• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko :slight_smile:

Jani to je mě líto s tou tetou...ono to tak většinou bývá když někdo zemře nečekaně že si člověk uvědomí až pak co měl říct atd...no bohužel čas vrátit nejde tak nezbývá než jen vzpomínat na ty co odešli.... :pensive:
31. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
My jsme včera málem přišli o jednoho králíka :sweat_smile: mamá klec s nima v jídelně a jak tam teď máme složenou celou kuchyň tak je tam méně prostoru a velde klece je zásuvka v které jsme měli prodlužovačku když se potřebovala vařit voda, nebo pustit mikrovlnka....a on se blbounek k ránu nějak k tomu kabelu dostal..musel se strašně protahovat mězi těma drátama....a okousal ho tak, že to práslo a měl černý čumák a zkroucené fousky, vyhodilo to pojistky..já to zjistila pak později když jsem vstala a zjistila že nešel proud..pak na něj koukám, černý čumák, kus kabelu v kleci...no divím se že to přežil..asi je extrémně odolný :wink:
31. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj Semy, díky, jo máš, pravdu, je to tak.
teda, to jste také měli štěstí, jsem ráda, že to takhle dopadlo
31. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
no to my taky...ještě se trochu bojím aby to s ním nepráslo teď podzěji..musí být pěkně oslabený..tak uvidíme no..

jak je po ránu?
31. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky tak koukam že jste si každa vikend užily :slight_smile: ja sem tu mela švagra se švagrovou a tou malou treperendou no ale docela to šlo už neni tak uřvana a nechalo se i s ni hrat atd...tak jsem přebalovala a krmila apod :slight_smile: bylo to pěkne :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj medi.....

my jsme si ho nějak výrazně neužili..včera trochu jo, byli jsme v Liberci nakupovat nějaký stavební věci a pak na obědě v KFC a v Kině..tak aspoň něco..v sobotu jsme dělali na bytě....
ale řeknu vám že jak beru už třetí měsíc ty hormony tak to se mnou pěkně mává :confused: :rolling_eyes:
mám úplně šílený nálady, bych se sama zabila....ještě že je manžel takový kliďas a trpělivý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
jo a skoro celý víkend jsem normálně pořád cejtila pivo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale takový to hnusně smradlavý jako když to z někoho čpí...a nešlo to ničím přebít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky, já nějak nestíhám, ted se chystám na úklid tak budu asi jen nakukovat
semy... s těma hormonama se ti fakt nedivim že to na tebe tak působí, je to svinstvo ale snad už to ted zabere :wink:
31. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj ali....
no je to fakt znát že je beru už třetí měsíc..první měsíc jsem o nich ani nevěděla...
no taky doufám že už to konečně k něčemu bude...
31. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
jsem tě včera vyhlížela v práci a ty nikde :grinning:
31. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
semy to se nedivim ale třeba to přejde a zaberou :slight_smile:
ali take se chystam trochu poklidit tak asi na to pujdu zatim peru tak asi pujdu vyluxovat...
jinak se dnes chystame za mym tatou mu řict že čekame chlapečka tak sem zvedava jak bude reagovat a jen doufam že je malý stále ok a v pořádku :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
no mě bylo blbě vždy hned ten první měsíc, tři měsíce v kuse jsem to ještě nebrala, jo a hele ted mě napadá že vlastně po třech měsících clostylu by se měla dělat pauza půl roku, teda mě to tak říkali a je to i v příbalovým letáku
31. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
no když se nepodaří tak jsme domluvený s doktorkou na to IVF..ale tam se zas berou jiný léky...
31. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
ale je to těžký se rozhodnout...už kvůli těm penězům....ale říkala jsem si že počkáme jak dopadne další spermio..kdyby se to zlepšilo, tak uvažuju že by jsme s tím ještě chviličku počkali...zas na druhou starnu si říkám že budeme čekat a nic se nebude dít a přehoupne se další rok a my pořád nebudeme mít nic...takže prostě nevím no...
31. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
semy...no je to těžký to věřím, a hlavně nikde není napsaný že se vám i to první IVF hned podaří no, je to naprd takhle, ale třeba bude spermio dobrý a to třetí IUI se povede :wink:
31. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
no to je mě jasný že se to nemusí podařit....ale na další by jsme asi neměli...jako splácet pak 40 tisíc navrch k hypotéce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale o tom ani nechci uvažovat...

