• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no tak já to teď mám takový že ani nevim, teplotu mám kuli nemoci, lesklý oči taky, mám prej větší prsa a jinak toho moc nepozoruju, jo ale čípek mám tvrdý a hodně vzadu, ale i tak to furt nemusí nic znamenat a ani ten test nemusí nic znamenat

správně nenervuj se, to tělu už vůbec nepomáhá
29. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
teda že by-??ja bejt na tvem místě tak bych testla už ted :wink:
29. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
já myslím že z toho by nic nebylo, vypila jsem snad 4litry čaje takže jsem jako průtokáč, hlavně myslím že z toho stejně nic nebude
29. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
proč mysliš že z toho nic nebude?
29. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak dobré ráno holky, tak testík jsem si udělala a je negativní, takže já vás těhu bacilem nenakazím
30. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Ali, to je škoda :unamused: No tak květen snad bude mimi čas :slight_smile: A co medvide??
30. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Krásné dobré ranko..:slight_smile:

ali tak škoda no...tak to aby jsi to už dostala co...když teda nic....

ardi taky doufáme v ten zamilovaný máj :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Sluni tak to budeme skoro sousedky...:slight_smile:....se pak můžeme někdy domluvit na nějaký srazík :slight_smile:..budeme se tam stěhovat na konci června....:slight_smile:
30. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
U mě je máj na nic, protože manža bude pořád někde po služebkách, ale já než to dostanu a dočkám se další ovulky.. to stejně bude min. červen :frowning2:
Tak zatím je pěkně, tak snad to do večera vydrží.. Jinak včerejší koncert byl super, fakt jsem si to užila.. Jen jsme si tam připadali hrozně starý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
ardi tak super že se vám to líbilo :slight_smile:....no tam byli tolik mlaďoši jo?

taky mám radost z počasí..snad se to nepokazí :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Semy, bylo jich tam dost, bylo to v Liďákách, tak asi samý prváci z vejšky.. ale byli tam i lidi, který řešili, jestli jim nalejou.. Jen jsem čekala, kdy někdo přijde za Honzou (za mnou ne, já nevypadám asi na 18 :grinning: ), jestli by jim to nekoupil
30. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
ardi :grinning: :grinning: ..to je dneska mládež :grinning:
30. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
No Honza to pak řešil, že je to hrozný, že tak do 35 ok, ale pak už jen krize středního věku a čekání na důchod.. Tak jsem mu řekla, že to má blbý, jestli to tak má :grinning: Ale jestli to fakt tak bude, že po 35 už ho to nebude bavit, tak to s nim asi nevydržim :grinning:
30. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
no tak to doufám že to tak nebude...vždyť máme ještě všecvko před sebou...a hlavně to je za 4 roky tady, takže představa jen čekání na důchod..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..neboj, ono ho to přejde :grinning:
30. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky, tak mě poslali z práce domů, ať na ně prej neprskám bacily
30. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
No to já se nebojim, že by to tak bylo.. a on jenom tak kecá :grinning:
Ali, ahoj, půjdeš k doktorovi?
30. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
ee už je mi dobře, jen že zítra je vtipně otevřeno a já mám dvanáctku tak sme usoudily že bude nejlepší když budu ještě dnes v klidu abych to zítra v poho zvládla
30. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
ahoj ali..tak si aspoň odpočineš :slight_smile:..tak ti nezávidím zítřejší práci..já s etěším na prodloužený víkend...chtěli jsme zítra na kolo..no ale uvidím kam mě bude....a hlavně jak to budu mít ještě silný...kdyžtak by jsme šli aspoň pěšo někam..:slight_smile:
30. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
minimálně pod nějakou rozkvetlou třešeň :dizzy_face: :grinning:
30. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
nojo to se musí :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
no jelikož už je mi lépe tak moje čistotná půlka mého já tady prostě musí uklidit jinak mě jebne :grinning:
30. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Tu třešeň mi máme u baráku, tak to zvládnem :slight_smile: Jinak mě taky čeká práce a nejen zítra, ale min. ještě v sobotu
30. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
no mě jakožto alergika ty třešně moc neberou :grinning:
30. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
:grinning: Já jdu něco sníst a pak pomalu vyrazím k dr., snad už se dneska něco dozvím..
30. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
tak držím pěsti :slight_smile: já doufám že na tom nebudu stejně jako ty a dostanu to co nejdřív
30. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
ardi tak dobrou chu´t...já mám dneska k obědu jen nudle s mákem...já je teda miluju..ale nějak jsem včera už neměla čas nic vařit... :wink:
30. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky tak ja mam ms ale jen fakt stráááášně slabou a nevim nějak se mi to nezdá je to fakt málo skoro vubec:frowning2:tak nevim co si o tom myslet
30. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
medvide: no těžko radit
30. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Medo, tezko rict, muze to byt opravdu MS (jen malo narostla sliznice a tak je slaba) a nebo to může být začátek těhu, plno holek má na začátku v době, kdy měla přijít MS, slabé krvácení.. takže já bych zkusila testík :slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj medi..tak to je divný když je tak slabá.... :confused:
30. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.