• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko holky tak ai jak je dnes??určo lepe po masaži apod že??
semy jsem rada že se dvatba vydařila a užili jste si to!
mi měli take naročny vikend mela jsem tu kamarádku ze školy ze zdrácky s manželem a mimčem...no jsem rada že jsou docela pryč nejak toho na mě bylo hodne a to přisti vikend mame jet na moravu jsme pozvani na křtiny od honzoviho bráchy mimčo tak jedem tam a ten další vikend přijedou oni s maou k nam na cely vikend tak doufam že brácha mýmu manželoj neco alespon pomuže venku a nebudou se tu flakat! :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj Medi :slight_smile:

teda koukám že máte víkendy narvané..tak hlavně hodně odpočívej :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
jj je toho ted nejak moc :frowning2: a manžel je z toho akurád nervozni..potřeboval by delat venku a zima pomau tuka na okna :frowning2:
17. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
no ono se to většinou tak sejde....tak do zimy je ještě docela daleko..venku půjde ještě dlouho dělat :slight_smile:
a co všechno potřebujete udělat do zimy?

mám dneska totálně nepracovní ospalou náladu...nevím jak tu vydržím do čtyř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Semy, to je super, že jste si užili svatbu.. Já pořád čekám, kdy nás někdo na nějakou pozve a nějak se nám ty kamarádi do toho nehrnou :slight_smile: Teď má svatbu spolužačka z gymplu, ale já se s ní zas moc nekamarádila a navíc bych teď asi svatbu nezvládla.. Ale mam pocit, že ty nejhorší nevolnosti ustupujou, sice mi je blbě, ale ne tak moc a jsem schopná aspoň něco sníst a je víc chvil, kdy mi je uplně dobře.. tak doufám, že už bude jen líp. Dost holek psalo, že to nejhorší období, kdy nemohly nic, trvalo 2 týdny a pak už to šlo, takže to by mohlo odpovídat :slight_smile:
Medi, jak jsi tu řešila ty kontroly, tak myslím, že ty rozestupy jsou uplně normální, že to tak má většina holek.. když je vše ok, podle mě je lepší ty kontroly omezit na minimum, když je vše ok, on když se ti tam ten dr. pořád "hrabe", tak to asi taky není ideální :slight_smile: Tak buď ráda, že nemáš žádné problémy a užívej si..
17. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
semy no potřebujeme dodelat operny zdi venku a srovnat pozemek do roviny je toho jeste hooodne ale snad se to nejak zvládne!
ardi:ahojik jsem rada že ti je o neco lepe neboj buide to čim dal tim lepši...ja vim že cim min se hrabe tak je to lepsi ale že nechodim vubec na kontroly viš??jen na UZ
17. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj Ardi :slight_smile:

no my se za dlouho asi na žádnou svatbu nepodíváme...tak jsme si užili aspoň tuhle :slight_smile:
tak ti přeju aby ti bylo už jen lépe :slight_smile:

medi jasně že to zvládnete :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
kuk holky, tak jsem zpět z kosmetiky a z nákupů, ted krapet odpočinek a pak prochajda s donem a pak večer s miláčkem, sice mě furt bolí břicho ale měla jsem už horší stavy takže si toho moc nevšímám
17. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
kuk Alí :slight_smile:
jak jsi si užila kosmetiku?...
17. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
no paráda, jako vždycky, ta masáž obličeje to je taková lahoda :wink: :wink:
17. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
jo a vůbec už se chystáš testovat? nebo ještě vydržíš? a jinak je prima že jste si svatbu užili
17. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
no zatím se držím....:slight_smile: uvidíme jak dlouho..:slight_smile:
no jo..masáž to musselo být žůžo :slight_smile:
jojo taky jsem ráda že jsme si jí užili..a těším se na fotky až nám pošlou :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
a jaký máš pocit, myslíš že se povedlo? no já se těším až doberu ten utrogestan :angry:
17. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, přišel mi zrovna mail, že se mění struktura firmy a dál nemůžu pracovat na HPP, ale co nejdříve přejít na ŽL nebo skončit :frowning2: Sice se vejdu do ochranné lhůty a nárok na mateřskou bude, ale chtěla jsem pracovat a ještě něco našetřit, teď budu doma za polovinu peněz a zbláznim se z nudy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
ardi... no to je blbý, ale však si nějakou zábavu najdeš neboj, a aspon budeš v klidu a žádný stresy
17. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
pocit mám docela dobrý....příznaky nijak zvlášť nemám..jen mě od víkendu pobolívají prsa a pořád přes den mě chvílema bolí podbřišek..ale tak jako ne úplně bolestivě.....tak uvidím no...:slight_smile:

ardi to je mě líto....tak ale hlavně žeti to vyjde ještě na mateřskou...a třeba se nějaká bokovka namane..:slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
no tak uvidíš semy...třeba se z toho něco vyklube :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
jo a jsem hlavně pořád unavená :grinning: ale to připisuju hlavně tomu Utroši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj ardi tak to me mrzi ale co alespon budeš v klidku a žadne stresy!!
ali ahoj jeee ja bych taky sla na kosmetiku hlavne že jsi si to užila
semy že bydalší těhule??? :wink:
17. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
medi ještě nevííím..ale kéž by :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
semy... unava je po utroši určitě, třeba i těhu ale s tou únavou je to jasný, já to mám taky tak :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já budu ve stresu z toho, že jsem doma :frowning2: Ale teď mi jedna koníkovka zkopírovala nějaké zákony a zdá se, že těhotnou vyhodit nemůžou, takže bych asi mohla pracovat i dál :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
jj to vím že propustit tě nemůžou, pokud to teda nebudeš chtít sama
17. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
semy a jestli dobře počítám tak jsi dnes 11den od IUI ne? se mi to machruje když já mám o jeden den víc co? :slight_smile: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
ale dneska jsem 12 den po IUI...

jdu do Nisy na banku..zatím páá
17. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
no tak to vidíš :slight_smile: ale skoro sem se trefila :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
jsem zpět :slight_smile: ALi no trefila...:slight_smile:
17. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Kde jste ženský??....

Dobré ranko :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
dobre rano js sem tu ale noc stála za prd :frowning2:
18. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj Medi....jak to?..jsi se nevyspala?
18. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.