• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Semy, já myslela, jak mám vedle fotky napsané 9tt :grinning:
No jsem zvědavá na reakci, radost budou mít určitě, jen to asi nedají tak najevo jako Honzy rodiče.. uvidíme..
20. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahááá ardi :grinning: tak už to chápu :slight_smile:)))
a jak tam budeš dlouho?
20. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
semy to je na dlouhe vyprávěni :frowning2: ale ja z toho mam prču :slight_smile:
ardi teda to to leti co??ja mam zitra volat na vysledky těch tripple testu ale nejradš bych tam zavolala již dnes :slight_smile: doufam že budou v pořádku a mimi take
20. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
medi aha..tak hlavně že si z toho tolik neděláš i když mě je jasný že je to nepříjemný....

určitě budou testy v pořádku :wink:
20. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
jj bude to v poho všechnio doufam...
kde je dnes ali??
ja si delam akurád obidek :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Semy, asi do soboty.. v pátek večer má kamarádka rozlučku, tak bych se tam ráda aspoň nachvíli stavila, ale kdyby mi bylo blbě, tak pojedu už zítra..
Medi, tak držím palce, ať jsou výsledky ok, ale kdyby náhodou ne, tak se neděs, prý až 60% těch testů vychází falešně pozitivních, já na ně asi ani jít nechci, jestli si měla ten NT screening ok, tak se není čeho bát.. Znám dost lidí, který kvůli tomu šli zbytečně na plodovku..
20. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
ardi tak snad ti bude líp aby jsi tam mohla na rozlučku :slight_smile:

jsem teď byla v Nise na bance a pro dárek a ali v práci není...kde ta se dneska fláká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak to netušim, nepamatuju si, jestli říkala, co bude dneska dělat.. Já se musim jít připravovat na cestu, musim toho ještě dost udělat a pak 2 hodiny v autě.. je mi docela zle, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu, kdybych nemusela, tak nikam nejedu.. Tak pa a užijte si víkend..
20. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Ardi ja vysledky z toho NT nevim ale nikdo nevolall tak si dopadly dobře tak se mej hezky a at udelaš rodičum radost a pekne to oslavte a jet hlavne opatrne a kdyžtak si zastav!!!!!!
no to teda budeme muset Ali asi pokárat kde se toula že ani nenapiše!!!!!!!
20. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
ahojky holky, přeju pěkné odpoledne, já se dnes byla opalovat na přehradě v jbc a před chvílí jsem dorazila na pracovisko :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
To se někdo má :slight_smile: Já jedu, tak paaa
20. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
papapa :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
koukám že tady po mě byla sháňka :slight_smile: no tak přeci nebudu doma když bylo tak krásně :slight_smile: navíc bříško už nebolí takže je to úúúúplně super, to sluníčko mi dodalo energii
no jinak ještě dva dny utroše a vysadím ho a půjdu si koupit ty bylinky a nechám teda na dva měsíce tělu odpočinout od hormonů a pak teda HSG vyšetření a eventuelně další dávka clostylu :sunglasses: :sunglasses: no takže ten prosinec to u mě jistí :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky,zdravím vás.Užívám sluníčka,ale v rychlosti jen píšu,že výsledky z krve budu znát zítra odpoledne,takže se ozvu.Sestřička říkala,že tenhle srpen je tak hrozně plodnej,že to nikdy nezažila,tak kéž bych se zadařilo a potvrdilo i u nás :wink: ....Vůbec žádný náznak MS,tak doufejme,i když kdo ví.
Ardi,už jsem tě asi nestihla,ale přeji krásný víkend u rodičů a pak určitě napiš,jak vaši reagovali na tu krásnou zprávičku.Jinak ostatním také samozřejmě krásný víkend,ale zítra se tu ještě ukážu a písnu,jak jsem dopadla. :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
no ali teda a ni nehlasiš že nekam jdes:frowning2: beda jak mi by jsme neřekli kam mame manířeno :grinning:
jak se ti pracuje??
slunicko ahoj tak držim pesti ja budu take zitra vedit vysledky tak snad budem obe oslavovat :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
pracuje se mi v pohodě, no a já to nehlásila jelikož to nebylo plánované takže jsem to nemohla tušit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
sluni...taky si říkám že srpen je plodnej, však se podívej na naši diskuzi 3 těhule v jednom měsíci :grinning: :grinning: a krev určitě bude pozitivní neboj :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
ali dobře no tak ja už mlčim :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
:slight_smile: no proto, nebo ti nedám slevu na deníček :sunglasses: :grinning:
20. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
:slight_smile: no to neviš zda pro nej prijdu :slight_smile: tea spiše lepe řečeno jen pro nej :sunglasses:
20. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
já tady u nás mám ale slevy na všecko :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
ja tim chtela jen řici že když se už k tobe vydam tak že to nezustane jen u deničku ale asi neodolam a jeste neco k tomu přibalim :slight_smile: jsem hrozna a nakažena od tebe...
20. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
no mě to nevadí, aspon budou nějaké tržby :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
hezký podvečer ženský :slight_smile:

tak tu trošku zase makáme...z kuchyně jsme přesunuli lednici do jídelny...a já rozebtrala jeden starý stůl...
a trošku přerovnáváme jednu místnost aby se tam dali dát věci z kuchyně....prostě škatulata batulata :grinning:
20. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
ali jsem tě dneska vyhlížela v práci a ty nikde :grinning:
jsem ti chtěla ukázat co jsem koupila té kolegyni... :grinning:
20. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
njn jsem dneska vůůůůbec nespěchala :grinning: :wink:
20. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
to je správný přístup...to ti schvaluju :slight_smile:))
20. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
no a zejtra půjdu asi taky tak a pak jupíí volnej víkend
20. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
tak to máš super směny tento týden :slight_smile:
já jdu zítra od půl devátý do půl čtvrtý....:slight_smile:
20. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
jo tenhle týden je prima a příští budu mít od 8 do 14 :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.