• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
:wink: nemáš zač :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
ardi promin nechcu tě ztrašit jen sem myslela kdyby si zvracela vic tak at se snažis pit aby si nemusela na kapačky
holky ja mam trápeniiiii chjo jak manža stavi venku ty zdi apod tak nam to financuje muj tata pže to tak bylo dohodnuto když se moji rodiče rozvádeli no a ted se mu to mymu tatovi nelibi jak to muj mužskej dela a že to nedela podle neho apod a tak se hadaji a dnes večer bude dohra kvuli nejakym kb blokum apod :frowning2: jsem z toho zoufala a nechci aby se rozhadali chci stat za manželem ale to znamena že se pohadam s tatou a to je takova dubova palice že pak s nama nebude mluvit apod :frowning2: chjo vubec nevim a nechci ani domyslet kdby se dohadali spolu a pak spolu nemluvili :frowning2:
25. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
no tak jsem doma, na chirurgii si skočím ráno :frowning2: chjo, jdu se psem dokud se můžu hejbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Fufu Ali, to bude dobry. Medi to je blba situace. To si chlapci musej vyresit spolu. Ale kdyz nejde o zivot tak jde o ..... vsak vis. Tak at to zbytecne nedramatizujou!!! Ja volala k tej MUDr., chtela me hned videt, tak jsem tam jela a rikala ze vse v poradku, ale ze at pocitam se vsim. A mam jist Ascorutin. Tak me moc neuklidnila. Delala utz, tak jsem zas videla flek :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak krev mám negativní..ale už jsem ani nečekala nic jiného..už jsem si ani ráno nebrala utrogestan...
tak jedeme na novo....snad do třetice to vyjde...
25. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
semy...budu držet palečky, a víš jak se říká, do třetice všeho dobrého, hlavně láduj manžela vitamínama :grinning:
25. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
on se láduje sám :slight_smile:

díky....doufám že to bud eu nás platit :slight_smile: a tobě taky držím pěstí :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak mě se to ted ani moc nehodí takže já na to ani tlačit nebudu :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
ty máš vlastně tu Paříž před sebou..já zapoměla...:slight_smile: tak po Paříži :wink:
25. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
semy mrzí me to ale třeba se to do třetice povede držim pestli!!
ali a nechces si na tu chiru zajit jeste ted??mela bys to za sebou a vyspala by si se v noci
lerak neboj male bude v pořádku veř v to a bude to ok
25. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
medi díky....:slight_smile:

holky mrkněte náš kočičák Koudy je slavný :slight_smile:

http://www.izviratka.cz/kocicky
25. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
semy neni zač :slight_smile:
to je primo vaše čiča nebo je ji jen podobna?? :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
to je přímo náš Koudy...
to je nově otevřený internetový eshop mojí kamarádky..a strašně se jí Koudy líbyl tak mě poprosila jestli by tam mohla použít jeho fotku :slight_smile:
prý dostaneme za odměnu nějakou mňamku kočičí :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
medi... to už máš jedno jestli zejtra ráno a vyspím se z toho přes den, vzala jsem si na dva dny volno takže rekonvalescence bude
25. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
juuu hezounká fotka :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
jee semy tak to je super!!
ali ja vim no neni to nic prijemneho a určo se ti tam nechce ale ja byt tebou udelala bych to ještě dnes ale je to tvoje věc ale ta rekonvalescence by byla tim padem delaší :wink:
25. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
já vím, ale já tím že vím co mě čeká tak je mi z toho uplně zle, takže mě prostě neukecáš, půjdu tam ráno
25. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
tohle je originál fotky:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyNasMazlicek#5324259054820469122

když teď koukám na ty fotky zpětně tak si říkám že to ani není možný že byl tak malinkej

tohle jsme ho měli první den:
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyNasMazlicek#5321242325501339826

teď když si ho na sebe položím tak přečuhuje na obě strany :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
a hlavně oproti minule je to menší a nezvětšuje se to, tak si třeba tak naivně říkám že se to vstřebá :confused: :confused: no asi ne no, ale ted mě tam nikdo nedostane
25. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
ali tak třeba když je to menší tak to nebude tolik bolet :wink:
budu na tebe zítra myslet..v kolik tam jdeš?
25. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
půjdu hned ráno, asi na sedmou, co si tak pamatuju prac dobu tak tam jsou od 7 a asi do tří nebo do čtyř, no já hlavně nechápu proč se mi to zas udělalo :frowning2:( no neudělám nic, ale kdybych mohla tak tam nejdu jenže to nemůžu oddalovat věčně,
no od včera si na to dávám obklad z horkého lněného semínka a to pak skoro nebolí, tak si zas dělám obklad, ještě že máme tolik knížek v práci s babskejma receptama :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
no aspoň že ti ty knížky takhle pomůžou :grinning:
25. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
no mohlo by se to ještě nějak zázračně uplně ztratit :wink:
25. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
no tak to by bylo úplně nejlepší vi´d :slight_smile:
tak třeba přes noc přiletí víla a odnese to sebou :grinning:
25. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
sem si měla půjčit nějakou knihu kouzel a magie :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
noooooo :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
jdu si číst a aplikovat obklady, ještě se ukážu
25. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
tak papá..ať obklady pomůžou..já s tu nudím..jsem tu sama od půly až do pěti..a od půli tu byli dva zákazníci..a nevypadá to že by se to zlepšilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
tak si čti :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
nemám co....:p
25. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.