• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
já zas doufám že až doděláme teď byt že ještě stihneme trošku hezkýho počasí na vejletování....aby jsme si ještě trošku vynahradili to léto :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
tak jsem zpátky, a v práci dneska nejsem, mám celý den volno
8. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak to se máš teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jak dopadl nákup?
8. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
no nějakej ten žvanec sem koupila, granule pro zvěř a toaleták :grinning: :grinning: a byla jsem si na poště pro balíček s barvičkama, v papírnictví koupila ještě nějaký štětce a mám z toho děsnou radost :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
8. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
jétak můžeš vyrábět a vyrábět :slight_smile:))
8. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
je koukam ali nakoupila dobře tak se budeš moci bavit malovanim co??
8. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
jj, jdu se psem a pak jdu na to :slight_smile: ale ještě musim něco sníst, jsem nějak ještě nic nejedla mi právě došlo :confused:
8. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
no teda ty jsi ale čislo koukej se najist :slight_smile:
a co budeš malovat pekneho??
8. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj, tak cestu do Brna mám za sebou a jsem ráda, jsem uplně mrtvá.. v noci jsem nemohla skoro spát, v 5 jsem vstávala, pak 8 hodin v autě a 4 hodiny na školení :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a u nás v práci se dějou věci, fakt jsem ráda, že jsem těhule a může mi to být jedno... tak to budu jen z povzdálí sledovat..
Ali, dala bys pak někam fotky toho co maluješ? Jsem zvědavá, jak jsi šikovná :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja sem dnes ranní ptáčátko :slight_smile: musela sem na krev do Jbc :frowning2: a ted snidam u kompu :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ránko, zdravím z práce
9. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Tak už máme všechny okýnkáááá :slight_smile: Dneska budou ještě dodělávat ale jen dopoledne, hlavně v obýváků, protože tam byla celá ta zeď dole takže se to dozdívalo tak je tam víc práce...a zítra už jen omítku z venkovní strany :slight_smile:
Takže jsme včera ložnici už uklidli na čisto a spali jsme normálně :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
semy tak to byla rychlovka :slight_smile:
ali zase v práci??? :frowning2: to je hruza co??a jak je alespon to utika??nebo nuda??
9. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
medi...já teda nevim ale skoro každej chodí do práce každej den :slight_smile: a hrůza to není :grinning: a dopoledne moc lidí nechodí
9. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
ali tak kolik jsi toho včera namalovala?
medi no jsou rychlý..dělalo jich asi 8 tak to šlo rychle..dneska už dělají sousedům vedle nás :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
zatím jsem si udělala jen návrhy a dneska do toho půjdu naostro :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
tak super...a doufám že jak psala včera i Ardila dáš pak někam fotečky, jsem taky zvědavá :slight_smile:))
9. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
no jasně že dám, třeba mi pak taky uděláte kšeft :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
no ali každy nepracuje každy den..třeba ja sem tak nepracovala a docela mi to vyhovovalo :slight_smile:
semy tak to jsou rychlici
ali take se tešim až uvidim tve navrhy a maluvky
9. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
nojo ale zase si chodila na dvanáctky a to já tady nechodím takže to je něco jinýho, no a dneska jdu ve dvě dom
9. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
já jsem dnes do pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale šla bych domů už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj, mam práce nad hlavu, tak vás jdu jen pozdravit :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky ardi :slight_smile: takže je ti dneska dobře když pracuješ?...snad už jo :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
já už jen hodinu a půůůůůl a jdu dom a večer na hopsání :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
ty se máááš :slight_smile:))
já tu teď baštím ochucený tvaroh a nechce se mě nic dělat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Semy, jj, už to jde :slight_smile: Obsahuzuju velkou akci, kde na 10 prodejnách najednou poběží 8 dní v kuse a potřebuju na prodejnu 2 hostesky, tak toho je dost, tolik hostesek v těch městech ani nemam..
Dneska jsem těhu oznámila celé firmě, tak mi teď chodí hromada hezkých mailů :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
A jak jste strávili magický okamžik 9.9.09 9hod. 9 min. 9 s.? Mně v 9.10 volal Honza, jak jsem to prožila, vzbudil mě, takže já to prospala :grinning: Ale co, třeba 12.12.2012 ve 12:12 už snad budu vzhůru :grinning:
9. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
to je hezký že ti píšou hezký mailíky :slight_smile:))

teda to máš opravdu velkou akci :slight_smile: nechceš mě zaměstnat? :D:D:D
9. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak já v tu dobu byla na cestě do práce :D
9. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Semy, zrovna Liberec a Jablonec mam celej obsazenej, ale kdyby se ti chtělo do České Lípy.. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.