• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
autor
Jindrisko moc tě u nás vítáme...Takže další Smržovanda,to je krásný.Takže už 4 roky jo?no to si ani neumím představit takhle dlouho čekat,mě stačí,že my čekáme 11měsíců a už takhle to je hrozně dlouhý...A tak třeba se to po tom IVF zdaří,když jste oba v pořádku.Je to divný a hlavně nespravedlivý,že holky co mimčo hrozně chtějí,tak jim to prostě život hrozně ztěžuje a ty které nechtějí,nebo jsou moc mladé,tak je maj ani nevěděj jak a kolikrát si toho ani nevážej.To je smutný :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
slunicko to máš pravdu. Máme za sebou 3xIUI a bez úspěchu, tak pevně věřím že to IVF už konečně vyjde. Dnes jsem byla na UTZ a ve středu mě čeká další a pak už snad v pátek odběr vajíček a v příštím týdnu transfer mimísků. Už to chci mít za sebou, protože to píchíní injekcí je mazec. Držím palečky ať tohle všechno nemusíte podstupovat.
20. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
No to si opravdu neumím představit tímhle vším projít,ale chápu tě,že uděláš kvůli mimču vše,asi kdyby nebylo holt zbytí,také bych to absolvovala,ale radši aby nebylo potřeba...Tak moc držím palečky zas já tobě,aby jste byli nyní úspěšní a miminka se chytli...
20. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Sluni, koukám, že toho máme hodně společného, nejen dr., kterou bysme neměnily, ale i zpožděnou ovu a také jsem minulý měsíc byla těhu a neudrželo se to.. Teď nechápu, co se děje, 40dc jsem nikdy neměla a test negativní, takže se budu muset objednat.. Jinak ledviny jsou v pořádku :slight_smile:
Jindri, vítám sousedku ze Smržovky :slight_smile: Pamatuju si tvoje fotky z beremka, ale jinak tě asi neznám. Budu moc držet palce, aby IVF vyšlo!!
20. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Ardi,tak to je zvláštní,to se radši opravdu objednej ať víš na čem jsi,třeba se to jen o trošku dýl zpozdilo a nebo je na test ještě brzo,kdo ví???...Ty jo to by bylo,kdybys zjistila,že čekáš mimi....Jéé moc bych ti to přála. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Sluni, děkuju :slight_smile: Příznaky by byly, dokonce se mě dneska obvoďačka ptala na té kontrole, jestli nejsem těhu, že mám takový lesklý oči :grinning: A k tomu mám pořád bílý hlen, tvrdé břicho a pobolívají mě prsa.. Ale ten test je divný, minule mi ukázal slebé // 33dc, cca 12-14dpo a teď bych musela být už min. 17dpo a nic.. Vlastně 27dc se mi ukázala na testu slabá druhá čárka, ale pak už nic. Zítra se objednám a uvidím, spíš to vidím na zpoždění kvůli všem těm nemocem, co mě tenhle měsíc provázejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Sluni, mě dr. řekla, že ten minulý měsíc mám brát jako potvrzení toho, že otěhotnět můžu a ty jsi taky těhu byla, takže to taky jde.. Tak by se nám mělo co nejdřív zadařit :slight_smile: A jindrisce vyjde IVF a všechny se budem brzo potkávat s pupkama :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ardi: a třeba právě proto budeš těhotná :slight_smile: a test ještě nemusí být průkazný,...
20. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ali, tebe jsem zapomněla pozdravit a přivítat, tak ahoj a vítám tě :slight_smile: V Liberci jsem bydlela 6 let..
No budu muset asi k té dr., sama nic nevymyslím :slight_smile: Teď jedu do Litomyšle pracovně, tak zase večer pa
20. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
děkuji za přivítání Ardi
20. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, vítám nové spolubojovnice Alienku a Jindřišku :slight_smile:

Mám jeden hloupý dotaz, tak se nezlobte. Nikdy jsem si totiž ovulační testy nedělala, první mimi se nám podařilo skoro hned bez nějakého testování. :slight_smile: Zajímalo by mě, kdybyste se testovaly v době, kdy je do ovulace dost daleko, jestli by tam byla vidět ta testovací čárka nebo je hodnota toho LH tak nízká, že ty testy ji nejsou schopny zachytit. Ptám se proto, že moje čárka dnes je taková slaboučká, ale je tam a nevím, co to znamená.
