• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ardi...4000kč, byly v akci, že vlastně platíš jen jednu a druhá byla zdarma takže zas o tolik jsme nepřišli, ale zkusíme dát ještě reklamaci na banku tak uvidíme
1. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
medi...to víš že by to bylo lepší ale kupovat nové letenky tedka by nás přišlo min. na 10000, anebo teda vyzžít toho co nabízí čsa, jenže tam se nedá dovolat a stejně bysme za to zaplatili ještě 4600 jenže šance že by to byl stejnej termín je docela malá
1. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky, tady je jedna taky z Jablonce :grinning:
1. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
ahoj slunisku, tak vítej mezi nás, povíš nám něco o sobě?
1. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
dobré ranko....tak jsem dneska omylem přišla do práce o hodinu pozdji..nějak jsem si špatně zapamatovala směnu :grinning: takže tu první hodinu ráno nikdo nebyl :confused: tak snad tu enbylo moc zákazníků a vrátí se...
2. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
jinak taky vítám novou tvář :slight_smile:
slunisku jseš přímo z jbc?...
2. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
semy...dobré ránko, no tak to je dobrý žes přišla dýl :slight_smile: no stane se no, já se chystám na trampolíny od desíti
2. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj ali...no stane....co nadělám..vrátit to nejde tak co....
tak jsem dočítala že nakonec pojedete busem...to je mě fakt líto že jste přišli o ty letenky..je to smůla...ale hlavně že se tam dostanete viď :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
no je to na houby no, ale už jsem přišla i o víc peněz, a hlavně můžem bejt rády že to nekrachlo když bysme byli tam a neměly se jak dostat domů
2. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
no přesně tak..lepší že se to stalo teď než pak během....tím busem asi nebude cesta nic moc..jsem koukala že asi 15 hodin to trvá viď...
2. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
mě to nevadí, stejně pojedem přes noc a myslím že to nebude ani plný takže to bude fajn, když jsme jeli busem do londýna tak jsme měli každej dvousedačku pro sebe a bylo to fajn, takže ono to nějak dopadne, hlavně že budem v paříži :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojik holky ali tak alespon že to dopadlo takto :slight_smile: neda se nic delat ale aspon nemusis rušit hotel atd:slight_smile:
semy koukam že jsi si přispala ale co stane se jak řikaš a vrátit to nejde tak se z toho nepoto že?? :slight_smile:
jinak take vitam novou tvař :slight_smile:
a kde mame ardilku??
2. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj medi..no přesně se z toho nepoto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ali tak třeba budete mít i teď pro sebe dvousedačku....to si pak aspoň člověk může v klidu natáhnout nohy atak :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
jeee me se zase dnes nic nechce :slight_smile: venku je tak divně zataženo takove počasi na spani :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
no já si ráno připadala jak kdyby už byl hluboký podzim....už se to bohužel blíží ty sychravé dny....doufám že bude aspoň nějaké babí léto :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
jj už to nevypada moc vábně :slight_smile: no ale co se da dělat nic :frowning2:
2. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Ardilka pracuje :grinning: A za dvě hodiny kontrola začínám být trochu nervózní.. Musim makat, odpoledne se ozvu..
Semy, lepší o hodinu později než o hodinu dřív.. to se párkrát stalo mně a to jsem byla pořádně naštvaná :grinning:
2. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
ahpj ardi...jo to máš pravdu to bych byla naštvaná kdybych přišla o hodinu dřív..jsem si aspoň zkrátila pracovní dobu :grinning:
2. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
ardi tak držim pěsti neboj bude to ok --- :wink:
2. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
kuk holky, tak jsem zpět z hopsání, jdu si dát sprchu :slight_smile: a jinak září má být ještě krásně :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
je ali byla hospat :slight_smile: a jake to bylo??
2. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
prima, jako vždy :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak já to balím a frčím dom..tak papááa hezký zbytek dne..
2. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kuk, tak jsem tu :slight_smile: Všechno je v pořádku, mimi krásně vyrostlo, má všechny ručičky a nožičky a mávalo Podle utz odpovídá cca 9+4tt, ale je to prý zatím orientační.. Vybrala jsem si průkazku, ale dostanu jí až příště.. 22.9. na můj svátek jdu na první screening, nevim co to znamená, ale to uvidím :slight_smile: A o krvi nikdo zatím nic neříkal, ale věřím, že dr. ví co dělá..
2. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
no tak ještě že jsem měla odpolední a nezastihla jsem kontrolu osobně jinak by mě asi mrsklo, nebo bych něco řekla a bylo by zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
ardi gratulace ke konrole... :slight_smile:jak sis vybrala prukajdu to jsi mohla??hod foto!!!ona mela na vyber??ja bych chtela tvoji gyndařku kam chodiš??screening to budeš v 11 tt ne??to znamena že ti budou dělat UZ jestli nema nejake VV a měla by ti nabrat ale i krev tak nevim me delali UZ a krev na VV
2. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Medi, průkazku jsem si mohla vybrat ze 4 obrázků, ale dostanu jí příště, zatim mi tam sestřička všechno doplní.. Chodím k Novenkové do Smetanky, je moc fajn, i sestřička, neměnila bych.. Na ten screening budu už 12+něco.. Myslím si, že to bude ten NT, tak uvidim..
2. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Jedeme za babi do Harrachova říct jí o pravnoučátku :slight_smile: Zatim pa
2. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
papa já musím pracovat :sunglasses:
2. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
jee to bych si take chtela vybrat :slight_smile:
jj je to ten NT ale neboj bude to v poho
2. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.