• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ali dekuju tobe take gratuluji ke kontrole hlavně že ti je dobře a celkove že to vypada dobře ale na tu op radši pak zajdi at od toho maš pokioj no ja si jdu ohřát parek nejak mam hlad a nic se mi nechce vařit a dam si k tomu zeleninku :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
jojo půjdu na to neboj, ta představa že se mi to zas vrátí je dostatečně velkej strašák, ale myslím že do toho ledna to fakt vydrží a bude to tak nejlepší, užiju si svátky, v práci budu potřeba atakhle bych přišla o prémie a vůbec takže tenn leden je podle mě ideální
28. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ha, tak testit ani nebudu muset, už sem to dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
no jo to zaleži na tobe kdy ale jestli je to ted ok tak to snad i vydrži :slight_smile:
no vidiš tak pak hura do dalšiho snaženi
28. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
no ono se to nějak vyvrbí, ono se jednou zadaří :slight_smile: ted je moooc plánů, akcí, oslav, výletů takže není kam spěchat :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
no aby ses pak nedivila akce pařby vylety a bude to hned a pak z prcka bude alkoholik :grinning:
28. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
no tak to určitě :grinning: krevní oběh s matkou se spojuje až kolem 7týdne těhotenství
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
no jo to sice ano ale tak co nikdy neviš :slight_smile: tě jen zlobim neboj
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
v klidu, já takovejhle názorů slyšela, i třeba ohledně svatby, pověry a tak, mě ohle moc nerozhodí :grinning:
28. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
nemyslela sem to važne nijak špatne :slight_smile: no ja sem po jidle a nevim co budu dělat :frowning2:chjo
zitra ma přijet na navštěvu honzuv brácha s manželkou a pul ročnim uječencem a možna tu ona a děcko bude cely tyden tak bych mela o zabavu postarano no uvidime :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak někam na procházku se psem, se ti nechce?
pulroční uječenec? to nevypadá že by ses na ně těšila :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
no na prochajdu by semi chtelo ale je tam zase vedro a mě to nedela nejak dobře a než se dosplham nekam do leska tak sem hotova pujdu zase až navečer
28. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
a jinak se na ne tesim ale ta mala fakt řve skrz nic :frowning2: vymrčuje si pozornoost atd nooo sem zvedava na našeho frajera:slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
nojo no, to teplo je otravný to věřím
28. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
dr prohlasil že je na 17 tt pěknej tak doufam že nemyslel jako nejak moc velkej že to myslel tak že odpovida tomu tydnu těhot
28. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
medi...nehledej problémz tam kde nejsou čoveče, to víš že myslel že je to tak jak má :slight_smile: :grinning:
28. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
ja vim no ale nechtela bych nejakyho buřtika :slight_smile: no snad nebude moc velkej a bude tak akorád :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
no tak s tím nic neuděláš, to podle mě hodně záleží na genetickejch předpokladech
28. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
ja vim ale přislo mi to tak srandovni co ten dr řekl že mi to pak nedalo nepomyslet na to aby nebyl cvalik ale ja ani honza sme cvalici nebyli tak by mohl byt po nas :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
no po sousedovi snad nebude ne? :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
no nevim po kterem ale dnes sme si s moji mamkou delali srandu ja se ptala jestli nekdo v naši rodine nemel nejake vady apoda ona že nejaka teta z druheho kolene byla zrzava a ja na to no pote panbud to snad ne co by mi honza řekl na to ze mame zrzave dite by me obvinoval s kym ho mam :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
no si holt musíte probrat co všechno máte v genech, ono je všechno možný :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
no jo snad to bude ok a bude normálni po mě a po manželovi a ne nic z druheho kolena ale radsi na to nemyslet :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak jsem zas chvíli tady...

včera jsem fotila našeho Koudíka :slight_smile:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyII#
posledních devět fotek :slight_smile:

a ještě orchidej jak nám krásně kvete
http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/Kvetinky#
28. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Teda holky kde jste????venku je dnes tak akorád neni vedro to me vyhovuje...čekam navštevu Honzova brachu s rodinou tak sem dala delat obed a pujdu asi udet pudink :slight_smile:
co vy??
29. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak kaoukam že tu trpim samomluvou :frowning2: kde se všechny toulate o vikendu??Asi si ho pekně uživate co??Tak pak dejte alespon vědit jak jste se mely! :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj, ani jsem vás nemohla najít.. My tu měli na návštěvě kamarády s 3,5 měsíčním krásným a hrozně hodným Kubíkem :slight_smile: V pátek jsem zvládla od rána do večera pracovat a pak jsme ještě do 11ti grilovali, ale celou sobotu mi zas bylo blbě, tak jsem si tu návštěvu zas tak neužila, na procházku s nima šel jen Honza.. vyzkoušel si jejich kočárek X-lander a říkal, že ten teda ne..
Ve středu jdu na kontrolu, hrozně ty 3 týdny utekly.. tak jestli bude vše ok, pojedeme to oznámit babičce a zbytku rodiny..
Co vy ostatní, jaký byl víkend?
30. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
kuk holky, víkend krásnej, užili jsme si ho s matýskem,a s nikolkou, už jí hlídáme druhou noc, včera jsme byli i večer na divadle večer a dneska výlet na kolech a zas od večera tady máme cácorku :slight_smile: no takže drandíme na autodráze :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky,
také zdravím. Včera jsme byli na fajn výletě na Pecce. Malému se nejvíc líbilo na náměstí na pouti, dokonce jsme ho dali i na kolotoč. Ale točil se moc rychle a mládě chtělo furt vystupovat a my jsme tak trnuli hrůzou, no děs. Nakonec si k němu manžel přisedl a už to šlo, ale nechtěl dolů a ztropil šílenou scénu.
A dnes jsem se dozvěděla, že nám včera umřela teta, skoro teta, taťkova kmotra ale byla to holt naše teta. A mně se toho teď tolik honí hlavou, že jsem jí toho moc neřekla a teď už to nestihnu. To není fér. Tak mám z toho víkendu dost smíšené pocity.
30. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dobré ráno,
tak přejeme všem krásný sluníčkový den.
31. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.