• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojky holky :slight_smile:

Přeju všem krásnou neděli...

tak koukám že všechny máte super zprávičky :slight_smile:
ardi s tou pracé to teda dopadlo parádně :slight_smile: to je dobře :slight_smile:

Jani to je super že jste si to tak užili :slight_smile:))
Ali ty naše "alkoholičko" :grinning:
23. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj semy tak co ty jaky maš a měla jsi vikend??
ali ješte asi spinka :grinning:
23. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojky, náhodou jsem vzhůru už od osmi, jsme měli tulící dopoledne :wink:
23. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
jeee tak to jste toho oc nenaspali :grinning:
ali do kolika jsi zitra v te praci??
23. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
do devíti :slight_smile: no tak zase jsme dělali jiný věci :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
no tak test si asi udělám až zítra anebo se na něj vykváknu uplně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
dobře tak ja ybch se možna stavila i s manžilkem jeste ti dam zitra vedit
23. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
teda tady je dnes ale mrtvo :frowning2:
23. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky...my jsme byli dnes na výletu..jsme šli z Bedřichova na Bedřichovskou přehradu, dál po rašeliništi podél přehrady a přes Šámalovu chatu zpět....pěkně mě bolej nohy, jsem na hodinu usnula hned jak jsme se vrátili....
ale máme zas pár pěkných foteček :slight_smile:

jinak na testu pořád nic..:frowning2: a už tomu nějak přestávám věřit....by se to už muselo ukázat.....tak to na mě trošku padlo když jsme se vraceli zpět...samozřejmě všude samý děti, kočárky atd...tak mě to nějak přišlo líto...
23. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
ahoj semy nesmutni a zkus na to nemyslet koukej meli jste pekny výlet a zkus si udelat s manžou pekny večer a bude to :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
.. na to nejde nemyslet....nemůžu být pořád v dobré náladě..prostě to na mě padlo tak to nedokážu jen tak obrátit...radovat z toho že tam nic není nemůžu..
23. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
jaa vim promin jen sem tim chtela řict že si tim jeste přihoršuješ nic vic promin
23. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
přihoršuju nebo ne, musím to ze sebe trošku dostat...
23. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
promiň, asi dneska nejsem nejlepší společník...tak papa...
23. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
v poho radši nereaguji pže bych te asi taky dneska poslala s prominutim nekam pže me nasrala jesna holka z unorovek a nechci aby to neodnesl nekdo jiny obzvlášt ne ty když vim jak ti je promin a pekný zbytek večera
23. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj, teda tady je nálada :frowning2:
Semy, to mě mrzí, že je test negativní :frowning2: Nedivím se, že to na tebe padlo, ono to fakt nejde na to nemyslet a někdy je potřeba si posmutnit a pak zas bude líp.. Je to určitě lepší než se snažit být pořád v pohodě a držet to v sobě.. Zas bude líp.. a ty // taky budou :slight_smile:
Medi, z únorovek? Jako od nás? Tam se dneska nic neděje.. co se stalo?
Mně bylo zas dneska blbě, tak jsem tu nebyla, Honza se vrátí až někdy v noci :unamused:
23. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
ardi pisnu ti do IP už tak me mezi že mi to tu vyjelo a napsala sem to tu!
23. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky, koukám že nálada tady není nic moc, no já přišla z jumpingu, no a dneska mi to teda nesedlo, byla sem příšerně unavená a málem to se mnou seklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ž je mi dobře
23. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
jinak semy...chápu tě, tak si posmutni, vyplakej nebo cokoli a pak zas hlavu vzhůru, přeci to nevzdáš :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj ali, taky se mi to na jumpingu stalo.. a to už jsem byla těhule :slight_smile: Co ten test?
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
ali dík...a neboj, nevzdávám to určitě..jen jsem si potřebovala trošku posmutnit a dostat to ven trochu..

tak papa zítra a dobrou noc všem...:slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
no mě se testit furt nechce :unamused:
23. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobrou semy :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
semy dobrou a s tou pozitivní náladou to prostě furt nejde, každej má právo si občas posmutnit, postěžovat že je to tak nespravedlivý....
23. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
chjo no asi si ten test udělám zejtra at vím jak s tím utrogestanem
23. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dobry ranko, Ali jak jsi dopadla? Ardi kdy Ti cca zacalo byt blbe? Ja porad nic, jen dnes cestou do prace me teda naprosto vsechno smrdelo. Jo a taky denne premejslim, co budu jist, pac nemam na nic chut. Tak mam u sebe porad slany, sladky, ovoce ale hlavne porad strasne piju a curam. Piju i 4-5l denne. Strasny. Neuhasitelna zizen. Kazdej den prcka premlouvam at tam zustane :slight_smile: :frowning2:
24. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ranko...

holky dík...jste hodný..vím že mě chápete....
nějak mě ten smutek ani s nocí neodešel...asi dneska bude naprd den..:frowning2: ještě že tu jsem jen do dvou...

tak ali jsem zvědavá na tebe...:slight_smile:
24. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj semy smutek neodešel?? :frowning2: mrzí mě to!!Ale tak třeba to práce trochu zmirni a večer bude po smutku ale to se mi řika že??jestli se ti to tam vleče tak je to nekdy jeste horši ne bejt doma...držim pěsti at je lepe :wink: rada bych ti pomohla ale nevim jak :frowning2:
24. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj Medi....no práce moc nepomůže když nemám moc co napráci....vzala jsem si aspoň fotky ze včera na upravování, ale nejde mě nějak načíst fleshka... :angry:
24. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
no jo tak to je naprd tak snad to nejak přeboli... blbá fleshka co??
24. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.