• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
semy..no hlavně že už to mám za sebou
27. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
tak mě objednali na pátek...
27. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
ali jasně :slight_smile: a jaks tou operací..budou i tak dělat? když ti to teď rozřízli?
27. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
no jdu si lehnout, v noci sem toho moc nenaspala, já se tady ještě ukážu, papa a dík za podporu
27. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
tak papa a ať to už moc nebolí....
27. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
semy nevim, musim se s nima nějak domluvit, ale pokud by to šlo tak bych to nejradši odložila, třeba až po paříži víš? at prostě můžu normálně fungovat, ted už se do toho nepoženu, ale asi bych na ní chtěla jít páč se mi to takhle bude dělat třeba každej rok a to teda nechci tak snad se na něčem domluvíme
27. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mám nějak extra zabržděnej počítač, jsem z toho na nervy.. V 9 ho zapnu a teprve v 9.36 se mi načtou v outlooku maily, to není normální.. Chtěla jsem ho hodit z okna, ale asi bude rozumnější ho přeinstalovat..
Ali, auau, je mi tě líto, ale už bude určitě líp :slight_smile:
Zítra nám přijede návštěva s malým 4měs. Kubíkem, tak mam na dnešek v plánu velký úklid, poslední dobou jsem toho moc nezvládla.. zatím je mi docela dobře, tak snad to půjde.. A zítra celý den práce v Ústí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj ardi...myslím že to přeinstalování bude lepčejší :grinning:
27. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj ardi...no to je škoda hodit z okna..taky doporučuju přeinstalaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ali tak asi by to bylo lepší až po paříži aby jsi tam pak ještě netrpěla...
27. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky, nevybavíte si, kde mají ve Foru vevnitř v Tescu drogerii? Jestli jí tam teda mají, já si jí nevybavuju vůbec.. dík
27. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
ardi mají jí až tam v těch regálech před kasama..mezi zadníma kasama a lednicema na jogurty :wink: jsem tam byla předevčírem a procházela jsem zrovna tou drogerií :grinning:
27. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Fakt jo? To jsem nějak přehlídla.. A je tam místo pro hostesku a stánek? Asi to bude dost malý, co? Ne jako ve starém Tescu :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojik ardi tak koukam ž ti je dobře tak to držim pesti at to vydrži :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
ty jo, tak to si myslím že bude horší...je to o dost stísněnější než bylo staré Tesco...ale možná za tím posledním regálem bny se dalo..
27. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Semy, díky moc, já si myslim, že tam to nebude ideální..
Medi, díky, už je mi zas trochu blbě, ale nic hroznýho.. Jdu na ten úklid, tak zatim pa
27. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
no nejvíc místa je tam v tý první vstupní uličce..jinak jsou uličky dost úzký....:slight_smile: nic moc na stánek no...
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
tak jim polívku, konečně mám chut k jídlu,
27. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
to je dobře ali :slight_smile:))
27. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
tojo ježiš to si ani neumíte představit jak to strašně bolelo a ted to nebolí, teda ne tolik :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
ali tak hlavně aby to vydrželo....:slight_smile: a už to tak hnusně nebolelo :wink:
27. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
no tak to už snad ani nejde, ted je mi dobře, cejtím to ale uplná paráda oproti noci nebo ránu :wink: akorát sem teda unavená no
co ta tvoje alergie? už dobrý?
27. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak si schrupni :wink: ..i za mě :grinning:
jo alergie už přešla naštěstí..trvalo to asi hodinu a půl...kejchání, smrkání.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak ještě tři hodiny....a večer asi jdeme na pizzu :slight_smile: s tím manželovo obchodním partnerem co jsme s nima byli na pivu předevčírem..nás pozvali na oplátku... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
a kam půjdete? do franka nebo jinam?
27. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
ali jsem rada že ti je dobře relativne a tak si jdi lehnout at doženeš tu noc...
semy teda alergie jedna otravna co??
ja sem se najedla a nejak se mi take chce spat...
rano sem ukidila vyžehlila a ted si asi odpočnu a pujdu pak asi na prochajdu s tim našim otravou
27. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
to já jsem dnes sproštěna od vycházky, matěj přijel vyvenčit dona abych s ním nemusela když jsem ten lazar :frowning2: no a asi ten spánek prubnu, tak paa
27. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
ali jdeme do Půlměsíce..tu máme nejradši...výborná pizza, příjemná restaurace, a hlavně nekuřácká :slight_smile:
medi no otravná je...ještě že to převážně mám jen takhle po ráno..a většinou to nebývá tak silné jako dnes..ale za to to mám od unora do listopadu :grinning:
27. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
jeden tip pro Ardi a Medi: koupila jsem si Marianne, jsou tam slevové kupony, jeden je také do Babyparku, 25% sleva na kočárky, autosedačky, hračky, nábytkové sestavy atp. je to víkend 12.-13.září, pokud uvažujete už o kočárku, mohlo by se vám hodit
27. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
janulko děkuji za typ...nad kočárkem uvažujem a mame už vybrany neni levny ale co udelame si radost :_)
27. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
janulko ted sem se shodou okolnosti dozveděla že mame společnou kamaradku :grinning: :wink:
27. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.