• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ccc si naprosto nepřipravená
25. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
no nejsem zvyklá že bych si v práci četla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
to se ti to povídá když máš v práci tisíce knížek :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
no já nosím vždy jednu v kabelce, at si můžu číst v buse, na zastávce a tak, všude kde jsou nějaký prostoje
25. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
ali dobre nenutim te ale zitra tam radsi fakt zajdi ja sem si take chvilu četla ale nejak sem otrávena a neba me to ne ta knižka ale celkove...mnaža už dela zase venku a ja nemam co napráci
25. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Kuk, tak nákup jsem zvládla a pak jsem hned zalehla..
Ali a co včera Simča, bylas?
25. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
tak papá...letím dom :slight_smile:
25. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
ardi... měla jsem jít až dneska na tu dvouhodinovku, ale s tou boulí nejdu nikam :frowning2:
25. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky kde jste??
Ali jak je neboli to moc??
25. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Dobré ranko...mě se chce tááák strašně spát....
byli jsme včera večer posedět s manželovým obchodním partnerem....jsou tu na dovolené, tak nás pozvali na pivko..já teda řídila, ale seděli jsme do půl dvanáctý a mě to nějak únavově zmohlo ....

ali myslím na tebe....doufám že jsi to zvládla...
26. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
ali držim pesti
semy se ti ani nedivim že se ti chce spat do kolika dnes pracuješ??
ja budu trochu uklizet a pak asi pujdu na prochajdu s psikem neni vedro tak se to pujde hezky
26. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj medi..dneska jsem do půl čtvrtý...nejradši bych si šla hned lehnout :grinning:
26. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
to ti veřim ja sem ted vstavala ale nejak me boli cely človek a nic se mi nechce ale musim :frowning2:
26. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
tak odpočívej.....:slight_smile:

dneska by mohla dorazit kolegyně se svatebníma koláčkama :slight_smile: dneska by bodly :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
jee se ti vdava kolegyne jo??pujdeš se na ni podivat??
odpočivat nemužu pak bych nic nedelala a byla by hrozna nuda :slight_smile:
26. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
jojo má svatbu v sobotu...podívat se nepůjdu jelikož musíme makat na bytě....a do Liberce kde to má jedeme pak v neděli nakoupit nějaký zásuvky, kabely, ytong a tak...tak si počkám pak na fotky..
26. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
tak to ju :slight_smile: tak to už je v nejvetšich připravach co??
no ja sem se byla podivat venku a jak vypada že tam je krásne chladek tak je tam pekne dusno bleee
26. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj, já už včera neměla sílu, bylo mi hrozně zle, vyzvracela jsem i rohlík :frowning2: Teď teda zase zkoušim rohlík a snad tam vydrží.. ach jo..
Ali a jo, já si spletla dny, tak doufám, že už to máš za sebou a nebyla to taková hrůza..
26. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
medi no asi je..ona má dovolenou takže se má jen zastavit s koláčkama...

ahoj ardi...tak hlavně starý rohlík..ne čerstvý :wink:
26. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
ardi ahoj teda holka lituju te!!!ale musis to nejak přežit a pak bude lepe a nebo take zkus suche brambory a ryži třeba zmena jidla trochu pomuže ale rohlik je nejjednoduší věc že když je človeku zle
semy tak se třeba stavi dnes :slight_smile:
ja už mam vyluxovano a venku zase vysvicuje slunko tak to na prochajdu pujdu odpol...
26. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
no dneska bych si ty koláčky dala s chutí.tak by mohla..:slight_smile:
a dneska nemám žádný oběd..nevím co budu jíst..asi pak půjdu aspoň do kantýny jestli tam má nějakou bagetu...
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
tady se to nějak začíná mračit..myslím si že přijde pršanec...
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
no mohl by ten pršanec přijit i sem tady je pekne dusno ja sem ted koukala na netu po vecech do postýlky povlečeni atd a nejake deky do kočárku atak tak sem to davala do košiku a hned tam naskočila sumička 4000 to to leti :frowning2: musim si to tu nechat na lište a řict manželoj jestli to mam objednat nebo ne
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky,
zdravím vespolek :slight_smile: Nějak nestíhám psát, také mě trápí nevolnosti, ale ne jako u Ardi, trošku slabší odvar. Jen když si zapomenu asi tak každé tři hodiny něco zobnout a potom prudce vstanu, je mi hned blbě od žaludku.
Malej byl včera na očkování 6kombinací včetně tetanovky a má reakci a horečku, tak chrní, je mi ho líto, chudáka.
Medi: kdybys sháněla nějaké věcičky na malého...také jsem chtěla mít všechno nové, ale na to nemáme, tak nakupuji na online secondhandu www.brumla.cz, jsou tam úplně super věcičky na děti, už u nich nakupuji od jeho narození a ani jednou jsem nebyla zklamaná. Je to dovoz z Anglie a většina věcí je jako nových, protože ty matky to dají těm dětem jednou a potom to vyhodí, už to mají okoukané. Tak jen takový tip.
26. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj Jani....teda to je super obchod...:slight_smile:))
26. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
maj tam krásný věci....hned bych nakupovala :grinning:
26. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
neboj Semy, také se dočkáš, do třetice to už musí vyjít, zkus tomu trošku pomoct a projet se z Liberce po výpadovce na Jablonec, je tam po levé straně komín a hnízdí tam čápi :wink:
26. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
jani kterou výpadovku myslíš?....já do Liberce dojíždím každý den do práce....
hledám pořád čtyřlístky ale nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat do diskuze? jsem už od března bez prášků a zatím ještě nic - mám už syna a toužíme po druhém jen nám nejde, máte nějaký dobrý rady jak na to nemyslet?? už i v práce mě to nebyví jak se těšim :slight_smile:, kolegyně je v 5 měsíci , kolega má těhuli doma.....
26. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj Jani, jasně že se můžeš přidat :slight_smile:
radu jak na to nemyslet ti asi nedám..sama s tím bojuju.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když jsem poslední dobou taková celkově klidnější a už to tolik v hlavě nehrotím....prostě věřím tomu že to brzo bude :slight_smile:

odkad jseš?..z liberce podle nicku?
26. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.