• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
papa a hezký zbytek dne
19. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
hele ardi...jak já to tak pozoruju, tak se nám vůbec nevěnuješ a furt píšeš jen na únorovky :grinning: :grinning: to jako nelze takhle :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
Pardon :grinning: Já vařim a jen občas kouknu a jsou nahoře no :grinning: Už jsem tu a budu se ti věnovat.. jen si občas odskočim k plotně.. :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
no proto, si nemysli, všechno sleduju :slight_smile: a co vaříš? že by ovocný knedlíky? :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Zejtra už jedu k našim, tak se těšim na reakce.. dneska jsem mámě do telefonu řekla, že jsem bez práce, tak je z toho na nervy, tak zejtra jí vysvětlim, že to zas tak nevadí :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Neee :grinning: :grinning: Bramborovou kaši a uzený pro Honzu, já si k tomu asi osmažim pár žampionů.. Knedlíky zase nějakou dobu nebudu moct :grinning:
19. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
no a jak si to teda s tou prací vyřešila? domluvili jste se na něčem? a mamina bude mít určo radost, to pak napiš jak reagovali :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
No zatím se nevyjádřili, napsala jsem jim, že jsem těhotná, že na ŽL nepřejdu a že mají teda možnost mi dát výpověď z org.důvodů s 2měs.výpovědní lhůtou a 3měs. odstupným nebo nechat doběhnout smouvu.. Ale že chápu, že to chtějí mít vyřešené hned, takže jsem ochotná jim podepsat výpověď dohodou a jít na PN hned, když mi dají odstupné 4 platy.. Taky jsem zdůraznila, že jsem vše probrala s právníkem, že na nic jinýho nepřistoupím.. myslím, že se snažej vymyslet, jak se mě zbavit a nic mi nedat.. ale já se nedám :slight_smile:
No jsem zvědavá na reakci, máma napřed od svatby mlela jen o tom, kdy už bude vnouče a teď najednou poslední dobou, že až za 3 roky, že bude už v důchodu a víc si ho užije.. Ale tak si od mala užije druhý no :grinning: A táta už taky párkrát naznačil, že už by to vnouče chtělo, tak snad bude radost.. i když oni zas tak nedávaj radost najevo, tak nečekám ňáký velký projevy nadšení :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
ooo tak to je dobrota, to bych si taky dala :wink:
19. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
No a chci tak zůstat až do soboty, beru i psy..Honza stejně bude od zítřka do neděle na Trutnově a v pátek má kamarádka rozlučku, tak snad to zvládnu tam jít.. nevim jak snesu pachy z jídel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
určitě budou rádi, nejdřív překvapený a pak se budou těšit :slight_smile: no tak s tou prací at to klapne co nejlíp pro tebe :wink: :wink:
19. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Taky si myslim, máma mi pak bude pořád jen volat, jak mi je a tak.. a pak bude ujíždět na nákupech, to je mi jasný :grinning:
Ještě se chystám udělat piškotovej dort, mam na něj chuť, tak snad to nepřejde než bude hotovej :slight_smile: To je paráda, že začínám mít na něco chuť :slight_smile:
19. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
ardi....no pak třeba budeš mít chutě na všechno :slight_smile: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
To jo, kamarádkaze Smrže taky na začátku nemohla nic a od druhého trimestru žrala všechno, třeba okurku se šlehačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A manželka Honzy kolegy přibrala 30 kg, protože si dávala pravidelně dvě BigMac menu v mekáči, protože na to měla hroznou chuť.. Musim se hlídat
19. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
tak uvidíš sama, prostě když budeš mít chut tak si to dát ale necpat se pořád a třeba pak až ti bude líp tak nějaký to cvičení pro těhule a ono to půjde :slight_smile:
no já dneska zrušila jumping kvůli tomu břichu :unamused: tak pujdu snad v neděli
19. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Jj, já myslim, že se to dá korigovat, nemůžu žrát všechno na co mam chuť.. to bych vypadala, jsem si dělala srandu, že kdybych s mojí vejškou přibrala 30 kg, tak budu mít na šířku stejně jako na vejšku a Honza si mě bude kutálet :grinning: Na těhu cvičení chci chodit určitě a taky hodně na kešky, až to půjde.. V říjnu chceme odlovit jednu keš, která nás provede po celym ještědským hřebeni, celkem asi 70 km.. samozřejmě po částech :slight_smile:
19. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
No jo jumping, už se těšim, až si zas někdy hopsnu :slight_smile:
19. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
no já se zas chystám v úterý na dvouhodinovku, ovšem za předpokladu že mě nebude bolet břicho a nebudu mít spavou :slight_smile: ale snad ne, už za chvíli budu ten utroš vysazovat tak to snad bude v poho
19. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Já jsem docela ráda, že mi ho nedala.. Tak kaše je hotová, jen se mi nějak nechce do obalování těch žampionů.. :unamused:
19. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
ardi...no tak pokud nekrvácíš tak není důvod :slight_smile: no mě nejvíc rozčiluje že to jak mi je tak může být jak příznak těhu tak reakce na ty prášky
19. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Právě, ona poprvé říkala, že mi ho dá, tak jsem myslela v každém případě, ale když je vše ok, tak nechci žádný hormony.. To je blbý no, ale stejně se příznakům nedá věřit, ani když nic nebereš..
19. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
právě, ono je to všechno takový naprd, já se ani nesleduju ale prostě když mě to bolí tak se svítit nedá :frowning2: no ale ono to brzo přejde a vydržet se to taky dá, takže už jen pár dní a bude líp :sunglasses:
19. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
A to tě bolí normálně, když to bereš jo? Určitě bude líp :slight_smile: Tak žampiony nebudou, nemam mouku ani strouhanku :grinning:
19. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
no minulej měsíc mě to nebolelo to jsem byla jen unavená ale bolesti jsem neměla
19. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak vás konečně zdravím.Přišli jsme z venčí,je tam tak krásně celý den,tak se domů ani nechtělo.No jinak,gratuluji lerak k testíku,je to supééér že další těhulka.Já dnes byla na gyndě,včera jsem si dělala shodou okolností taky test a byla tam slabá čárečka,no teda spíš zas duch,Dr.mě prohlédla,zatím říkala,že je určo brzo,že dle MS bych biyla tak 4tt a že tam nic utz vidět být nemůže,ale zítra mám přijít na krev a pozná se to,zda stoupá hcg,tak uvidím,jsem napjatá jak struna.Tak dnes už testit zatím nebudu,počkám na zítřejší krev. :wink: ,tak mi holky držte prosím palečky.....kéž by tam už opravdu ten brouček byl
19. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak snad to přejde, ale bolest břicha není ani příznak těhu řekla bych, teda ne pokud je nějaká nepříjemná.. možná bych šla k dr.. Já měla spíš jen takové tahání a občas slabé pobolení, ale ne trvalou bolest břicha..
Dala jsem si kaši s uzenym, asi to nebyl dobrej nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musim teď zajet hostesce, tak snad se někde nepo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
juuu sluni to jsou super zprávy, tak to držím všechno co můžu at tam ten mimísek je :slight_smile: no to by byla bomba kdybys byla těhu i ty :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Sluni, moc moc držím pěsti, ať je to ono :slight_smile: Dej pak hned vědět..
Já jedu, ať to mam za sebou, zatim pa..
19. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
tak já mám spíš trvalej pocit že mám plnej močovej měchýř a z toho mě bolí břicho, spíš tak bych to popsala :slight_smile: no prostě je to nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k dr. nemůžu páč rekonstruujou :grinning:
19. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Holky,moc děkuju za podporu,těším se ale i zároveň se bojím,hlavně aby to krev potvrdila,byla bych tak šťastná,ani nevíte jak :wink: ......Jsem hrozně nervózní........
19. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.