Tak se omlouvám za román a díky za rady :wink:
20. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Ahoj janulo,no co já mám zkušenost s ovulačníma testama,tak jsem tam měla i dlouho před ovulací slabounkou čárečku,ale fakt hooodně slabou a tak jsem si myslela,že to je náznak ovulace,ale doktorka mi řekla,že slabá čárečka je tam prý skoro vždy a že ovulaci poznám až tam bude tak čárka hodně silná,silnější skoro než ta kontrolní,tak jsem nakoupila testy levně přes bazar na koníkovi a testuju tech 5dní před ovulací,kdy by měla asi tak dorazit.Mám to spočítané dle MS a dle minulého cyklu,tak doufám,že se nezmýlim.Jinak už druhý měsíc zkouším měřit bazální teplotu..Minulý cyklus to opravdu nelhalo,tak uvidíme tentokrát.
20. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Ty teplotu neměříš?já se tomu vždy bránila,ale i doktorka mi to doporučila,tak zkouším vše :wink:
20. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji za přivítání.
20. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
ardilo, ona je Smržovka staršně veliká. Já bydlím kousíček od náměstí T.G.Masaryka - velké náměstí. No a jsem tu celý život. Třeba se někdy potkáme.
20. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jindrisko ahoj...Já mám na Smržovce hodně spolužaček,třeba Verču Kolářovou,dříve Ptáčkovou,nebo Lenku Škorpovou a další...neznáš?Ta Verča bydlí taky kousek od náměstí....
20. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jestli je to ta Verča co má Verunku a teď malou Nikolku, tak tu znám. Ale ta Lenka mi nic neříká. Jsou starší než já - mně je 27.
20. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Jo jo to je ona,je to moje spolužačka ze základky,zítra se zrovna máme vidět...Ale mě jsi od někud povědomá,ale nevím odkud :wink:
20. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak to fakt nemám tucha. Jinak mou nej kámoškou je Péťa Richterová, ta by k vám měla mít taky blízko.
20. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj holky...
sluníčko: Jsem přimo z Jablonce, snažíme se s přítelem od srpna... na gyndu chodím k dr.Bittnerový, ale jelikož je sice hodná, ale...kamarádka mi doporučila Dr. Kuklovou, ta je v jbcký nemocnici na gyn.ambulanci, čtvrtky odpoledne tam má poradny (neplodnost). Tak jsem za ní šla, poslala nás do Lbc do Gennetu na spermiogram, zjistili, že pří'ta má málo spermijek. Na netu jsem našla informace, že nám zbývá jen umělko, ale paní Dr. řekla, že by se nám mohlo zadařit i doma. Dostala jsem Clostilbegyt (hormony, po kterých se vytvoří víc vajíček), a měli jsme naplánované "dny rodičovství". No a dneska jsem 28DC a zítra to dostanu. Takže nic :frowning2:
Včera jsem měla krizi, ořvala jsem to, a představa, že mám Clostilbegyt ještě na dva cykly....
20. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Jindri, my bydlíme na střední nad nádražím.. Tchán napsal knížku o Smržovce - Jak jsme žili na Smržovce a v okolí.. možná si o ní slyšela.
20. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj majo, přece málo spermií se dá nějak řešit, ne? Kamarádky manžel měl taky špatný spermio, ale nějakýma vitamínama a bylinkama se to srovnalo a teď už čekají druhé mimčo přirozeně.. Já bych umělé viděla jako poslední variantu, snažíte se "teprve" 8 měsíců.. Budu držet palce, ať se co nejdřív zadaří.
