• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
njn já když si něco usmyslim tak je to pak těžký no :frowning2: :sunglasses:
4. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem ještě sama doma, matěj je na oslavě narozenin, no a je mi o něco líp, cejtím se unavená ale je mi líp, ty uzliny jsou o polovinu menší a nebolej takže to asi fakt bude tou námahou :confounded:
co vy? nějakej plán na víkend? my si asi dneska uděláme pěknej den, páč máme zejtra první výročí svatby :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojik ali...tak u nas tady prší tak budeme asi doma jsme ne obed pozvani k moji babče tak ani nevařim no a jinak odpol jdeme k mymtu tatoj je tam i segra :frowning2: tak se jdeme pochlubit klučinou :slight_smile: ale nejak se s tatou hadame tak jeste neco budem řesit a doufam že to dořešime,sem rada že ti je lepe tak odpočivej ju??jeee vyroči svatby co jsi pro Matěje nachystala??
5. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
medi...nějak to moc neprožíváme, slavit první rok mi nepřijde ještě tak významný když už jsme spolu skoro 9let :slight_smile: ale mám pro něj nějakou maličkost a spíš si asi uděláme pěkný den :wink:
5. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj, tak jsem doma.. Nakonec jsem přijela už včera, zrušili mi v Ústí skoro všechny akce. Včera jsme byli s kamarádama posedět v Liberci a vydržela jsem až do půlnoci :slight_smile: Už od středy mi nebylo zle, tak kéž by to ž vydrželo..
Ali, užijte si výročí :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
ali ale i tak je to pěkne :slight_smile: a obzvlást to počasi na valeni hm??
ahoj ardi tak to je super že ti je dobre tak at to vydrži :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj ardi...už máme tu knížku Ten sen, teda ale nevim jestli bude i v pondělí po víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ali, máma už nevydržela a koupila si jí.. Ale díky
5. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
kuk holky tak píšu ještě z práce, dneska jsem tady celej den makala jak blázen, už jsem pěkně unavená :frowning2:
jinak včera jsem si po dlouhé době namalovala zas hedvábnej šátek, tak se těším až si tenhle týden dojdu pro další materiál :dizzy_face: :wink:
6. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj Ali, to jsem ráda, že si nás vyhrabala a posunula dopředu, já vás nemohla najít.. Máš pracovní víkend,jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My měli víkend válecí, dneska jsme teda šli aspoň na procházku a je tam uplně úžasný počasí, vůbec by mi nevadilo, kdyby takhle bylo pořád.. A cestou jsme si zašli do cukrárny pro zákusky.. Nějak jsem z období nechutenství přešla rovnou do období žravosti :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
no jen dnešek mám pracovní, včera jsme si užili den a příjemně tak oslavili výročí :sunglasses: :sunglasses:
no tak pěkně papej papej at se má miminko co nejlíp :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
A jo, vy jste měli výročí, tak to vás gratuluju :slight_smile: My máme za měsíc a něco už dva roky, hrozně to letí.. někam asi pojedeme na pár dní, ale zatim jsem nic nevymyslela..
Jinak už je mi většinu dní dobře a doufám, že to tak už zůstane, takže až budete mít někdy chuť a čas na další srazík, jsem pro..
6. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
to je dobře, ted už si budeš jen užívat těhulkování
6. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
no já ted vůbec nevim jak budu mít čas, rozhodly jsme se že půjdem do těch vánočních trhů tak budu muset malovat hedvábí jak o život abych si pak něco vydělala :wink:
6. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jak je po víkendu? :wink:
My ho včera proleželi a dnes jsme výletili :slight_smile:
Ali,jinak moc gratuluji k výročí svatby a přeji hodně štěstíčka.
6. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahoj sluni, děkuju :slight_smile:
a kdepa jste byli na výletě?
6. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ale šlapali jsme směr Bedřichov,bylo příjemné počasí tak akorát na výlet. :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj Sluni, ono to včera bylo takový válecí to počasí :slight_smile: No a dneska v noci jsem musela utíct z ložnice, Honza byl někde pařit a pak hrozně chrápal.. normálně nechrápe, ale když je unavenej a ještě si dá ňáký pivka, tak jo a dneska to teda bylo něco, že jsem utekla na gauč :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
dobré ránko holky, nikde nikdo? :grinning:
semy...držím palečky :wink:
7. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím, že žiju, ale ty nevolnosti to je fakt děs. Ještě, že mám ve vedlejším paneláku babičku a můžu jí dát Filipa a jít se natáhnout. Prý se říká, že když je takhle špatně, tak to bude holčička, no, docela bych jí brala. A je pravda, že s Filipem mi teda bylo o dost lépe.
Ve st jdu opět na kontrolu, poprvé do těhotenské poradny
7. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj janulo, snad ty nevolnosti co nejdřív přejdou abys byla v pohodě
7. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Ali,
také doufám, že to časem přejde, tohle je děs běs :frowning2:
7. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
určitě jo, nemůže to trvet věčně :wink: :wink:
7. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
semy... tak kdepak si? já na tebe furt myslím a říkám si jak vám dopadlo to spermioa jeslti je teda větší šance že už se povede
7. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky..
Jani, tak si taky užíváš :slight_smile: Já měla ty nejhorší nevolnosti cca od začátku 6tt do konce 10tt, teď už to jde, i když jsou ještě chvíle, kdy mi je blbě.. Určitě to přejde :slight_smile: Já před pár týdny myslela, že to nevydržim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem v pátek zrušila zubaře, na to se ještě necítím, mám problém si i vyčistit zuby..
Semy, taky doufám, že vám to dopadlo dobře..
7. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Neznáš nějakej recept na čočku, jinej než klasickou nakyselo s moukou?
7. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
já jednou dělala něco jako sekanou, čočkovou a to byla ňamka :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Já bych chtěla normální čočku, ale bez tý mouky a octa, ale zas aby to mělo nějakou chuť.. no zkusim pohledat někde po netu..
7. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.