• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
To jo, hlavne ja to obzvlaste v praci chci tajit, dokud to nezacne bejt videt. Nevychazim s nimi moc dobre, tak at se tam z toho pak treba postavej na hlavu :slight_smile: az za me nebude nahrada, nikdo tam totiz mou praci neumi a nesnazi se me nejak zastoupit. Kdyz jsem prijela ted po dovce, tak to bylo na odstrel. A to se me chce tak spaaaat.
19. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ali :grinning: :grinning: Já se zase dneska do vozejku snažila narvat místo desetikoruny kartu :grinning:
19. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
no tak ali ty maš dost :slight_smile:
no to ti nezavidim ale jestli ti bude blbe tak nevim jak to utajiš a kde delas?
19. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Delam ucto v jedny prepravni spol. No uvidime. Juuuuu tehu "demence" :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
no já jsem fakt mimoza teda
19. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
No holky,kéž by jste měly pravdu a mimi se opravdu potvrdilo a hlavně udrželo,ale díky těm předchozím dvou nepodařeným těhu už mám docela z toho strach,že se to stane znova,ale musím věřit že snad ne.... :unamused:
ardi,kartu místo desetikoruny jo?tak to je taky dobrý :grinning: :grinning: ....ale to nic,já taky mívám občas takový divný dny,že dělám opravdu blbosti a sama se pak sobě divim :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
:grinning: lerak....já jsem v tom případě mimozní i bez těhu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
a sluni ty už máš teda asi zpoždění nebo kolikátý jsi DC?
19. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
hezký večer holky :slight_smile: vy jste tu teda rozjeli :slight_smile:

Sluni moooc ti gtatuluju k čárkám :slight_smile: určitě to bude v pořádku a bude mimi :slight_smile:

tak už máme Digi TV a spoooustu programů...teď jsme se byli přejít okolo druhé přehrady..aby jsme měli aspoň trošku pohybu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ali teda jsem se tu fakt nasmála jak to četla s tou kartou..tak jsem to pak říkala Tomovi tak se taky smál jak blázen... :grinning: :grinning:

a ardi karta do vozejku taky dobrá :slight_smile:))
19. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jé ahoj semy, na tebe mám ještě otázky.. když objednám tu digi tv na 2 tv je to za jednu cenu měsíčně? a je to nějak omezený? jestli neva, že by to bylo v jiném patře.. A kolik stála ta montáž? dík moc
19. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
ardi my jsme si nakonec nechali jen na jednu..jsme to přehodnotili že je to zbytečné jelikož stejně koukáme jen na jednu..

jinak duál stojí navíc 650 za tu kartu a do jiného patra by to určitě uměli natáhnout, jen to bude stát o něco více..
jinak my za montáž platili 1000 a řkal že za duál by to bylo asi 2000....
ale říkal že ho teď nemají (konverktor), že si musíš jedině sama zaplatit ale to nevím kolik stojí..prý ještě dva měsíce ho nebudou mít..
a pak se už platí částka jako za jednu tv..i když je to duál...
19. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Super, děkuju, ještě to promyslíme.. Jdu si lehnout, je mi zas blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
už zase jo..a takhle večer..tedy ty si fakt "užíváš" ...tak a´t s epěkně vyspíš..papa
taky už to vypnu a půjdeme koukat na Odložený případy..

tak papáá
19. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobre ranko holky jak se dnes mate??vypada to tam zase na pěkny den :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Krásné dobré čtvrteční rááánko :slight_smile:

sluníčko svítí tak asi fakt bude vedro jak hlásili..jsem si dneska vzala i sukni do práce :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj semy no vidiš ja se teprve hrabu z postele :frowning2:
20. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj medi..ale ty máš nárok :slight_smile: kdybych nemusela do práce tak bych taky nevylézala tak brzo :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
no jo ale musim konene už neco dnes delat :slight_smile: když ono je venku tak vedro ze stejnak toho moc neudelam too vedro me vadi :frowning2: ale budu se muset jit projit se psem je pořád uvazany a musim k babičce tak ho vemu dokud neni takove vedro a pak budu delat doma
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
jojo jen běž..takhle po ránu je příjemně..nebo pak navečer..včera jak jsme se šli projít až po osmé hodině tak bylo příjemně...ale už se pomalu začínalo šeřit..hrozný jak zas ubývá dne....
20. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem prijela od doktorky a mame maly flicek :slight_smile: Je tam kde ma byt, stari cca 5tt. Asi jsme mrne upekli pred dovcou a vsechen ten adrenalin absolvoval s nami :slight_smile: Dalsi kontrola za mesic :frowning2: Nevim jak to vydrzim nevidet to srdicko.
20. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
semy jj asi pujdu ted snidam a pak se dam ddo kupy a vyrazime mame to kousek
larak gratuluji neboj vydržiš to hlavne žadne stresy a když je tam kde ma byt tak bude i srdíčko :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj Lerak...tak to gratuluju k flíčku :slight_smile:))
20. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak už jsem doma z prochajdy je tam pekne vedro fuuuj ale jeste přemysim že zajdu k tatoj uvidim :slight_smile:
jinak sem se potěšila a mam lepší naladu přislo mi na učet jestě 4000 asi od zaměstnavatele!!jak se to ta první nemocenska deli tak mam jeste penizky navic tak to tento mesic neni takova hruza ale musim šetřit :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
medi tak to potěší takový penízky :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
jé tak my máme na beremku v naší srpnový diskuzi druhé narozené miminko :slight_smile:))
20. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
jj to potěší ale mam zase po náladě šla jsem k tatoj a ten me jen seřval a meho manžela zase jen ponižoval atd :frowning2:
chjo!!!!!!!!!!!!!!!
je mimi tak to je krasny
20. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
jak to že tě seřval??....to je mě líto :confused:

no narodila se jí holčička Vendulka :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se vám pochlubit, jak mi sluší 9tt :slight_smile:
Navečer jedu k našim, takže se tu teď pár dní asi neukážu..
20. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojky Ardi :slight_smile:
tak se chlub :slight_smile: dáš fotečku do albíka?

Tak jedeš oznámit babičce a dědovi :slight_smile: ty budou mít určitě radost..koukala jsem pěkný knížečky pro ně máš :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.