• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
dobré ránko holky, tak skyeurope krachlo :frowning2: :frowning2: tak dneska budu volat na čsa jestli se dovolám
1. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Ali, koukala jsem na to, to mě mrzí :frowning2: Ale byla to jen otázka času.. Snad u čsa uspěješ..
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
jj já vím, jen sem si myslela že to vydržej do toho října, nemohla jsem tušit že se položej už ted :frowning2:
1. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Dobré ranko holky...
ali mrzí mě to ale třeba to jestě nejak vyřešiš :frowning2:
ardi tak to sem se ted nasmála s tim tvým -Honzou jak i šmatral pod peřinu :slight_smile:
ja ted vstala včera sem vstavala brzy tak sem to musela dohnat...jinak ardi s tim zubařem uvidis jdi tam pokud ti nic nebude dopředu bych to nerušila je lepší to mit za sebou a ty už maš prukazku??
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
no tak kdepak dneska máme semy? no jinak se nikam nemůžu dovolat co se týče těch letenek tak teda nevim nevim, no snad se to nějak uklidní
no a už jsem dostala dárek k narozeninám :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím návrat od doktorky. Vše je v pořádku, jsme prý 6tt+3, dle mých výpočtů asi 7+0, ale nijak se nad tím nepozastavila. Srdíčko nám krásně tluče. Jen mám malý hematom a mám se prý šetřit, no to bych chtěla vědět, jak udělám s Filipem :grinning: Zapomněla jsem se jí zeptat, jestli můžu s ním chodit na plavčo nebo jestli radši ne.
1. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj janulo, tak gratuluje že je vše v pořádku :slight_smile: no a ten hematom, no snad se to nebude zvětšovat a ty se snaž šetřit no :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kuk, byla jsem nakoupit v Tanvaldě, to bylo něco.. Bylo mi docela zle a potřebovala jsem se najíst, ale doma nic, tak jsem jela a chtěla to mít rychle za sebou.. Na těch 4 km jsou dvoje semafory, tam i zpátky jsem si vystála všechny červené, někdy i dvě za sebu :angry: Pak u pokladny jsem si stoupla k pokladně, kde byla menší fronta, byla jsem třetí.. za mnou asi další 6 lidí, mezitím všichni co byli za mnou přešli vedle a když jsem se dostala na řadu nikdo z nich už tam nebyl a paní pokladní si tam překládala růžky u účtenek nebo co, já tam stála a ona nic :angry: Tak jsem na ní vyjela, protože mi bylo fakt blbě.. Takže mi nákup zabral snad hodinu a půl, šílený..
Ali a co si dostala k narozeninám?
Jani, gratuluju ke kontrole, snad ten hematom brzo zmizí..
Medi, průkazku ještě nemam, možná zítra.. A toho zubaře bych zrušila až ten týden, když mi pořád bude zle..
1. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
ardi...ty si to fakt užíváš co? :unamused:
no a já si přála velkej jídelní stůl z masivu, trochu trhlý já vím, ale já z něj mám strašnou radost, a matěj mi ho včera přivezl, koupil a se židlema takže jsem naprosto spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jů, to je náhodou super dárek, taky si ho přeju :slight_smile: A jakej? Odkud? A za kolik jestli víš? Já mam vybraný z Tonu, ale s židlema vyjde min. na 20 tis. :frowning2:
1. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
z jysku, měli na něj ted akci takže místo 13200 byl za 9235 i se 4 židlema, je jednoduchej ale pěkněj :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
1. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj..já jsem tu..od rána..jen nemám vůbec náladu si povídat, tak jsem radši ani nepsala...
se sere co se dá a já se z toho nedokážu vyhrabat...
1. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
ali kdy máš narozky? to je pěkný dárek, to je manžel hodný
1. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
19.9. budu mít čtvrtstoletí :slight_smile:
semy a copa se ještě pokazilo?
1. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
1. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Jani,taky moc gratuluji,že je všechno v pořádku,to je dobře.
Semy,drž se,ono to nějak dopadne,hlavně se nestresuj.
ali,teda snad to nějak kladně vyřešíš s tou leteckou společností,budu držet palečky.
Jinak já mám od neděle píchnut pregnyl 10000 jednotek a měli jsme nařízeno snažení :wink:
1. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
jejda ty jsi mladá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale byl u nás dneska vodák a myslela jsem že to teda všecko udělá..ale neudělal protože se musí ještě odstranit plech na wc aby se dala pračka připojit a hlavně řekla že nemůžeme v kuchyni tahat vodu tak jak jsme chtěli ale musí se udělat asi 2m drážka v panelu na vododovodní kabel :frowning2:(( což bude šílená práce..už sekání na elektriku bylo šílený a tohle na vodu musí být ještě hlubší...
fakt to teď vůbec nezvládám...ještě k tomu naši asi přišli o kočičku..prostě všechno se s...už nemám žádnou energii a nemám jí kde nabrat...ty hormony mě to ještě zhoršujou...
1. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
sluni to bohužel teď nedokážu...mám takový asi půlhodinovky kdy mám dobrou náladu..ale stačí malá drobnost co mě naštve a je všechno zpět... :cry:

leak to album má moje známá z jedný naší bývalý diskuze...dost jsme si i psali..a ona je takový testovací blázžen..už snad od začátku co se snaží....no každý má nějakou "úchylku" :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ali, vypadá dobře a cena je super. A je i velikej, hm.. sice potřebujeme jinou barvu, ale to by šlo přeláknout.. Škoda, že všechny prachy jdou na ten blbej dřevník :angry:
1. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Semy, bude líp :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
semy...podle jedný knížky co máme v práci, když se ti dějou špatný věci tak si je k sobě přivoláváš sama tím že myslíš jen na ty špatný věci, zkus si najít něco pozitivního a z toho se radovat a říct si že prostě co se stalo stalo ale že už se nic špatnýho nestane a bude už jen líp, já se tím snažím poslední dobou řídit a docela to funguje, holt přišli sme o letenky ale i tak do paříže pojedem, vždycky se to dá nějak řešit jen to nesmíš vzdávat :slight_smile:
a navíc...máš tady nás :slight_smile: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
ardi..jj velkej je dost, a pro náročně se k tomu dají dokoupit ještě přídavný desky takže může bejt ještě větší :slight_smile: no já z něj mám děsnou radost :grinning:
1. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
letím do práce...tak paaaaaa
1. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak jsem teď byla na bance ve městě a je tam strašný vedro..ještě jak se to v tom městě odráží od všeho..a lidí všude no strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
no první školní den, tak se není čemu divit :grinning:
1. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
ardi ja se jen ptala na tu prukajdu proto že tam maš mit take od zubaře razitko v těhu vis??no uvidiš jak ti bude
semy nezoufej bude lepe
ali nejsi dnes v práci chystáme se do kina na večir že bych ti zamavala :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
tak vzřešeno, pojedem busem, za 3200 ale bude to ve stejným termínu tak nebudu muset měnit hotel :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Ali, tak aspoň, že tak.. a kolik vás stály ty letenky?
Medi, já vim, že musim mít razítko.. ale nemusim ho mít přece hned, ne?
1. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
ardi to ne nemusis jen sem myslela že bys tam mohla jit až budeš mit prukajdu abys to mela z krku vis a nemusela tam spešl jen kvuli razitku ja kdybych mela jit k zubaři a vedela že sem tehu a nemela sem prukajdu tak bych tam šla až bych ji mela a mela to hotove abych k nemu nemusela znovu víš jak to mysli,
ali jeste že alespon tak to mate vyřešenio ale ono tim letadlem by to bylo lepší no ale co se da dělat :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.