• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak to bude taky paráda :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
jdeme koukat na Přátele...:slight_smile:
zatím pa pa
20. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
ali tak jsem docetla rozbřesk a pobrečela sem s u neho jsem pitoma ale stalo to za to"!!!co ty jsi četla za ty dve knižka napišes mi to jukla bych na to na netu a pak bych si je asi u tebe vzala nemam co cist :frowning2:
20. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
pilíře země, na věky věků

no a rozbřesk je perfektní, no a jinak má meyerová další knížku Hostitel, je to ted novinka
20. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
ali a tuto knižku od toho spisovatele co napsal piliře tam taky mas?? -Sněžná slepota,Sršeň létá v noci
20. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
jinak ta dalsi knizka od meyerove se mi nejak nezamlouva to spiše ty piliře a to je prvni dil a pak to na veky veku ze??
20. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
sněžná slepota tady je a ten sršen asi taky, jo a pilíře jsou první díl
20. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
jeee tak to si asi napred vezmu tu snežnou slepotu nijak na sebe nenavazu ty knižky asi ne??ty piliře a a na veky veku asi jo ale myslim ty druhe dve..tak asi v pondeli dorazim sama manžel bude mit práci venku tak by sme mohi zajit na kafi a ja ti udelam kšeftik co ty na to?? :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
popravdě nevím, ale nemělo by, no a kafčo snad půjde pokud tady nebudu sama :wink:
20. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
medi děkuji,doufám,že budeme obě slavit....,ale kéž bych aspoň viděla čápa,ale nikde nic :frowning2: ,aby to bylo dobré znamení.No uvidiíme,vídám teď dost vrány,tak třeba.... :wink: .Tak medi,držím moc moc pěstičky na zítřejší výsledky,uvidíš,vše budeš mít v pořádku :wink: .
ali máš recht s tímto plodným měsícem tady v tématu,to by bylo super,kdyby jsme teď otěhotněly už všechny.
Semy,nebudeš ještě jednou testit?pro jistotu. :wink:
20. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak ju ja se asi stavim tedy v pondeli sama a asi jen pro knižku pže ten deniček bych chtela vybrat s manžou a ten nema cas :(musi pracovat tak by jsme ho koupili nekdy jindy ale podivala bych se na ne
20. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
no já si myslím že já se ted asi nechytnu, podlě mě jsem neměla ovu takže nemůžu být ani těhu :grinning: leda že bych na to třeba nemyslela a ono to tam bude :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
sluni dekuju i tobe držim pesti jak budu vedit vysledek dam vedit...
ali co ty vis trba to vyslo :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
medi... třeba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dobré ranko holky jak se dnes mate??koukam venku bude zase pekne ja dnes odjiždim na tu Moravu tak tu nebudu asi do zitřka :frowning2:
jinak ssem volala na ty vysledky a sestřička mi řekla že jsou v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:neřekla přimo tedy že jsou negativni ale v pořádku znamena negativni doufam :slight_smile: a ptala sem se na t yvysledky NT v tom 11 tydnu tak ty take v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: mam ohromnou radoooooooost :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj medi.... tak to je super že je vše v pořádku :wink: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
ali ahoj jj jsem stastna,.,.ale stejnak ta nejistota nemizi takhle kamaradka mela vše v pořádku a narodil se ji kluk s rozštepem parta a rtu a vadou srdička ale ja veřim v to že ty naše vysledky jsou v pořádku a naš malej vyleze na svet živoučkej a zdravoučkej :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
jo medi...tohle stejně neovlivníš, musíš věřit a ono to bude vše v pořádku
21. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
ja vim no proto věřim že bude vše v pořádku :slight_smile: ja pomalu balim nejak se mi nic nechce :frowning2: vubec se mi ani tam jet nechce venku zase vedro to bude cesta :frowning2:
21. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
medi...no tak snad cesta uteče a bude to v poho
21. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

medi moc gratuluju k výsledkům...:slight_smile:
21. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
dobré ránko semy
21. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky Ali :slight_smile:
tak co dneska zas jedeš na přehradu se opalovat?
jsme včera odpoledne jeli okolo přehrady a to mě stačilo..když jsem viděla tu hlavu na hlavě..strašný..já tohle fakt nemusím....
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
ali uvidime no ja posledni dobou nejak huř snašim auti tak uvidim
ahoj semy dekuju :dizzy_face:
21. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
semy... dneska ne a my byli na druhé straně, jako u břízek víš? a tam lidí moc nebylo, já taky nemám ráda když je hlava na hlavě a když se to tam začalo i tam slejzat tak jsme jeli domů
21. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
ali a koupala jsi se jaka byla voda?
21. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
tak to jo...já na přehradu chodívala vždycky jen navečer do "Cikánský" zátoky..tam jsem byla vždycky sama...teď už ale jsem se dlouho nekoupala v přehradě....
21. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
no já si smočila jen nohy a ruce, nechtělo se mi v tom cachtat s tím mým bolavým břichem a bylo to docela studený :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
ali ..chtěla jsem zeptat..ty máš zkušenosti s měřením baz. teploty?
21. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
no tak napůl no :slight_smile: já měřím jen většinou po ovu abych věděla jestli ovu byla :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.