• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
zítra nám konečně přijdou namontovat a zapojit Digi TV :slight_smile:
tak zas budeme mít čt2 na který jsme koukali nejvíc než ho na Ještědu vypli...a ještě spoustu dalších hlavně dokumentárních programů :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
no tak to budete mít fajn
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
no tak já se pomalu oblíknu a přesunu se vedle do baráku na thajskou masáž :grinning:
18. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
jé tak si to hezyk užij..já se tu nudím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
tak to ti nezávidím fakt.... :unamused:
18. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
no za hodinku a něco jsem zpět
18. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem toho moc nenaspala, asi si půjdu zas brzo lehnout :slight_smile:
Semy, jak dlouho od objednání tý digi tv trvalo než vám to přijdou zapojit? Nám jdou jen dva programy a blbě, měli jsme O2 tv, ale to jsme zrušili, jsou to parchanti, tak uvažuju o té digi tv, ale třeba kamarádka na zapojení čekala skoro rok.. Ale to bylo v Praze, tak doufám, že tady toho nemají tolik a jsou rychlejší.. dík
18. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
no v Praze věřím..když jsem to objednávala tak říkala 6 týdnů, ale je to asi 14 dní..takže pohoda :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
jo a ahoj Ardi..:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Děkuju, tak to je paráda, asi to hned objednám.. Jinak jsem dostala super rady od kamarádky právničky kvůli té práci, mam radost :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
tak to je super že ti poradila :slight_smile:)) takže zůstaneš na HPP?

my jsme právě zvažovali mezi UPC a Digi TV a vyhrálo tohle..lepší ceny vyšla a větší nabídka programů...hlavně těch dokumentárních což nám vyhovuje :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojik tak sem byla ve meste a sem hotova si ali pujdu lehnout :frowning2:
jinak mi prišly penize v čehož jsem ani nedoufala ale docela sem se zasmala a bude asi huř :frowning2: na nemocensky a huř jeste na mateřske :-/(
18. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
ali a jake knihy mas na přečteni??? :slight_smile: ja pomalu dočitam posledni dil upiru a jsem napnuta jak kšandy tak asi dnes jen lehnu a budu čist neni mi fakt moc dobře :frowning2:
18. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
mě se chce spáááááááátttttttt..

..dobrou noc..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
ale ty nemužeš spinkat ty jsi v práci :frowning2:
18. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
no to nemůžu...teď tu byla šéfová..tak by asi koukala kdybny mě tu našla spát :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Semy, asi nezůstanu, navrhla jsem jim výpověď dohodou s odstupným 70tis. s tím, že bych šla hned na neschopenku.. To by i pro ně bylo nejvýhodnější, tak uvidíme. Další možnost je 2 měsíční výp. lhůta+odstupné cca 55 tis. a nebo pracovat až do mateřské, což si myslim, že se jim nevyplatí.. uvídíme, snad nebudou dělat problémy..
A prosím tě, na kolik ta digitv vyjde s instalací a tak? Je to tak, že když podepíšu smlouvu na nějakou dobu instalace a vše je zadarmo a platím jen měsíčně za tv? My upc od upc kabelovku a to bylo ok, ale tady není kabel :slight_smile: No a O2 hrůza, objednali jsme si jen televizi za 600 měsíčně, ale najednou nám po pár měsících začli chodit účty na 1500 Kč, tak jsme nechápali proč a oni nám z toho udělali O2 trio s internetem a 700 volnými minutami na pevné, aniž bysme si to objednali,ani jsme nevěděli, že to máme :astonished: Tak jsme to chtěli zrušit a oni nám řekli, že když to nemáme ještě rok, není to možné zrušit bez poplatku.. ale když jsme si to neobjednali :angry: Tak se s nima Honza hádal, nakonec nám zrušili vše, ale ještě 3 měsíce nám chodili faktury :angry: Šílená firma..
18. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
je ardi to by se mi ibilo takove odstupne ja sem dostala ty penize za PN a holky držte se bylo to 7000 a nic vic :frowning2: to bude sranda nemate nekdo nejaky typ na přividelek z domova??
18. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
medi o přivýdělku nevím..hledám skoro pořád..ale všude jen nabízejí to samé...kraviny azase kraviny :unamused:

ardi tak to odstupný by bylo dobrý :slight_smile:

jinak to Digi TV když se upíšeš na rok tak 1 set top box je zdarma a instalace taky zdarma..
akorát se pak platí tý firmě co to přijde udělat za montáž, a to by mě měli říct zítra ráno když budou volat kolik to bude..tak ti pak řeknu....
jinak my jsme si objednali duál na dvě televize takže je k tomu navíc karta která stojí 650,-
a pak už se jen měsíčně platí 260Kč
Je v tom 46 programů...
18. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Semy, díky moc za informace, asi do toho půjdem, jen ještě počkám, jestli to nebudeme chtít taky na dvě televize..
Medi, o ničem bohužel nevím, když někdo nabízí něco z domova je to většinou podvod :frowning2: Já bych měla nemocenskou přes 13 tis., s tím bych vyžila a za odstupné bych nakupovala pro mimi a bylo by.. Kdybych měla jen tu nemocenskou, tak neušetřim nic a nevim z čeho bych všechno nakoupila.. teď jsme stavěli tu pergolu a staví se dřevník, tak to spolklo všechny úspory..
18. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
ardi to mě povídej..my všechny peníze dali do bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ještě že manžel má takový pěkný plat...tak snad to nějak půjde..jen se modlím aby jsme nemuseli na to IVF..to by jsme pak ještě museli našim splácet zase.... :angry:
18. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
jinak mě nemocenská vychází asi 9 tis....takže taky žádná sláva..ale počítáme s tím no...
18. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Snad ne, budu vám držet palce, ať nemusíte.. My ještě budeme do dubna muset udělat taky nějaké změny doma, min. vytápění dětského pokoje a ideálně i vyměnit okna, to je tak všechno na co možná našetříme z Honzy platu, takže na vše ostatní by se to odstupné moc hodilo.. A nebo prostě budu pracovat do února..
18. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
děkujeme :slight_smile:

no tak uvidíš jak to vyjde :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
no mi povidejete ja mam sice neco našetřeno a z toho kupuji na mimi ale s tim co mam za nemocenskou nevim jak vyžiju ale budu muset :slight_smile:jinak se s tim budem muset poprat ale vubec nevim kolik mi teda vypočitaji mateřskou?? :frowning2:
18. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Stani, když budeš na PN celou dobu, tak je to myslím tak, že i když se nevejdeš do ochranné lhůty, tak máš normálně nárok na mateřskou s posledního zaměstnání, tedy jestli jsi tam splnila ty podmínky..
18. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
jo taky mám pocit že se to počítá pořád z posledních platů v práci....už dřív jsem to myslím četla...
18. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Vlastně co to kecám, tobě asi smlouva běží dál, jen jsi na PN, že? Takže žádná ochranná lhůta, noormálně máš nárok na cca 70% z hrubé mzdy v posledním zaměstnání..
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
ardi docela si me vydesila s tou ochabou lhutou :frowning2: ja sem stale zamestnana jen na PN jak pises...
18. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.