• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
to věřím, ale zkus se nějak uklidnit a prostě zítra ti řekne že těhu jsi a basta, a utroš teda bereš dál ne?
19. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojik holky tak ja sem skoro cely den venku jinak sluni ticha gratulace sržim moooooooc pěstičky aby tam mimis byla a hezky se to ukazalo!!!!!!!
jinak jsme byi v Lbc koupili jsme darek neteři ke křtinam zlate naušničky delfinky tak snad to nebude blbe a bude se to libit
ali mate u vas v knihkupectvi nejake zajimave knižky takove jako jsou v gobusu to mých prvních pět let takove deničky myslim víš jak mimu pišeš kdy se narodilo apod nejakou hezkou takovou knižečku??
19. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
medi...jo tak těch tady máme mraky, asi výběr z deseti různejch
19. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
ali jo jo ten utroš ještě pořád beru,tak uvidíme zítra,uf uf,jsu si dát sprchu a osvěžit se.
A medi taky díky za pěstičky,doufám,že se to potvrdí a pokud ano,tak že se i mimi udrží.....
19. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Taky gratuluju Sluni. No jsme na tom asi uplne stejne :slight_smile: Ja jsem cca 5tt, a zitra budu k MUDr. volat az pujdu do prace a mozna hned skocim na tramvaj a zajdu na tu krev. Jsem zvedavka. Ale treba bude mit dovcu :frowning2: Uz mam Hipp olej :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
sluni, ona ti kdyžtak zvýší dávky utroše aby se udrželo určitě, tak neboj a věř že tam je :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
noo takže už tady zbejvaj jen dvě netěhule no tak to je pěkný teda :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Ali to prijde!!! :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
mě utěšovat nemusíte, já to zvládám v pohodě, a jednou to přijít musí :grinning: přeci jen nejsem snažilka začátečnice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
přesne jak pise ali kdyžtak ti utroš zysi a melo by se mimi udržet ale je to jak se rika placebo a nechci strasit ale me dr trba řekl že stejnak co se ma stat stane se i přez leky!!!no a stim sem do toho sla adi je to lepši nez pak si rikat ze sem stejnak brala leky a nic ale neboj bude to ok...koukni na me jake sem mela problemy a snad je i nadale vše v pořásku!!!!!!!:slight_smile:
ali jeee tak to se k tobe budu muset zajit podivat v tom glubusu atak maji jen dve na vyber a nic moc:frowning2: tak se asi nejak stavim až budeš v práci :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
no já tady kupovala i bráchovi i kamarádovi ten deníček, a máme fakt pěkný takže vybrat se určo dá :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Kuk, tak jsem tu a nepozvracela jsem se :grinning: No já si taky myslim, že když je vše ok, tak se prcek udrží i bez léků a kdyby bylo něco špatně, tak ani ty hormony nepomůžou.. Ale jsou asi situace, kdy to tak není, když je problém v nedostatku toho hormonu, tak to asi k něčemu je..
19. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
jj v určitých situacích to opravdu podpoří a miminu to neuškodí ale pokud tělo nechce tak nepomůže vůbec nic
no a super že si se nám nepoblinkala :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Ardi, ja dnes cetla hrozne utrzkovite, sef mi porad chodil za zady, ale Tvoje tehu priznaky me rozesmaly. I kdyz chapu, ze kdyz je Ti zle, ze to k popukani neni. Ja se na to svym zpusobem i "tesim", jestli to dopadne.
19. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak ja se určo stavim :slight_smile: ale jen nevim jestli neutrálni nebo už pro toho našeho klucinu nooo snad to dr videla dobře nevim zda npočkam do toho 20 tydne

a ardi asi maš pravdu ale stejnak si přiroda udela sve!ale šance tu je a i takova psychicka podpora že necim tomu tehu pomahaš!
19. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
medi....no ono tady máš neutrální jakože pro naše miminko nebo album našeho dětátka anebo třeba prvních pět let, ta je zrovna moc pěkná
19. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Lerak, já se taky občas bavim, když čtu na dubnovkách kdo kde zvracel, třeba jedna holčina nablila sousedům do předzahrádky :grinning:
19. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
ali jj no tak to se mužu stavit po vikendu když mate vesmes neutráni :grinning:
jsem hrozna ale nejakou urco vyberem a jak jsi pristi tyden v práci??
19. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
v pondělí jsem tady od dvou do devíti a pak mám ranní od osmi do dvou
19. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
ardi...tak zvracecí historky jsou vždycky dobrý :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
no tak když ukecam manžu tak bych se stavila asi v to pondeli :slight_smile: teda jestli ti to nebude vadit
19. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
no mě určitě ne :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
A v praci to jeste tajis ne? Jak resite zvraceni, nebo proste nevolnosti v praci? Ja nad tim premejslela a docela blby, ja musim vybehnout vedle do budovy, jit pujcit klice, pres chodbu bezet na WC, odemknout..... Netusim jak to budu delat :slight_smile: Leda ven nad kanal a pak to uklizet :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
ali tak ju jeste bych pisla jestli se otocime :slight_smile: jinak docitam rozbresk a nestacim se divit :slight_smile:
lerak:no ja nevolnosti tuk tuk nemela a do práce nechodila tak sem hrozna a neporadim ale tvoje situace nevypada moc dobře:frowning2: to se driv pobliješ než nekam dobehnes :slight_smile: promin! :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Lerak, já nezvracim, jen mi je blbě, ale jinak pracuju z domova, takže v pohodě.. A už to vědí, ale to jen proto, že mi chtějí dát výpověď..
19. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Aha. No jo, tak snad to nebude s tema nevolnostma tak hrozny. Vcera me rikala kamoska, jak ji natahovalo i kdyz varila, ze musela odbihat zvracet :grinning:
19. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jj, tak to mě taky.. ale nakonec to vždycky ustojim.. zatim
19. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
lerak... a třeba ani nevolnosti mít nebudeš
19. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
no jak vas čtu tak je mi vas lito ja sem teda mela jen obcas nejake natahovani ale nic hrozneho ale ardilka se musi zblaznit a ty lerak doufej že to bude ok a nic ti nebude držim pesti pže to je pak maprd a človek je jen otráveny a nic neudela a pak i do ty práce chodit je zatrest!
19. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
he, já jsem dneska nějaká vygumovaná, pán mi platí kartou a tak mu dávám podepsat ten canc co vyjede z terminálu a říkám mu tak prosím OK PIN a OK a pak mi doteklo že mu mám říct tak prosím podpis :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.