• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
a myslím že je rozumný dát si tam měsíc tu pauzičku
21. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
no aspoň si trošku dáchneme......ale stejně doufám že k tomu nedojde...
21. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
no taky dobrý, teda narveš majlant do těch papírků :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
no trochu peněz to stojí no....když já jsem nedočkavá ...jsem strašná :grinning:
21. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
no tak abys hlavně nebyla zklamaná jestli to nevyšlo
21. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
no když nevyjde tak nevyjde no....jak jsem psala jsem teď v pohodě...:slight_smile: takže snad i tenhle nezdar bych zvládla :slight_smile:
snad se jednou dočkáme :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
určitě jo, musíte těm spermijkám domluvit aby se pořádně snažili :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
my jim pořád domlouváme :grinning:
21. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Tak vás holky zdravím,tak jsem si před chvílí volala na gyndu na výsledky a bohužel,krev negativní,hned jsem ještě testla a už ani žádná druhá čárka,ani náznak,tak tomu nerozumím....zas nic a vypadalo to už tak nadějně i prý dle sliznice na utz. :frowning2: Ach jo,tak snad ty semy budeš úspěšnější nebo ali.
21. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
sluni...tak to mě mrzí :frowning2: holt tělo si s tebou hraje, já to měla takhle taky kolikrát, sliznice narostlá ale krev negativní :frowning2: tak nevěš hlavu, příště se povede :slight_smile: :wink:
21. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj Sluni..to mě moc mrzí.....vypadalo to opravdu nadějně.....:frowning2:
21. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
no to si se mnou teda pěkně hraje,tak teď teda nevím,zda zkusit ještě jeden měsíc s hormonama a nebo jen ty bylinky...kdyby člověk aspoň dopředu věděl,po čem snáz otěhotní.No uvidim,teď budu čekat teda na Ms a pak se rozhodnu,ale kontryhel už si dám dneska.
21. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
no tak to si musíš rozhodnout sama no :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
já ten kontryhel piju zatím pořád....jsem někde četla že se nic neděje když se pije pořád...
21. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
no já ho piju jen do ovulky,radši.....sem právě zas četla,že by se v době,když nevíš,zda jsi těhu nebo ne,pít radši neměl,ale nevím ,všude je psáno něco jinýho,tak kdo se v tom má vyznat.
No nechápu,že Dr.dle utz tomu dávala velkou naději,že to těhu je,ale krev nelže.
Tak holky,doufám,že vám to vyjde,ali,semy testněte.....držím palečky
21. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
sluni no jsem teď ještě četla další články a máš pravdu, všude píšou něco jiného..někde hne djak zjistíš těhu začít hne dpít..jinde že by to mohlo vajíčko vypudit..tak si vyber co :confused: :rolling_eyes:
no asi ho ardši teď přestanu pít a začla bych kdyžtak až při ms...
21. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
no právě,ráda bych věděla,jak to vlastně doopravdy je...
21. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
no asi fakt těžko říct..možná snad nějaká znalá bylinkářka by mohla poradit....
21. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
no já ho teda taky pila jen do ovu, no a ted co ho mám v tý čajový směsi tak tam to není tak koncentrovaný takže to nevadí
ale myslím že pokud by těhu bylo tak to ten kontryhel stejně nevypudí, to bys ho musel apít furt, jako celej den ale takhle si myslim že to neuškodí

sluni...no tak hlavně nesmutni a vzhůru do dalšího kola
21. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak já už jdu do práce dneska, tak paa zatím
21. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak papá ali..já jdu za hodinku už dom :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak jsem tu, a dneska napposledy a hurá víkend
21. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Sluni to me mrzi, ze to nevyslo. Snad se to brzo otoci. Budu vsem drzet palce.
21. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Mimochodem, jsem 5tt+1 :slight_smile:
21. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
lerak....tak to je prima, moc gratuluju :slight_smile:
21. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj, tak jsem doma a mam ze všeho radost :slight_smile:
Oznamování u našich super, máma skoro skákala radostí, je nadšená.. táta myslím taky, jen nikdy nic nedává moc najevo, jen se usmíval..
Je mi pořád líp, sice hodně spim a občas mi blbě je, ale už docela normálně jim. Včera jsem byla i kamarádce na rozlučce až do půl 11.
S prací taky vše ok, přišel mi mail, že mi nechají smlouvu doběhnout do března, takže budu pracovat dál, nakonec je to nejlepší řešení, aspoň se nebudu doma nudit.. A nabídli mi i další spolupráci pak s mimčem, když budu zvládat, třeba jen z domova, ale na to je čas. A moc mi gratulovali k těhotenství.. tak jsem ráda, že to tak dopadlo a že se nerozejdem ve zlém :slight_smile:
No a Honza je od čtvrtka na Trutnově, včera mi psal, že tam maj super batikovaný dupačky a dneska volal, že je koupil.. Tak první věc pro mimi máme z fesťáku :grinning:
22. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojik holky jdu jen pozdravit jsem akurád dorazila dom pak vas dočtu :slight_smile:
22. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky,
také vás jdu všechny pozdravit, ale dočtu vše později.
Jsme doma z dovolené, byla to nejbáječnější dovolená mého života, moc jsme si to užili. Filip byl nadšený a my také. Okolí Českého Krumlova je úžasné :slight_smile:
22. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
kuk holky, tak my jsme dneska měli naprosto prima den s matýskem, sice závěr je krapet v alkoholovém opojení ale jinak uplná paráda :slight_smile: no jinka dnes beru naposledy utrogestana asi bych si měla udělat test :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 02:11  • Odpověz
dobré ranko holky tak ja sem vas včera dočetla ale nemela sem silu nejak nic napisat
sluni je mi lito že to nevyšlo :frowning2:
ali a semy držim pesti at ty // se tam ukaží co nejdřive
ardi tobě veřim že jsi si užila oznamováni mi jsme řekli že čekame kluka a byla take ohromna radost no a jinak sem už zase doma poklizim a peru a jdem k babče na oběd děda ma zitra narozeniny tak to jdem oslavit ale nejak nemam ani hlad a jsem přecpana a na vaze je to take viddet :( snad až se začnu hybat tak se to ustáí ale mysim si že to bude zitra zase na mych kilech :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.