• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak kéž by na něco přišli vid? :wink:
7. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
no kéž by a bylo to něco co půjde vyléčit...si říkám že mě to nenapadlo dřív...no uvidíme co zjistí...
ale štvou mě v tom Gennetu....podle tohodle je vidět že jim ani tak nejde o to pomoct lidem ale o peníze..jinak by se sami snažili přijít na to proč jich je málo...
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
no tak já moc nevím co se dá dělat v případě špatnýho spermiogramu, no snad na tý urologii budou chytřejší
7. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Semy, taky si myslím, že jim jde jen o prachy.. Honzovi hned řekli, že doporučujou IVF+ICSI, neřekli mu ani, že je nějaká šance to zlepšit.. Na papír sice napsali, že je šance počít přirozeně, ale nízká.. Prostě chtěj co nejvíc lidí rovnou nacpat do IVF :unamused:
7. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
ono to právě může být zposobené třeba nějakou infekcí v těle...nebo i jiné..a to by na urologii mohl zjistit, navíc tenhle doktror má zároveň andrologickou ordinaci..vož je v podstatě mužská gynekologie...pomoc při mužské neplodnosti....takže doufám že něco zjistí..
7. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
no tak vy byste to nebrali jako byznys, 20tis. za pokus? a navíc oni tam nejsou od toho aby zjištovali příčinu ale od toho aby prováděli to co uměj, tudíž IUI a IVF
no lehko se vydělává na lidském trápení
7. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
ale i na stránkách mají napsáno že dělají vyšetření jak ženské tak mužské příčiny neplodnosti a přesně tam popisojou ty vyšetření který manželovi vůbec nedělali...ani blbej ultrazvuk....
http://www.gennet.cz/asist_reprodukce/vysetreni.htm#2b
7. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
ardi jj k Drobnikovi nemaš ho rada??
7. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Medi, já k němu nechodím.. Jen mu tu tak říkají :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
semy...no tím se jen potvrzuje to jak říkám, že se snadno vydělává na lidském trápení, já třeba kvůli tomu do toho gennetu nechci dokud nebudu mít pocit že jsem zkusila všechny jiný možný způsoby
už jsem v práci a nálada tady nic moc, kvůli těm premiím :frowning2:
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
ali no máš pravdu..vydělávají na lidském trápení...:frowning2:
já o tý klinice dote´d slyšela jen samé dobré, tak jsem si myslela že k tomu budou mít trošku lepší přístup..ale už jsem se přesvědčila že ne...no minimálně jsem se dozvěděla že já funguju tak jak mám...moje gynekoložka nemá ani ultrazvuk, takže u ní bych se toho moc nedozvěděla....
7. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
to mě mrzí ty prémie...a ptali jste se na to proč je to tak?...
7. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
já myslím že je to tak ve všech těhle centrech, a na gennet jsou opravdu dobré ohlasy

jo ptaly jsme se, prej nám to zapomněla říct, že celkově je maloobchod furt ztrátovej takže maximální premie může být tolik a tolik, ale štvě mě že když už udělaj takový opatření že to prostě nedaj vedět a dovíš se to až potom co se na to vyloženě zeptáš!! prostě neférový jednání!
7. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Ali, to je fakt blbý jednání :frowning2: Jinak z tý čočky, na kterou jsem se tak těšila, se mi udělalo pěkně zle a doteď jsem ležela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby mě psi netahali ven, tak ležim dál..
7. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
no ona je ta čočka dost těžká no :frowning2:
7. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
ardi aha :slight_smile: no ja si na neho nemuzu stezovat :slight_smile: tak nevim jaky maji nazor jini :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Tak nám ode dneška dělají doma nová okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme ještě ráno dodělávali a balili celý byt...Tomáš je doma abude u toho dělat elektriku...no už aby to bylo hotový...dneska a zítra budeme spát na gauči..to jsem zvědavá jak budu rozlámaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahojik semy :slight_smile: no teda vy to tam budete mit alle krásne :slight_smile: no neboj nejak se to ty dva dny na gauči vydrži :slight_smile: ja sem ted vstala
8. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj medi :slight_smile:
no budeme mít ale ještě to chvíli potrvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemůžeme se dočkat až to bude hotové...už toho máme plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu jen na skok, jedu na nákup tak se pak ozvu :wink:
8. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj ali..tak dobře nakup :slight_smile: kup mě něco dobrýho :grinning:
8. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
tak jo :slight_smile: budeš to mít u mě schovaný jo? :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
tak jooo :grinning: budeš odpoledne v práci?..bych se stavila, půjdu na banku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojik ali pěkny nakup ja se dala do luxováni a už mam hotovo..
semy však neboj dočkáte se a budete z toho pak mit radost :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
8. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
semy promin ale byt na tvem miste ja asi bych se dnes nevracela domu :grinning: nemam tento bordel ráda ale vim co to je take sme si to prožili ale fakt bych do toho už nrešla se jen desim až zase budeme malovat :frowning2:
8. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
no tak já už jsem asi proto bordelu imunní...k našim se mě nechce chodit spát, stejně jsou tam, ještě zvířata tak tam musíme být....ale ono za ty dva měsíce co tam bydlíme a děláme pořád bordel si fakt člověk zvykne :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto se těším až to bude všecko udělaný....příští týden by konečně měl nastoupit obkladač tak už se to pohne...ještě nás pak teda čeká malování a podlahy v chodbě, ty si budeme dělat sami...+ teda ještě spárování..to jsme říkali že si taky uděláme sami tu koupelnu a kuchyń, aby jsme za to nemuseli platit...takže je toho ještě dost..pak kuchyň postavit..no práce ještě hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
no to teda ale nejak se to zvladne mi take stale stavime venku ale vy to mate lepši že vam nevadi zima ale nam ano :frowning2: tak snad počasi jeste chviu vydrži a bude pěkně :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
no říkají že má být celé září ještě pěkně..a snad i nějaké to babí léto..tak snad ještě něco uděláte....tak já doufám že nejpozději do konce října bude uděláno vše co jsme letos chtěli :slight_smile: na zimu už bych ráda bydlela normálně :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
tak určo to stihnete neboj :slight_smile:
no doufam že bude pěkne mame toho take jeste moc :frowning2:
8. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.