• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahojky Jani..četla jsi jak jsem ti včera pak ještě psala o těch čápech?...že to nejsou živý..... :wink:
27. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Medi: koho? To jsem fakt zvědavá :slight_smile: Máte vybraný krásný kočárek, ale jukla jsem na ten babypark a ten tam nemají, jenom Mutsy, ten mu je dost podobný.
Semy: četla, ale já bych dala krk za to, že ten co tam stál hýbal hlavou dolů a nahoru, myslíš, že je mají na pérech? :grinning:
27. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
kuk, tady už asi nikdo není co? já se ted probudila
27. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Medi: není to čistě jen tak náhodou Silva Hauptvogelová? :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj Ali, já jsem tu, chystám si hodinu...už Ti je trošku líp?
27. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
ahoj jani...jo je a ne trochu ale o dost, tak jsem ráda, a udělám si lívance k večeři, jako bolestný :wink:
27. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
no a zejtra si asi pro sichr koupim ještě jeden test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
jani jj je :slight_smile: čiste nahodou sme na tebe nejak narazily
27. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
jsem si říkala, že bys měla :slight_smile: teď s tím nepočítáš a třeba to vyšlo :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Já jsem taky tady.. mam za sebou procházku s hafanama, vzala jsem lítací talíř, tak jsem je krásně utahala :slight_smile: A teď budu pokračovat v úklidu.. dneska mi bylo zle jen hodinu, tak jsem si lehla a zbytek dne zatím ok :slight_smile:
Ali, jsem ráda, že je ti líp :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
ardi...díky, já jsem taky ráda :wink:
27. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
ardi koukam už naskočila 10 :dizzy_face:
ali take sem rada hlavně aby se to nejak nenaplnilo zase ale snad ne dali ti tam nejaky dren??
27. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
jj dren tam mám, no zejtra jdu na kontrolu, no a pak časem půjdu na tu operaci no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
No jo, už jsem dvouciferná, hrozně to letí :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
tak to je dobře ali a budeš mit pokoj na pořád :slight_smile:
ardi jj leti to hrozně :slight_smile:
27. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Tak jsem koukala na ty dny marienne.. zrovna můj kočárek "zatím favorit" tam mají a se slevou 25% bysme za celou a kdybysme koupili sporťák+korbičku ušetřili bysme 4000 Kč, což je super.. jen je blbý, že je to tak brzo :frowning2: Takže asi neušetříme, teď na to ani mít nebudeme..Ale asi s mámou pojedem kouknout a koupíme třeba něco jinýho..
27. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
No koukám, že jsem to napsala trochu podivně :grinning: Ale snad chápete, co jsem tím chtěla říct..
27. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
ardi jj chapeme...a kde sezenu ty kupony,?
27. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Medi, v posledním čísle marianne, máma ale říkala, že už jí nemůže sehnat.. ale myslím, že třeba na Smrži nebo u vás by nemusela jít tak na odbyt.. A prý je taky pak v těch dnech rozdávají na václaváku ve stanu, aspoň to tak vždycky bylo..
27. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky,
Medi: jj, Silva je moc fajn, je to bezva holka a má skvělou holčičku :slight_smile: A kdyby se Ti nepodařilo sehnat tu Marianne, tak Ti ty kompletní kupony ráda prodám :slight_smile: Sice jsem si to koupila, ale nedošlo mi, že ten víkend je manžel na veletrhu v Brně a tím pádem tam nemám s kým jet.
27. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky, jsem rada, ze je Ali lip a ze uz Ardi tak nezvracakuje :slight_smile: Zavidim vam tu prehradu v Jablonci. Nevim kam ja tady jednou s kocarem budu chodit :frowning2: Medi a Ty uz mas kocarek vybrany?
28. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jsem dorazili teď z gyndy,vyfasovala jsem pregnyl dvě ampule a v neděli si jí mám jít nechat píchnout na porodnici+folikulometrie.No to bude zase zážitek :wink: :slight_smile:
ardi,to je fajn,že je ti zas už líp.
ali,jsi statečná holka,já bych asi řvala jak tygr,au au
28. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Dobré dopoledne...už skoro poledne :slight_smile:

Sluni tak hlavně aby folíky byli dobrý :wink:
28. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsem přišla z kontroly a vše ok, už jsem i bez prášků a je mi dobře, je to obrovská úleva fakt :slight_smile:
no a promyslela jsem tu operaci a ptala se na to i tý dr. tak že bych tam šla až v lednu, prej to stejně je lepší operovat když to není akutní takže v klidu pojedu do paříže a listopad prosinec jsem potřeba v práci, takže tam půjdu v lednu, to budu moct bejt klidně měsíc doma
28. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj ali...a kdyby jsi mezitím otěhotněla?..tak by jsi to odložila až po?...
28. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
joj, to mě nenapadlo :grinning: :grinning: no asi jo no
28. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
tak hlavně že to nemáš tak akutní že by jsi musela pod kudlu hned....že by snad nevadilo kdyby jsi to musela odložit :slight_smile:
a co, už jsi to dostala?
28. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
ještě ne, ale nějak mě začíná pobolívat bříško takže to asi přijde, myslím že se to posunulo těma bolestma co jsem ted měla
28. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojik holky janulko jeste se dohodnu s mužem a dam ti večir vedet ju??
lerak jinak kočárek mam vybrany ten co mam v albu na konci aorád v jine barvě :slight_smile:
jinak sem byla u gyn a musela sem tam kvuli listu na penize a kvuli napsani že mužu chodit cvičit no a tak mi dr udělal UZ vzal moč a meřil tlak jinak dyn vyš nedelal asi se to nemusi nevim jinak jsme v pořádku odpovidame 17 plus 5 a jsme opravdový kluci :slight_smile: jsem štastna že to potrvdil i jiny dr :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
medi... no tak to je super, moc gratuluju :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.