude lepší.
Sluni: testni ráno, ať nepřijde o tvůj šťastný úsměv :slight_smile:
Semy: moc držím palečky na příští týden
Tak holky, mějte se fajn a až se vrátím, chci slyšet, že už jste všechny těhu:slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, užij si dovču a budu se těšit na dobré zprávy a očekávám tě na dubnovkách :slight_smile:
Mně už je od odpoledne dobře, tak jsem ráda, škoda, že tu nemam nic moc k jídlu, jinak bych se nacpala do zásoby :slight_smile: Koukám na příběhy obyč.šílenství a pak půjdu spát, jsem z toho nic nedělání nějak utahaná..
14. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahoj holky, dneska povinně všechny psát na koníka, jinak tady usnzú, umřu, pobleju se a podobně, já kravka šla spát až v pět :frowning2: achich achich
15. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj ali a to jses v práci??a proč jsi šůa spat tak pozdě ste neco slavili??
15. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
no jaksi večírek no :slight_smile: a navíc jsme do toho potkali kamarády co jsme se s nima strašně dlouho neviděli takže se nám domů už vůůůbec nechtělo :slight_smile: takže návrat až v pět ráno
15. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
teda tak to bude krusny den v práci co??maš do kolika??
15. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
do devíti, ale už začínám střízlivět takže to bude v poho, nakoupila sem si mraky jídla tak se budu celej den něčím cpát :grinning:
15. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Ali, to ti teda nezávidim.. To ti je asi podobně jako mě poslední dny :grinning: Ale já bych teda práci nezvládla.. Tak ať je líp :slight_smile:
15. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
ardi... já myslím že mě tak blbě není a hlavně já mám ted děsně žravou, no akorát je blbý že jsem si jaksi v noci (teda spíš k ránu) nevzala ten utrogestan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no holt povedená akcička, a už se plánujou moje narozeniny, to už bude vůbec něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě zachrání jedině těhotenství jinak teda nevim :grinning: :grinning:
a ardi ja ti je?
15. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
heyké dopoledne :slight_smile:

ali teda to jste to pěkně rozjeli :grinning: :grinning: tak hlavně že jste se dobře bavili..ale v tý práci ti to teda vůbec nezávidím....

my se pomalu chystáme na svatbu..akorát mám dva zásadní problémy.....

nemůžu najít laky na nehty a nemůžu najít malou kabelku plesovou co jsem si chtěla vzít....máme polovičku věcí ještě zabalených po stěhování..všechno jsme už prolezli ale bezvýsledně..tak si budu muset vzít kabelku co nosím každý den a nehty nenalakovaný.. ajá se těšila že si po strašně dlouhý namaluju nehty...

HURÁÁÁÁ..mám šikovnýho manžela...zrovna mě našel laky :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.