• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
7. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
jinak už mi dneska přišel první balíček s barvičkama a hedvábím, jupí jupíííííí :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak pěkně maluj a já si pak přijdu něco koupit :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
no to doufám :slight_smile: ti namaluju na přání jestli budeš chtít :slight_smile: včera mě napadl motiv na deštník :grinning: :sunglasses:
7. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
našla jsem tam čočku po chlapsku, to by nemuselo bejt marný
7. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky.... :unamused:
tak už v práci...přišla jsem až v jedenáct..manžela tam vzali až o hodinu déle, takže až v devět..tak se to celé posunulo...
no a k výsledku..je to ještě horší než minule :frowning2: je tam jen 7 mil. minule bylo 10mil. a v tvaru je odchylka, má být hodnota 70 a má 65..to samé měl i minule.... :frowning2:
7. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
achjo :frowning2: to je taková škoda, že ani ty vitamíny nepomohli že? a třeba je to stresem :angry: :frowning2:
7. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
ardi...si mě normálně nakazila, jsem dostala chut na čočku, teda ale na tu s tím octem :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
no je...ono je to asi krátká doba aby to zabralo si myslím...no bude je brát dál a počkáme min. 1 -2 měsíce a půjdeme pak teda na ivf..ale musíme dát peníze nějak dokupy....nějak se mě nechce je půjčovat od našich..takže uvidíme no....
7. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Semy, to mě mrzí :frowning2: Ale u tý morfologie je hodnota 65 dobře, ne? 70 je max, ale čím míň tím líp.. Honza měl 85 a to právě bylo špatně..
Ali, tak jo :slight_smile: Já bych asi nějaký šátek :slight_smile: A možná bych brala deštník pro mámu nebo pro někoho.. Koukám na tu čočku po chlapsku a nemam slaninu, hořčici, zeleninu.. tak tu asi ne :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
i ten stres určitě nepřidá..má teď docela starosti v práci, ještě doma s tím předěláváním...proto si i říkám že bude lepší chvilku počkat, jednak že bude klidněji, a jednak ty vitamíny snad zaberou....ono co jsem četla tak se spermijky nějak obnovujou každé tři měsíce..tak nevím co je na tom pravdy...ale hlavně bych chtěla aby si zašel na urologii aby mu udělali vyšetření...
7. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
aha, tak ona říkala že je tam nějaká abnormalita ale už mě to pak nějak zapoměla říct....no každopádně je nejhorší ten počet... :unamused:
7. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojik holky ja sem před chvili vstala teda byla sem vzuhu už v 7 jela sem na Smrzovku a pak sem si zase lehla nejsem nejak na tom dobře po psychicke stránce :frowning2:
semy mrzi me vaš vysledek ale neveš hlavu vim asi se mi to řika promin ale stale srzim pesti a nevzdavejte to!!!
jeee vy vyřite ja nevim co si dam před chvili sem snidala a tak ibed udelam pozdeji :slight_smile:
holky normálne sem včera chytla kliště brrr a mam tam ted červeny fliček snad z toho nic nebude a malemu to neuškodilo
ali ty jsi dnes doma nebo v práci??Tak maluješ na ty trhy jo???ale to budou nejak před vanocema ne???
7. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Medi, co na Smrži? Já taky měla klíště před několika týdny, poprvé v životě, tak jsem se bála, ale udělal se jen pupínek a ten už skoro zmizel, tak už jsem klidná.. Tady máme určitě neškodný klíšťata..
Tak budu dělat čočku na kari..
7. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
medi..dneska mám odpolední, jo trhy jsou na vánoce :slight_smile: ale do tý doby toho musim moc namalovat abych měla co prodávat :slight_smile:
semy...třeba to chce fakt tedka chvilku pauzu, a ten počet fakt není nic moc ale když si vemeš že stačí jen jedna jediná :zipper_mouth:
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
jo tady je na infikovaný klíštata moc zima :grinning: :grinning: a pokud ten flíček nezmizí tak to pak řešit ale jinak by se nic stát nemělo, četla jsem že pokud klíště není přisáto víc jak 24hodin tak se pravděpodobnost nákazy skoro vylučuje
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
dík holky...uvidíme no...připadám si taková bezmocná....
7. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
no to všichni, člověk by ti nějak rád pomohl ale nejde to, prostě asi tedka není ta správná chvíle :frowning2:
7. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ali, těch 24 hod. platí u boreliozy, na encefalitidu stačí 10 min.. Ale ta je hodně vzácná, takže tý se ani nebojim.. A flíček nevadí, hlavně se nesmí moc zvětšovat.. Já si pořád měřila teplotu, jestli nemam horečku :grinning:
7. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
no jak říkám, tady je na ty klíštata prostě zima :wink:
7. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
asi ne :frowning2:

medi taky co vím tak tady infikovaný nejsou.....říkal mě to ještě loni odborník na nemoci způsobené klíšťaty, pan dr. Čech..chodila jsem k němu když jsem měla borelku...
7. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky ja to klište mela maxim jednu hodku a ani asi ne!!!Tak si myslim že to bude ok ale ten fliček je asi normal to je jako po komarovi když bodne..
ali jasne tak to maš co delat aby jsi to zvladla co ??ale ty to určo svedeš :slight_smile:
semy bezmocna budeš ale musis se s tim nejak srovnat a proste to zkoušet chceme ti pomoci ale nejvice si asi pomužete vy dva doma a uvidiš ze se to povede!!!!!
me dnes třesti hlava a ke všemu me nejak boli a břisko podbřisek ale to je asi normal...
ardi byla sem u dr odvest tam krev co jsem rano nabirala babičce :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
neboj semy... však ono se to povede
7. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
holky diky za uklidneni :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Medi, k Drobníkovi Hrobníkovi? :slight_smile:
Semy, chápu, jak ti asi je.. Ale pořád je těch spermijek dost a máte pořád šanci, že se to povede přirozeně, jak psala Ali, stačí jen jedna.. nebo pak IVF.. Jsou chlapy, co nemají žádné nebo skoro žádné spermijky a taky si s nima dr. většinou dokážou poradit.. Držím vám moc palce.
7. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ta čočka tááák voní :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
ardi mě je to jasný že plno chlapů je na tom mnohem hůř....jen si člověk pořád říká že to přece musí jít...
no zavolám dneska na urologii a domluvím se s doktorem co a jak...třeba tam přijde na to proč to je a pomůže...:slight_smile:

já mám dneska k obědu svíčkovou..jsem si jí koupila včera v Intersparu, když jsme byli na obědě..ještě že tam ten Interspar máme, jinak nevím jak by jsme se stravovali..
7. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
hmm tak mnám spočítali nějak divně prémie v práci :frowning2: měli jsme mít a čtyřku víc :angry: :angry: :angry:
7. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak já jdu s donem a pak do práce, ještě se ozvu, tak paaa
7. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak manžel už je objednaný na urologii na příští úterý..tak doufejme že tam zjistí něco co půjde vyřešit..:slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.