• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
určitě bude, neboj, sis chytla správné těhu bacily a je to tam, moc gratuluju a držím palečky i dál :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj Ali :slight_smile:
Ahoj lerak, moc gratuluju a držím palce, ať je vše ok :slight_smile: Docela mě pobavilo, že sis udělala test po cestě do práce, jsem si představila, jak třeba někde v buse čůráš na test :grinning: :grinning: Pardon..
18. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Diky, jsem ani netusila, ze se to povede tak brzo
18. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
no holt někomu se zadaří hned a někomu ne, ale jak se říká..přej a bude ti přáno, takže já ti to moc přeju :grinning:
ahoj ardi :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Ne to ne, jen jsem si rikala, ze doma zadnej test nemam, tak jsem si koupila takovej ten, jak se to meri v proudu moci, pac v praci zadnej kalisek na pochytani vzorku nemam :slight_smile: No a okamzite to naskocilo. Ale sranda byla s manzelem. Jak jsem to na nej naraficila. No ale jeste si nepiskam, vyhrano rozhodne neni. Ardi, Tys uz byla na utz na srdicku?
18. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Ali, nekomu se zadari treba dyl a treba hned krasny dvojcatka :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
lerak.... no nevim jestli ty dvojčata jsou taková výhra :grinning:
18. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Lerak, jj, minulé úterý bylo srdíčko :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
no ale jinak, je nás tady celkem sedm a z toho je čtvrtá už těhotná... jste ve většině :sunglasses: :grinning:
18. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
No tak to je paráda, to bude jen a jen narůstat.. na únorovkách dneska našla poslední netěhule // :slight_smile: Tady to půjde taky tak..
18. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
No vsak jo, pekne se to obraci a za chvilku budem spolecne zakladat nove tema, maminkovske :slight_smile: Jdu dat do profilu ten test, at muzete mrknout. Holky vsem moc preju at jsme ok a tem co zatim nejsou tehu at to od nas co nejdrive chyti :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Lerak, to jsou teda nádherný čáry :slight_smile: Jak dlouho jste se snažili? A jak se cítíš? Nějaké příznaky?
18. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
to byste nějaký těhu bacily taky musely prskat víme? :grinning: :grinning: :grinning: no semy ještě může vyčarovat // na testu, pak budu asi testit já a sluni nevím jak na tom je :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Snazili od svatebni noci :slight_smile: Tzn. vyslo to druhy cyklus :slight_smile: Dle nakyho tehu pocitadla jsem 4tt+2, takhle tlusty cary me taky prekvapily. Ten velikej test je ranni a ty dalsi dva ted odpoledni. K doktorce se zatim nechystam, trochu v praci nestiham. Chci tam jit az bude na utz i neco videt. Jesti je prcek tam kde ma byt a tak. Rodine to chci tajit alespon do srdicka. Dnes me volala kamaradka ze v 7tt ji mrne opustilo, tak jsem mela splin a mam trochu strach to rikat uz ted.
18. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Juchu juchu, jen tak dal. Jinak priznaky snad ani ne. Jen ted uz tyden se me chce porad strasne spat a pres den je me tak lehce soufl. Cely den. Ale a trochu citlivejsi prsa, ale podle nich jsem to nepoznala. Ja myslela, ze mam ms posunutou z toho cestovani. Jo a lehce me poboliva bricho, ale jen tak malinko.
18. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
juuu no krásný čárečky tam jsou :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Lerak, taky jsme čekali na srdíčko než to řeknem, jen pár kamarádů to odhalilo dřív.. Ale i tak není vyhráno, ale já věřím, že vše bude ok.. a u tebe určitě taky :slight_smile: Já se včera taky dozvěděla, že kamaráda manželka přišla o mimi, je mi jich líto, jenom otěhotnět mají hodně složité a bude mít problém i mimi donosit, tak doufám, že se jim to podaří
18. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
ardi....já mám těhle případů okolo sebe mraky :frowning2: a bohužel i takové že mimi to nezvládlo nějak po 20tt a zemřelo, nebo se narodilo mrtvé a podobně, no strašný některý ty příběhy :cry: :cry:
18. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
No jo, je to smutná a bohužel se to děje :frowning2: Ale vůbec nad tím nesmím přemýšlet, to bych se jen hroutila..
18. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
ardi tak tak...člověk na to nesmí myslet, ale bohužel je to realita :frowning2:
no ale jinak, srpen je tady hodně úspěšněj, dvě těhule, janula a lerak :grinning: :wink:
18. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Takže napřed po jednom, teď dvě, takže září zbytek, to je jasný :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
:grinning: no já se v září moc nechytám, to bude samá oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli to neklapne ted tak mě od té alkoholové smrště nic nezachrání :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
no tak já už jen chvílu a pomastim domů, chci si číst tak si k tomu ale nesmím lehnout jinak si nepřečtu ani jednu stránku :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Já si jdu lehnout, je mi zas divně, tak dobrou noc :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak papa a hezké sny
18. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Dobré ranko tak jakpak se dnes mate??koukam venku tady zase sluničko to bude zase teploučko :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
DObré ranko :slight_smile:

Tak jsme si trošku zkrátili směny protože je mrtvo, zákazníci asi celý srpen leží u vody :grinning:
Tak jsem v práci až od desíti :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Lerak moc gratuluju..to je krásný hned na druhý pokus :wink:
19. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Kdepak se všechny dneska touláte?....to tu budu sama?
to nééé...
19. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
leark take gratulace a držim pěsti
semy ja tu jsem ale valim se i venku je tam krásne teploučko a čtu si ne´jak se mi nic nechce deat a mela bych co na práci ale nejak sem liina:frowning2:
19. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.