Sluni, já teplotu měřila jen jeden cyklus, zrovna ten minulý, kdy jsem našla // a teď jsem z toho, že nevím, co se děje nervózní, ani nevím, kdy byla ovu, takže zase měřit začnu a asi koupím i ty ovu testy.. Sice jsem si říkala, že nebudu ještě nějakou dobu nic sledovat a nechám tomu volný průběh, abych se zbytečně nestresovala, ale teď mě spíš stresuje, že nic nevím :slight_smile:
20. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Sluni obcas ano :dizzy_face:. Ziju tam temer 10 let nevim zda bych si zvykla znova na CR, hlavne MM neumi cesky a nevim zda by sehnal praci jako ma tady takze jak to tak vypada asi zustaneme tady a budeme jezdit jen na holiday do CR :slight_smile: Slunicko tady mame temer porad :slight_smile: :sunglasses: Tak to je fajn zila jsem tam u tety nevim jestli jsem to psala tady nebo nekde jinde kdyz jsem chodila do LBC na stredni skolu, jo to byli casy :grinning:
20. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Jindri,tu Petru Richterovou znám právě taky přes tu Verču,vím,že ona kdysi mívala psa ovčáka že?ale je to už dost let,když jsem na Smržovku za Verčou jezdila k její babičce.Ta Petra je myslím kadeřnice ne v Jablonci?nebo si jí pletu s jinou?
20. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Ahoj majo,tak to jsem ani nevěděla,že je tahle doktorka v nemocnici.No můj manža jde na spermiogram příští pondělí do Genettu,tak uvidíme jak to dopadne,doufám,že dobře..pak mi doktorka kdyžtak taky nasadí zřejmě ten Clostilbegyt nebo Duphaston.Máte s tím Duphastonem někdo zkušenosti?moje kamarádka říkala,že to brala asi 5 dní a otěhotněla,tak třeba by mohl pomoct k mimi i mě,ale nechci doktorce radit,to by byla troufalost :slight_smile: .No majo,tak nebuď smutná,tak to vyjde další měsíc....
20. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ardilo,tak se objednej co nejdřív,ať se nestresuješ :wink:
20. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Sluni, hned zítra tam volám :slight_smile: Minule mě vzali hned druhý den, tak snad to zase půjde rychle.
K čemu je ten Duphaston? Na posunutí ovu? Jestli potom budu za pár dní těhu, tak to chci :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Sluni, nebrala bych to jakože jí radíš, řekla bych jí, že to kamarádce pomohlo a zeptat se, jestli si nemyslí, že by to mohlo pomoct i tobě..
20. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Ardi,na gyndě to je opravdu rychlé,zavoláš a hned tě veme opět zas druhej den,neboj.Ten Duphaston je prý na tu ovulaci a asi i na případné udržení,co mi říkala kámoška,tak máš pravdu,zkusím se jí takhle zeptat,tím nic nezkazím.Pokud se otěhotní opravdu díky Duphastonu,tak bych ho taky hned začla brát,ale každá jsme jiná,na každou zabírá jiná metoda :wink: ,ale třeba toto opravdu pomůže,ta kámoška říkala,že jí to doporučily zas jiné kamarádky,které díky němu otěhotněly též.....no řeknu jí to a uvidim co ona na to. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Určitě se zeptej, naše hodná paní doktorka se určitě zlobit nebude :slight_smile: U nás je zatím největši problém, že se nějak netrefujem do ovu, vždycky se snažíme pořádně skoro celý měsíc, ale pak když zpětně koumám, kdy byla ovu, tak zjistím, že zrovna jen v té době jsme se nějak nesnažili :frowning2: Asi to chce fakt ty testy nebo měřit teplotu..
Jinak se zas začínám nějak opupínkovávat, minulý týden mi najednou vyskákali pupínky podobné jako kousance od komára po celém těle a dneska mi dr. řekla, že to byla určitě reakce na antibiotika, který jsme předtím dobrala.. no a teď se mi to začíná objevovat znova, to už je divný, takže asi nepůjdu jen na gyndu, ale i k obvodní znova :unamused: V poslední době mi připadá, že pořád jen běhám po doktorech, dřív jsem chodila tak jednou za 5 let a co se snažíme, tak mám pořád něco :angry:
20. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.