• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Tak jsme zpět od babi, měla velikou radost z pravnoučátka. Byla tam i teta, tak taky nadšení.. U nás v rodině je nejmladší sestřenice 24 let, takže žádné mimi už dlouho nebylo, tak se všichni těšili.. A dozvěděla jsem se, že nevlastní dcera sestřenice je taky těhotná a termín má v březnu :slight_smile:
Medi, mně to bylo jedno, ani moc nevim, jakou jsem si vybrala..
2. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak to je dobře že maj všichni radost, ještě aby ne :slight_smile:
já mám ted plnou hlavu informací ohledně vánočních trhů, pronájmu plochy, výstavby stánku a podobně, nejlepší by bylo mít stánek vlastní a jen si pronajmout plochu, no mazec, asi mi pukne hlava :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ali, takový věci řešim každou chvíli :slight_smile: Ty jo, už vánoční trhy, to je šílený, jak se to blíží..
Mně taky pukne hlava, ale bolestí, blee :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jinak kniha měla úspěch, poprvé to Honza otevřel na stánce, kde jsou 3 chlapy na kulečníku a jeden má na zádech dítě, tak se mu to líbí :grinning:
2. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak to jsem ráda :slight_smile:
no já vím že ty to řešíš furt, tě kdyžtak zneužiju jako poradce jo? :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ok, klidně :slight_smile: Koukám na Marečka, to je stejně vtipnej film :grinning:
2. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
no já nejvíc řeším jestli do toho jít nebo ne, prostě bych do toho ted musela narvat dost peněz, ale v případě že bych bzla uspěšná a prodala třeba všechno tak se mi to nejn vrátí ale i slušně vydělám, takže prostě nevím no :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky bych ted dva měsíce jen furt malovala :grinning:
2. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jo já myslela, že to řešíš v práci na knížky :slight_smile: No tak to ti neporadim, to se těžko odhaduje, jak budou lidi nakupovat.. A co přesně maluješ? Na hedvábí si psala? A na kolik to vyjde?
2. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Dobré ránko, tak tady nikdo.. Já vás jdu jen pozdravit a rozloučit se, mam hromadu práce a odpoledne jedu do Ústí, mam tam práci až do soboty, tak budu u našich, takže tu do konce týdne nebudu.. tak hezký víkend všem, pa
3. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ranko....

ardi taky jsme koukali na Marečka..to je nesmrtelný film..na ten bych mohla koukat pořád... :grinning:

tak naši včera přivezli nové koťátko..o tu kočičku co měli přišli....se nevrátila domů...tak aby jim nebylo smutno tak už mají novou ale je boží..mrkněte...

http://picasaweb.google.cz/semy.cz2/Masa#
3. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ranko...
ardi užij si to v Ustí a moc se nepřepracuj
semy ahoj čiča je krasna :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj medi a ardi...

medi dík...má to být ta Whiskas..ale je trošku tmavší..tak uvidíme jestli se ještě nějak vybarví až vyroste..:slight_smile: ale strašně přítulná, takovej malej miláček :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Kuk, jsem tu ještě na skok při obědě..
Semy, koťátko je nádherný :slight_smile:
Volala mi kamarádka, jestli chceme na mimi kupovat všechno nový, tak jsem jí řekla, že ne, tak mi nabídla, že mi daruje po malé postýlku a golfáč, ten teda u nás asi nevyužijem s těma malejma kolečkama, ale postýlku berem :slight_smile: Aspoň mi nebude tchýně nutit tu co je na půdě :grinning:
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
ardi tak to je super že ti to kamarádka dá...:slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
ardi tak to je pekny mi mame pujčenou kolebku :slight_smile:
dnes mi přisli hračky pro prcka ale jedna mi přislav ružove barvě se nejak sekli tak jim to zitra posilam zpet :frowning2:
3. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
já mám slíbeno od švagrové po její dceři..ale trošku se bojím aby to nakonec sama nepotřebovala dřív než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: když nám to tak trvá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
ale co třeba to budete mit dřive a bude to :slight_smile:
ja sem přišla před chvili dom byla sem na procházce a u mamky sem se stavila na obidek...mrzí mě ta hračka že ji musim vrátit ale co se neda nic dělat :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
medi a to tak vadí že je růžová?..
3. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky, nešel nám dopoledne net tak píšu až z práce
3. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahojky ali..:slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
jinak ardi, jsem schopná namalovat v podstatě cokoli z hedvábí, takže šály, šátky, tílko, kravaty, povlak na polštář a třeba i deštník, ty jsou moc pěkný :slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
semy nooo docela vadi když je to kluk a to se mi moc nelibi :frowning2:
ali a zase makaš jo?? :frowning2: chudaku
3. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
musim vydělávat korunky přeci :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Medi tak jestli je to jedna hračka..neříkám mít všechny růžové :grinning:

Tak jdu dneska v poledne na utz před iui..tak jsem zvědavá kolik folíků se udělalo...
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj semy, jsem se zrovna chtěla zeptat kdy tam jdeš, já mám dnes ranní, jo a mám nějaký zvětšený uzliny jakože v podbřišku, tak nevim co to jako má bejt, jestli reakce na ty bylinky a blížící se ovu, fakt nevim :frowning2:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobré ranko holky ...tak ja sem se ted vyhrabala z pelechu
Semy držim pšsti at tech foliku je hodne a jsou velci :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj ali a medi....díky :slight_smile:
ali tak možná by to mohlo být od ovulky..uvidíš jestli to pak zmizí...
mě zase už dva dny bolí levá strana podbřišku..tak si říkám že tam jsou třeba nějaký obříkový folíky :grinning:
4. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
no je to možný, anebo jich tam máš hodně :slight_smile:
no já doufám že to zmizí :frowning2:
4. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
zmizí neboj :wink:
no kéž by jsi měla pravdu..jsem docela zvědavá....když už jsem si s těma hormonama tak užila jestli aspoň k něčemu bylo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
no hlavně aby jich neměla až moc a neudělala se ti třeba cysta, ale myslím že to bude v poho, ted už zas bude ta největší fuška na manželovi :wink:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
no jsem měla i minule jeden na rozhraní mezi folíkem a cystou....tak uvidíme no...
no to jo..teď je to na něm....jsem fakt zvědavá jak teď dopadne spermio...bral celý měsíc poctivě vitamíny tak snad to bude aspoň krapet lepší..
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.