• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no doufám, že ne, no pokud by mi bylo jako včera tak to bych ty dvě hodiny fakt nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
ale tak třeba ti nebude špatne a zvádneš to :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
no minule byla ta dvouhodinovka uplně super, ale včera jsem nějak nezvládla normální hodinu a vůbec nechápu proč :sweat_smile: no ale snad to byla vyjíměčná situace
24. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
no třeba je to i tim počasim a nebo tim utrošem
24. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
tak já jdu do města a pak do práce, tak papa
24. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Dobré poledne,
tak hlásím, že těhu nevolnosti se dostavily v plné síle a až do 10h jsem nebyla schopná fungovat :frowning2: Teď už mám sice jen žaludek na vodě, ale to už je v pohodě. Odpoledne jdu na ten ultrazvuk, potom se ozvu. Věřím, že je vše v pořádku.
Semy: je mi líto, že si stále kupuješ špatné testy, ale třeba to už bude do třetice všeho dobrého
Ali: tak ať se už také zadaří
Sluni: moc mě to mrzí, to musí být fakt děsné žít v takové naději a zase nic
Ardi: jak já Tě chápu a soucítím s Tebou, když Ti je špatně, je to fakt hrůza
Lerak: velká gratulace, jsme na tom skoro stejně, já jsem dnes 6+1 podle MS, ale uvidím teprve na ultrazvuku to pravé staří
24. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
ali tak ja se tam kdyžtak u tebe dnes ukažu ju??pekny den :slight_smile:
jani ahojik tak budem držet palečky at je vše ok a UZ dopadne na 1
jinak ja si delam obidek dostala sem chut na špagety s majoránkou maslem a česnekem tak se mi to už vaři :slight_smile:
semy co ty už je lepe??
24. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Jani dle mych vypoctu jsem dnes 5+4. A nic mi neni. Na utz jdu az 21.9. Hrozna doba. Teeeeda, trampolinky. Ja se na ne vyslovene ptala a mam je zakazany.
24. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
lerak ja se nedivim že je maš zakazane myslim si sama že to neni pro mimi dobre kdyby to byly male otřesy ale myslimn si že mnejsou :frowning2:
ale take bych zašla :frowning2:
24. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak už jsem z města zpět :slight_smile: no podle mě ty trampolínky fakt záleží na každým jaak se cití a jestli chce nebo ne, ale s těma otřesama si myslím že jsou mnohem menší než třeba při běhu nebo aerobicu, páč nejsou tvrdé dopady
24. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak Honza konečně dorazil, sice to co přivezl nejsou dupačky, ale navadí, je to v albu :slight_smile: S modrým koníkem :grinning:
24. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
jé ardi to je krásný bodýčko :slight_smile:))
24. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak pádím do baumaxu, na banku, na katastr a dom.tak papá
24. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky,
jsem zpět od MUDr. Mrně je tam, kde má být, je ale asi o týden mladší než by to vycházelo podle ms. Je děsně prťavé, ale doktorka už viděla cosi jako náznak srdíčka, ale jak je malinké, tak to nemůže říct na 100 %. Mám přijít příští úterý a když bude už dobře vidět srdíčko, dostanu průkajdu.
24. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
tak z toho mám takovou rozporuplnou náladu :frowning2: věřím, že v úterý už bude vše tak, jak má být a mrně to všechno dožene :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
ahojky jani...no tak určitě to bude dobrý a prcek vyroste :wink: :wink: držím palečky
24. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Jani, to bude ok, já to měla uplně stejně, taky jsem se bála a vše bylo ok :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
jeee čau ardi...hele můžeš mi poradit jak brát ty tinktury z těch bylin naděje? si je chci jít koupit ale nějak z toho emailu co mi napsala nechápu jestli se to bere jako v rámci cyklu nebo jako jak, jak si to užívala ty? :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Ali, když si tu kůru objednáš, ona ti k tomu pošle, jak to užívat.. Neužívá se všechno najednou.. já to měla i s aronií na štítnou, takže podle mě se přesně neřiď, nejlepší je napsat jim mailem na co to chceš, ať ti sestaví vlastní kůru..
Jinak já brala napřed břízu, černý jeřáb, lékořici, po dobrání jeřábu aronii, po dobrání aronie maliník.. U každého je jiné dávkování, tak jsem vždycky brala min. dvě.. A jinak začít můžeš kdykoliv, já začla na začátku cyklu a hned to zabralo :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
A ještě jsem k tomu brala mateří kašičku, vit. E a pyridoxin..
24. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
já už kúru sestavenou mám a užívání taky, jen mi není jasný jestli prostě mám dobrat celou lahvičku a pak teda další víš? :sweat_smile: :grinning:
já mám brát černý jeřáb a lékořici a k tomu užívat dub, pak maliník, a pak měsíček, a mateří kašičku teda mi doporučila taky :grinning:
a já si to chci koupit ve městě, ušetřim za poštovný
24. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Tak prostě budeš brát jeřáb, lékořici, dub, až dobereš černý jeřáb, začneš s maliníkem, až dobereš maliník, tak měsíček.. lékořici a dub užíváš normálně dokud nedobereš..
24. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
si to krapet pomotala, jeřáb a lékořici budu brát furt a postupně k tomu dub, maliník a měsíček :slight_smile: no tak jo :slight_smile: to sem zvědavá na jak dlouho mi to vydrží, to budu ráno jak alchymista :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
a představ si že zejtra máme na tu dvouhodinovku místo jany Simču! no to bude moje smrt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Aha, tak jestli to tak máš napsaný tak jo.. to jsem z toho nepochopila..
24. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
No tak to bude hustý, se Simčou stačí i jedna hodina :grinning:
24. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
No ten jeřáb ti vydrží tak na půl měsíce, ten se bere podle váhy, tak mizí rychle.. Jinak mě by ta kůra vyšla cca na měsíc a půl, ale už jsem jí nedobrala..
24. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
díky holky, jste hodné, ale znáte to, červíček hlodá a hlodá...
24. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Já to znám moc dobře, ale fakt takhle na začátku to měla spousta holek, že jim řekli, že je mimi menší a pak to třeba dohnalo a bylo naopak větší.. Určitě to bude ok.. Já jdu příští středu, tak už taky začínám být netrpělivá, ale pořád si říkám, že je mi pořád blbě, tak to bude ok :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.