no s tím spermiem jsem to myslela i tak že kdyby bylo lepší a přesto se teď nepovedlo tak by jsme to chvíli zkusili jen doma...nevím no..říkám to teď, když se něco děje, ..v pátek jdu na utz pak iui...
když se pak nebude nic dít tak to taky budu brát jinak..
no uvidíme no....

jedeme na konci měsíce po 9 měsících k manželově mamce a ségře..tak jsem se těšila že už tam pojedeme s oznámení...a nic :frowning2:
31. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
navíc se blíží zima a já mám už teď strach jezdit...a mám úplně hrůzu z toho dojíždění v zimě...jsem loni byla tak ráda že jsem byla ty dva měsíce doma, že jsem nemusela do práce jezdit v tom nejhorším počasí....
kolikrát přijedu úplně vyklepaná..stačí jeden debil který pořád potkám a já už mám dost :cry:
31. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
si tu zas dneska jen stěžuju...teď mě ještě nasrala kolegyně..ach jo..to je zas den...
31. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
ach jo semy...ráda bych nějak pomohla, no ale aspon se tady můžeš vypovídat, a já myslím že to s tím zkoušet to chvíli doma není zas tak špatný, a aspon by jste si něco našetřili a pak teprv to ivf
31. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
dík..ale asi mě v mojí pitomý náladě nemůže pomoct nikdo...bohužel...
no špatný to není..jen říkám ta vidina dojíždění v zimě mě děsí... :cry:
31. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
zima ještě není :slight_smile: tak se nenervuj dopředu :wink:
31. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
a dlouho do ní není...ach jo..promiň ale mě teď štve úplně všecko...je mě zas do breku...nejradši bych s eněkam zahrabala... :pensive: :pensive:
31. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
tak už za hodinu dom.....aspoň že sluníčko hezky svítí :slight_smile:
a tady nidko..asi jsem všechny odehnala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak nám zítra přijde vodák natahat vodu..hurá....tak se to aspoň trošičku pohne....

asi tu dneska trpím samomluvou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
no tak já mizím...jdeme ještě nakoupit ytong a kabely..tak papa a hezký zbytek dne i když tu nejste :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj, tak já jsem tu a už tu asi zas nikdo není.. Pěkně jsem se vylítala se psama a jsem zralá do postele :sweat_smile:
Ali, přemýšlím, že bych někdy na podzim, asi v listopadu, chtěla vyrazit do Paříže.. tak mi pak musíš napsat, co ten hotel, že bysme třeba zkusili jiný než minule.. Doufám, že vám klapne ten let, dneska zrovna do Paříže neodletěli :frowning2:
31. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
ardi...já vím, taky jsem to četla, tak uvidíme co se z toho vzklube :frowning2: třeba se to ještě nějak vyřeší
31. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky ja tu jsem :slight_smile: vrátila sem se akurád od zubařky :frowning2: ale dobrý nic mi nedělala řekla že mam zoubky v pořádku jen se mi klubou dole oba moudráky a že s nima budu mit potíž a že mam kdyžtak přijit na vyplach nebo si to doma kartáčkem čistit :slight_smile: tak pohoda mela sem strach :slight_smile: ale manža dopadl huř vrtala mu zoubek :sweat_smile:
31. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Ali, vypadá to docela blbě :frowning2: Snad aspoň půjde zajistit ty letenky od ČSA..
Medi, fuuuj zubař, aspoň, že ti nic nedělali.. Já jsem objednaná na 11.9., ale nevim, jestli se nemam přeobjednat, bojim se, jestli mi bude ještě blbě, jak to zvládnu..
Jo a vzpomněla jsem si, že před pár dny v noci mě najednou vzbudila Honzy ruka, jak mi šátrala pod peřinu, nahmatal mi břicho a hladil ho :grinning: Mluvila jsem na něj a nic, spal.. teď jsem se ho ptala a fakt o tom nic neví :grinning:
31. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Dobré ránko,

tak nás dnes čeká kontrola, jak pěkně rosteme. Držte nám palce, ať je vše v pořádku. Ale jsem v pohodě a věřím, že je vše, tak jak má být. :wink: Dám vědět, až se vrátím, jdu na 10h.
1. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.