• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no já to minule taky dostala asi druhej den od vysazení
26. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
ty jo tak to je fakt divný že zatím nic....
26. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
no nevim no, musela bych koupit, počkám ještě dva dny a uvidíme
26. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak ju :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
a hlavně já jednou měla zpoždění po utroši 14dní a taky jsem těhu nebyla, takže u mě je možný snad cokoliv :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
ty jo 14 dní jo...to je šílený teda...
26. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak už jen půl hodinky a hurá domů :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
semy to jo....no tak to už máš za chviličku :wink:
26. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
jojo, ještě tu něco dodělávám a do toho si ještě píšu s mámou na skype...
26. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak to máš taky dobrý, no já si půjdu asi lehnout jde na mě zas spánek, a když spim tak to nebolí
26. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
tak běž...odpočiň si :slight_smile:
a hezký zybtek dne..papá
26. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojj janulko diky ze ten odkaz juknu na to :slight_smile:
jinak vitam novou tvařičku a určo se přidej a neboj stežuj si tady te rady vyslechnem a třeba i pomužem
ali a jeee je mi tel ito ale snad to nejak vydržiš a pomuže ten nurofen ale nezavidim ti a určo se na tu operaci objednej at od toho maš pokoj ju?
26. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Ali, chudáku, je mi tě líto, ale aspoň tě toho zbaví jednou pro vždy, to zvládneš :slight_smile:
Taky vítám janu :slight_smile:
A já dneska ještě nezvracela a doufám, že ani nebudu, jupí.. no abych to nezakřikla. Ale doufám, že včera to byla výjimka, začla jsem den blbým jídlem, tak jsem si asi rozhodila žaludek.. Teď jsem zase ve fázi ovocným knedlíků :grinning:
26. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahoj ardi tak sem rada že ti je dnes dobře tuki tuk jinak te obdivuji ovocne knedliky to jsi jich už zpořádala tuny ne?? :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
ähojik a dobre ranko...tak jak se dnes všechny mate?doufam že je vam lepe...ja dnes musim po obede do Jablonce do práce pro listek na penízky a rovnou se stavim i za mým gynekologem a musim ho poprosit o vystaveni papiru abych mohla chodit cičit...tak nevim třeba udela i prohlidku a mohl by i UZ aby vedel že je vše ok a mohl to napsat ale to jsem asi jen bláhová a on mi napiše papir bez jakehokoliv vyšetřeni ale chtela bych maleho videt :-ú že je v pořádku
jinak se mi muj muž včera dohadal s mym otcem a tak jsme na ostři nože a nemluvi spolu a mi si berem stavbu na sebe a nejspiš budem muset jit do uveru aby sme to dodelali :frowning2: no jo nejak byle nejak bude :frowning2:
27. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky Medi,
jee tak to mě moc mrzí ta hádka. Ale třeba ještě nebude všechno tak horké, jak se to uvaří :slight_smile: Třeba se to taťkovi přes noc rozleží. Tak nevěš hlavu.
My se máme fajn. Filip trošku kulhá po tom úterním očkování a malé mrně si vymyslelo, že musí vyzkoušet, jestli je maminka dost odolná a nebude jí po ránu špatně. Zatím vyhrávám já, ale spočívá to v tom, že už v posteli snídám a potom chodím hoooooooodně pomalu, aby mi nebylo špatně.
27. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj jani ,..je to tak horke jak se to uvařilo a jine to nebude :slight_smile: to mi věř
jinak filipka je mi lito ale určo ho to přeboli :slight_smile:
a ty tak zkus vyhrávat i nadále a neboj bude to dobre...
27. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ranko...jani tak snad to i nadále ustojíš :slight_smile:

medi tak to je teda naprd...snad se to časem aspoň trošku urovná...
27. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem přišla z chirurgie, museli mi to rozříznout, tu bouli, měla jsem strašný bolesti, asi mmi to tlačilo na nějakej nerv, no strašný to bylo, ještě ted tady tak poplakávám, no ale už bude dobře, teda ještě až se to odumrtví tak to bude něco :frowning2: :cry:
27. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Ali..jejda to je mě léto...to věřím že to muselo být hrozný, tak si poplač a vem si prášek, ale to už asi máš viď...:slight_smile:

mě denska chytla šílená alergie, během půl hodiny mám dva kapesníky promočený jak mě teče z nosu....
do toho za sebou telefonovalo asi pět lidí
a já mezi tím pořád potřebovala smrat a kýchyt
kýchat
něco mě tu v práci musí dráždit..mám to skoro každé ráno i když ne obvykle tak silný jako dneska
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
semy...já jsem pod práškama už třetí den, jinak bych se asi zbláznila
27. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
jo je mě to jasný..mě to pak došlo že jsi asi na práškách pořád...
27. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
asi máš alergii na práci :wink:
27. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
no to už jsem říkala dávno....ale asi na to neschopenku nedostanu :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
jinak jsem to včera opravdu dostala..bylo mě odpoledne pěkně blbě...ještě mě do toho bolela hlava celý den..takže jsem doma jen ležela a nemohla ani pořádně mluvit...dneska už je to dobrý..
ale zdá se že kontryhel pomohl tomu že to nemám tak silný :slight_smile: tak aspoň něco :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
fakt jo? no já furt nic, tak ještě počkám do zejtra a asi koupim test pro sichr
27. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj semy no snad časem :slight_smile:
ali jeee chuděro tak to nejak vydrž a už bude určo lepe je mi te lito zkus to jit zaspat a kdy jdes do práce??
27. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
no nechám si napsat neschopenku takže půjdu až v pondělí, už je mi podstatně líp, ráno jsem nemohla ani chodit, prooto jsem taky šla znova at mi s tím něco udělá, ted už je to fakt úleva, teda zatim, ještě to asi bude bolet až to přijde k sobě
27. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
no jsem ráda že jsem to dostala tak rychle...takže nám to teď vychází příští sobotu na UTZ a pak asi v pondělí na IUI...
jdu se objednat na ten utz...

ali tak hlavně že se ti ulevilo...jestli ti to tam tlačilo tak se nedivím že to tak bolelo...
27. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
tak to je dobře tak si odpočin doma a bude lepe určo to bolet bude ale určite už ne tolik držim pěsti :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.