• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ano jsem z liberce, právě mám práce až nad hlavu ale vůbec mě to nebaví, mám tu samí chlapi v kanclu - no 3 ženský v celé firmě a nemám s kým dát řeč a po práci jsou kámošky bezdětný a choděj akorát pařit což už mě neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
jsem tady na koníku poprvé a celkem není fér si stěžovat s druhým dítkem když pročítám vaše zprávičky - držím všem palečky :slight_smile: - a to jsem rodila dva dny a jsem ráda, že si to už nepamatuju - doufám že ještě rodit budu
26. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak já mám práve taky plný zuby...sedím v kanclu s kolegou kterýho mám až po krk...na prodejně ještě dvě kolegyně..ale většinu času jsem v kanclu..tak se těším až budu moct konečně zůstat doma...
26. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
koukám že máš málo příspěvku... :grinning:
ale tak je nebo není fér..to se těžko řekne..když ženská touží po miminku tak si myslím že někdy i už s dítkem doma je snažení dlouhý, když to nejde...
a poprvé si otěhotněla jak rychle?
26. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
poprvé to bylo tak na dvě milování :grinning: cca 2 měsíce- předělávali jsme byt a nebyl čas na nic spali jsme v obýváku na zemi a při práci byla únava tak velká, že na milování nezbyl čas a teď je to naopak a jde to naprd - teda né to milování - když vono to je všelijaký - nic tak nekonkrétního neznám než je těhotenství a to vše kolem
26. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Semy: asi to blbě popíšu, navigace není moje silná stránka :slight_smile: jedeš kolem vlakového nádraží a najedeš na dvouproudou silnici, jedeš po ní kousek a potom sjíždíš na Jablonec a vezme Tě to na tu nově vybudovanou silnici a vyjedeš v Kunraticích, tuším, tak než sjedeš na ten Jablonec, tak tam je vidět komín a jsou na něm čápi
26. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
jo tak po téhle silnici jezdím každý den...a nikdy jsem je neviděla...budu teda vyhlížet ještě víc :slight_smile:

Jano tak to tak bývá no..když jste neměli čas na to myslet tak to šlo hned...tak snad i teˇto půjde rychle :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
ježiš mě neskutečně dlabe v kříži....to je hnusná bolest..jsem se těšila že díky kontryhelu budu mít ms klidnější...a ještě než to dostanu mě to dělá tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Jani,
také Tě tu mezi námi vítám a pochopitelně moc držím pěstičky, ať to brzo vyjde
Já jsem bez prášku od dubna a v červenci se povedlo. Ale první se nám povedlo asi jako vám a vím, jak jsem z toho byla rozhozená, že to druhé není hned na první pokus :slight_smile:
Semy: tak vyhlížej, opravdu tam jeden víkend byli a já jsem si ještě dělala srandu a říkala jsem manželovi, hele, sedí tam čápi, asi budeme mít miminko
26. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
jani :slight_smile: no kéž by to pomáhalo :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
já jsem bez prášků taky od dubna...ale loňského roku :confused: ......
26. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
musím odejít mám tu návštěvu zatím ahojky a krásný den jana
26. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
papa :slight_smile: tobě taky hezký den :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
jéééé....jani já si teď asi vzpoměla který myslíš komín.....a i ty čápi....oni tam sice jsou..ale jsou to jen atrapy kvůli tomu aby si tam právě živý čápi nedělali hnízda....mě to už někdy loni nedalo a přiblížila jsem si to fo´tákem....a fakt jsou umělý :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj holky, tak boule menší ale bolí to furt, na chirurgii mi s tím nic nedělala, mám si to ledovat a doporučila mi radikální operaci, jenže v tý poradně kde si můžu operaci domluvit jsou jen v úterý takže tam můžu jít až příští týden a pak teda půjdu pod kudlu, když mám v sobě nurofen tak to celkem jde ale jinak nic moc :frowning2: takže tak, mám teda pěkný vyhlídky, ale zas je lepší že mi to pod narkozou odstraněj všecko a už se to nebude vracet
26. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj ALi...teda to je hrozný....ale za skdyž ti to pomůže aby jsi už měla pokoj...
a věděj z čeho se to dělá?
26. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
ne, prostě se to občas někomu stává, prej, no a pokud se to udělá jednou tak se to furt vrací pokud se to neodoperuje, tak snad čím dřív tím líp
26. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
ty jo tak to je teda naprd....tak hlavně aby jsi z toho neměla další problémy...
26. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
no taky doufám
26. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak jsem to tušila dobře..teď tu byla kolegyně se svatebníma koláčkama :slight_smile:))
26. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
a má je dobrý?
26. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
alu a kdy se tam teda půjdeš až v úterý a do tý doby budeš doma?
26. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
ještě nevím...teď na ně akorát jdu...ale vypadají krásně :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
jsme jí dávali ten dárek tak byla strašně překvapená a moc se jí to líbylo :slight_smile:)) tak jsem ráda že jsme vybrali dobře :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
díky tobě :wink:
26. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
jee tak to je fajn že měla radost a mě neděkuj prosimtě, tys vybrala :slight_smile:
no jdu se projít se psem, a pak bych měla něco sníst, už skoro dva dny nejím
jo a ms ještě nedorazila, ale už by asi měla
26. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
a kdy jsi vysazovala utroš?

já to dneska asi ještě dostanu...už špiním a pobolívá mě břicho a hlavně v tom kříži....
26. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
v neděli, a mě břicho nebolí a ani nešpiním,
26. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
ty jo to už je docela dlouho..já vysadila včera...respektive včera už jsem neměla vůbec...
26. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
a nezkusíš teda ještě jeden testík?...za jak dlouho jsi to dostala minule?
26. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.