• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj Medi..jé to ti závidím a že se ohříváš na sluníčku a čteš si....to bych taky brala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
no jo ale musela sem jit dom začina tam byt nejake velke vedro bleee ::frowning2:tak sem si šla umyt vlasy a budu se chvilu valet doma ale mela bych fakt jit neco delat :frowning2:
19. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
já tu mám chládek v kanclu..tak ani nevím jak velký je tam vedro..ale radši bych byla venku než tu sedět...
19. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
to věřim ja si čtu ale pomalu u toho usinam...za chvilu musim na poštu a pak jen chvilka a pojedu pro manžilka a jedem do Lbc
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
co budete dělat v liberci?....já se zas těším až z liberce pojedu dom :grinning:
nějak mě bolej dneska záda a všechno mě svědí..už od včera..vůbec nechápu od čeho to můžu mít..manžel říkal jestli nemám breberky :grinning:
19. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Dik za gratulace. Holky mate tip na naky mazadlo? Mam strasne suchou kuzi a nasledne jsem myslela i neco na mazani bricha a kolem pasu.
19. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj, dneska zas většinou ležim a je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lerak, já mam olejík od Hippu a je super..
19. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ardi a uz na sobe neco pozorujes? Nevite jestli by me u MUDr. vzali krev a zrovna udelali utz? Myslela jsem, ze bych to udelala pri jednom. Nebo tam budu muset jit dvakrat?
19. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky, nešel mi net celý dopoledne, a odpoledne jsem opět usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Lerak, myslím,že ti udělají utz a když už tam něco uvidí, tak ani krev brát nebudou, když nic neuvidí, vezmou krev a na utz tě pozvou na později.. Já jsem šla později, takže mi krev nebrali..
No já toho na sobě pozoruju až moc, už 14 dní mi je zle od rána do večera, jen asi 3 dny bylo líp, nemám vůbec chuť na jídlo, že všeho se mi zvedá žaludek, takže skoro nejim.. bolej mě prsa, mam větší břicho, pálí mě žáha, občas motání hlavy, slabost.. prostě skoro všechno :grinning:
19. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
:slight_smile: no pěknou sbírku příznaků a obtíží máš :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
no jo..ardi si užívá těhu se všemy příznaky...:slight_smile:

ali dík za včerejší tip :slight_smile: jsem tam vybrala tři věci a na jedné z nich jsme se v práci shodli..takže zítra to zajedu koupit :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
No to jsem napsala jen ty co mam skoro pořád, ještě by se něco našlo :grinning: Musim jet na nákup, nemam co jíst a je mi ještě hůř, když nic nejim..
19. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
semy...fakt? a co jste vybrali? jee tak to sem ráda :wink:
19. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
takovou proutěnou jakoby lodičku, na ní dva velký hrníčky a u toho je čas a nějaký bonbony..stojí to tuším 460,- takže to je akorát :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
no vidiš :slight_smile: oni tam maj fakt pěkný věcičky a hlavně už to máš i zabalený :grinning:

tak jsem uvařila mega velkej hrnec borščče :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
jo a k nám do vinotéky na sokolák dorazil první moravský burčák, jupíííí takže si půjdeme asi o víkendu posedět a trochu se opíti :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
jo mají tam krásný věci :slight_smile:
teda ali ty jsi samej chlast :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
no jasně já jsem totiž alkoholik kterej se tomu teda přes tejden vůbec nevěnuje ale o víkendu jsi na pivko nebo víno zajde, no fakt strašný se mnou :grinning:
19. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
a jentak mimochodem, každý vinař ti řekne že burčáku bys měla vypít tolik kolik má člověk krve v těle, jde o pročištění organismu, samozřejmě že ne najednou ale za sezonu burčáku :wink:
19. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
když já burčák moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a já nějak poslední rok přestala pít...ještě loni jsme si doma občas lahvinku bílého dali..ale pak jsem nějak říkala a´t se trošku pročistím a měla jsem i nějaký zdr. problémy tak jsem přestala pít a nějak mě to nechybí..a manžel si sám nedá a taky mu to nechybí :slight_smile:
jsme se o tom zrovna asi před deseti minutama bavili s kolegyní..že ona a její manžel asi pijou za nás :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
no já zas burčák ráda, zvlášt když ten dobrej je fakt jen chvíli :slight_smile: to je jako že když je letní jarmark a vánoční trhy tak si tam dáváme medovinu, taky dobrůtka :slight_smile:
prostě rituál :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak medovinu taky nemusím :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
nevíš co je dobrý :grinning: :wink:
19. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
ale vím :wink: :grinning:
hold já jsem vybíravá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
no vypadá to tak
tak tady ted olepuju knihy bezpečnostníma kodama at nám lidi nekradou jak straky :grinning:
19. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
no to je správný..lidi jsou hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..my taky co nemáme pod zámkem nebo přidělané tak ukradnou....
19. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
jojo kradou jak straky
19. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
hmm tak dneska mě bolí břicho celej den :frowning2: mám pocit jako by mi měl prasknou močák, grrrr
19. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
tak frčím dom..tak papáá

a břicho mě taky bolí..chvílema jako bych to měla dostat a chvílema mě píchá napravo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa
19. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.