• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
A co ty Semy,co nového?četla jsem,že testík byl opět s jednou / jo?To mě moc mrzí :frowning2: ,ale snad nám to jistí září,když srpen nevyšel.
25. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem nás opět přihlásila na plavání, jsem moc ráda. Filip to má vodu strašně rád a tomu mrněti v bříšku to leda prospěje.
25. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
sluni no test pořád s jednou...dneska jsem byla na krvi..tak si mám odpoledne zavolat....ale je to jen pro jistotu kvůli tomu že pak budu brát hned clostilbegyt a ten se rozhodně v těhu nemá, tak jen pro klid..stejně už nevěřím že by tam něco bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak říkáš..září to u nás jistí :slight_smile:

ahojky Jani :slight_smile: to je super že budete chodit plavat :slight_smile: a to budete chodit do bazénu?
25. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Ahoj Jani,tak to je fajn a kam budete chodit na plavání?moje kamarádka chodí s 16měsíčním chlapečkem do bazénu někam prý do suterénu.Jsem vůbec netušila,že tam taky dole něco je.
25. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Semy,tak máš ještě aspoň do odpoledne naději,třeba to vyjde :slight_smile: .Já dnes nakonec začla opět baštit taky clostilbegyt,zkusím to tento měsíc naposled,pak si dám oddych a najedu na bylinky,pokud nic.
25. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,
Ali, myslím na tebe, ať to moc nebolí.. a pak nám přijď říct, co se stalo..
Jinak je tu to, ode dneška zvracim.. a to jsem myslela, že to nejhorší mam za sebou :frowning2:
25. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
no tak my jdeme na třetí IUI takže proto ho beru...:slight_smile:
25. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj ardi..teda zase zvracíš jo....:frowning2:
25. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Ardi ahoj,tak to je mi líto,že je ti opět zle,ale zase aspoň víš,že mimi určo v pořádku roste a vyvíjí se.Však ono to přejde,vydrž.
25. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Sluni, já vim, taky mě to uklidňuje, že určitě je vše ok.. jen jsem prostě měla radost, že mi je dobře, dneska jsem chtěla jet do Liberce na nákupy a najednou z ničeho nic tohle.. ¨
Semy, ne zase, předtím mi bylo jen na zvracení, ale nikdy jsem nezvracela, tohle je novinka :grinning:
25. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ardi,tak třeba to do odpoledne přejde,dej si colu,ta prý pomáhá údajně
25. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
aha ardi..jsem si to neuvědomila...tak doufám že tě to brzo přejde...zvarcení není zrovna příjemný..
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj, mám hodně práce....no udělala se mi taková boule jako nad kostrčí a strašně to bolí, no a už jsem to měla minulej rok a museli mi to rozříynout a vzčistit takže mě to asi čeká i ted, ale hrozně se mi tam nechce páč to fakt strašně bolelo, jsem tam málem omdlela, tak ale asi se tomu nevzhnu tak si budu brát dovču a zítra ráno tam dojdu :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ali my Ti tady budem vsichni urco drzet palce at to mas brzo za sebou!!! A at Te to neboli.
25. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
ali,au au,zrovna na takovém místě jo?no to musí být nepříjemný.Tak hlavně,ať to rozříznutí moc nebolí,snad ti to místo umrtvej ne?brrrrrrr :astonished:
25. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
lerak,gratuluji k těhu :wink:
25. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jeee, ardi to me mrzi, no ale snad se to brzo ustali. Ja porad nic, rano po ceste do prace celkem kocovina, po ceste smrady (zitra uz pujdu jinudy) ale jinak ok. Akorat od zacatku lehce spinim, to je normalni? Se ptam jak blbec.
25. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Sluni diky, ale jeste si nevyskakuju. Alespon to srdicko....
25. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ali, to ti nezávidim, bolí mě to i za tebe..
Lerak, to myslím normální není, zašla bych k dr., já teda nešpiním, na začátku se to stává a nic špatného to není, ale mělo by se s tím něco dělat.. mně teda dr. řekla, že kdybych začla špinit, ať hned přijdu bez objednání..
25. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Aha, a sakra, a me furt kamaradka uklidnuje, ze to mela taky, ze pokud to neni krev, ze to nicemu nevadi.
25. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojik holky
ali jeee to je nepřijemne myslim na tebe a budu držet palece at to zvladneš ale nemelaa by ses trápit a mela bys tam zajit třeba ii dnes vim že mas práci ale než bejt v bolestech!!!
ardi ty naše poblitkova mamino ty si to tedy vyžíráš chjo nevim jak to poradit jedine nejake cukrátka na to ale je mi tě lito už to musi bejt až nepříjemne hlavne se snaž nejake tekutiny do sebe dostat!!!!at nemusis na kapačky!!!
lerak take si myslim že bys mela jit k dr!!!!ja teda take spinila ale alespon sem dostala utrogestana askorutin a ten to zastavil ale i když je to jen placebo ale ty budeš alespon trochu v klidu!!
jinak ja sem od rana u plotny delam papriky ted už se jen vaři knedlik a pujdu se nabaštit a pak zajdu ka tatoj a na prochazku se psem
25. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mnam, papriky, taky jsem dostala od maminky. Cekaji na me odpoledne.
25. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Sluni a Semy: chodíme sem do bazénu, je tam k tomu velkému přistavený takový malý v suterénu, je to moc super, krásné hodiny a skvělé plavání, jen ta cena, 15 lekcí vyjde na 3750Kč a to je dost
Lerak: asi bych si také došla k MUDr., já jsem měla to v těhu, když by mě měla jako přijít druhá ms, ale byla jsem na pohotovosti a měla jsem klidový režim, bála jsem se moc a už jsem myslela na nejhorší, ale nakonec to Filip zvládnul :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak ono to ted moc nebolí, ale v noci jsem nemohla spát ani, no ale zabral mi nurofen takže ted pohoda, no aodpoledne to nestíhám, si tam zajdu ráno hnedka a bude, jo a umrtvěj mi to jenže ta injekce mi propíchne celou tu bolavou bouli a to je na po....!!! no musim tam jít no
25. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
ali myslim na tebe snad to nebude tak moc bolet .-(
25. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
ali teda to ti fakt nezávidím...tak přeju ať to nebolí tolik jak čekáš...

Jani tak to musí být super v tom bazénku :slight_smile:

Já si jdu ohřát k obědu pizzu co jsem si koupila ve Foru a pak ještě brambory osmažený jsem si koupila..tak ty si dám jako zákusek :grinning:
25. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Medi, zvracela jsem jednou, tak mě nestraš s kapačkama :astonished:
Holky, nevíte, kde jsou v Jbc i Intersparu záchody? Já vůbec netuším, tak abych šla najisto :grinning:
25. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
ardi jsou vlevo od kas..:slight_smile:za tím zlatnictvím doleva a nakonec chodby...:slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak tu zrovna není nikdo, kdo by poradil, tak jedu, snad to zvládnu i bez wc :slight_smile:
Jé děkuju :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.