• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no to asi ne....já to myslela spíš ze srandu..nejradši bych brala práci na stálo jinou....se bojím že tu budu muset ještě dlouho přežívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já bych asi jako hosteska nebyla moc dobrá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
ale stejně děkuju :slight_smile: jseš hodná :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Já bych už hostesku nedělala ani za nic :grinning: Já nebýt těhule, tak si taky hledám jinou práci.. ale ono to teď je těžký, moc toho teď není :frowning2:
9. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
no s prací je to ted blbý všude no, ale tady u nás v hypru scháněj nějaký prodavačky, tak kdyby se ti chtělo semy :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
já vím, mě je to jasný..všude je to teď naprd....
ale zas by to aspoň byla změna..a i ta je dobrá....je blbý že už před víc jak roke jsem si říkala brzo zůstanu doma, nebudu to řešit, prostě to nějak vydržím..ale to jsem teda nečekala že za víc jak rok tady budu pořád sedět a budu na tom co se týče práce ještě hůř :frowning2:...ale fakt teď jiné řešení nevidím...prostě se to musí už podařit.... :confounded: :confused:
9. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
no já to mám zas opačně tedka, pokud se mi povedou ty vánoční trhy a prodám toho hodně tak bysme pak jeli i v létě na trhy a jarmarky, takže se mi do toho to těhu ted vlastně vůbec nehodí :grinning: :confused:
9. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Semy, tak zkus něco hledat, aspoň budeš myslet i na něco jinýho.. Já třeba posílala životopisy přímo do firem, i když neměli na nic inzerát a to se mi osvědčilo nejvíc, když pak něco měli, ozvali se.. Tam kde jsem teď, jsem se dostala taky tak, napsala jsem jim, že u nich chci pracovat, kdyby něco měli a hned jak se jim místo uvolnilo, volali..
9. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
ali jako kdyby se tam nedělalo do večera a víkendy tak to beru hned..jsem tuhle koukala že berou do deichmanna..tam bych šla klidně..v obuvi jsem se vyučila :slight_smile: ale jak říkám ty večerní směny a víkendy mě odrazují :slight_smile:
ohledně toholdle jsem tdy zmlsaná a už takhle dělám dost let....:slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
nojo chápu no, když už seš tak zvyklá tak by se mi do toho taky nechtělo, no ale byla by to změna :wink: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
když já jsem právě pořád na vážkách...s tím hledáním..jako já koukám po inzerátech už dlouho....ale ono kdybych chtěla odsud odejít tak mě stejně nepustí na dohodu hned, ale musela bych někoho zaučit a hlavně čekat až by někoho přijali...a navíc si pak říkám jestli budeme muset na to ivf tak budu práci asi flákat a na to v novém zaměstnání není nikdo zvědavý...takže prostě je hodně pro a hodně proti no...
9. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
no změna by to byla...ale v těhlech věcech horšímu...mě by bylo pak hodně líto že manžel je doma a já jsem v práci..takhle chodíme tak na stejno... :slight_smile: my jsme prostě závisláci noo :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
v podstatě už od roku 2001 dělám jen pracovní dny a max do 6 jsem dělala.....a na to si člověk až moc zvykne :grinning:
9. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
věřím :slight_smile: no těžko radit no, bud tu změnu udělat co nejdřív anebo to teda nechat tak jak to je, ale já bych asi nečekala a zkoušela si něco najít, ale třeba se to těhu podaří a bude to v poho
9. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
já vím že je těžko radit...je to stejně na mě jak se rozhodnu... :confused:
9. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
to jo :slight_smile:
a jak teda budete pokračovat dál? pokud to ted neklaplo, jako IUI tak si dáte tu pauzu nebo půjdete rovnou na IVF?
9. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Já bych taky hledala, když bych měla práci, co mě štve.. Být tam a doufat, že co nejdřív otěhotníš, tak pak další případné neúspěchy podle mě budeš snášet ještě hůř a práce tě bude víc štvát.. Já bych hledala a třeba ještě než stihneš dát výpověď, otěhotníš a bude :slight_smile:
Já si zas zvykla, že si pracovní dobu plánuju sama a nikdo mi moc do ničeho nekecá, tak bych si zas těžko zvykala na pravidelnou pracovní dobu a kancelář..
9. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
no každá práce má svoje pro i proti to je jasný :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tak já si jdu na chvíli zdřímnout, než mi zveřejněj inzerát, tak s tím stejně nepohnu..
9. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
no zatím do ivf nepůjdeme, minimálně dva měsíce..v úterý jde Tomáš na tu urologii takže asi se pak rozhodneme až podle výsledků jaký budou...trošku mě teď děsí ty peníze protože je prostě nemáme a moc se mě nechce si na to půjčovat...
ale samozřejmě pokud se z vyšetření ukáže že je to blbý tak to nějak pořešíme..prostě počkáme teď na výsledky a uvidíme pak...

tak já bych nejradši dělala taky něco takovýho abych si pracovní dobu dělala sama...třeba i něco co bych mohla pak dělat i s dítětem trošku...už o tom přemýšlím dlouho ale nějak mě nic ennapadá....
ale na co mám zálusk jsou nějaký chovatelský potřeby..kousek od nás otevřeli prodejnu s poteba a i pro koně..majitel je můj bývalý spolužák ze základky...tak jsem si říkala jestli se tam nestavit a nezkusit se zeptat....za zeptání nic nedám žéé :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
ardi tak si hezky zchrupni :slight_smile: a díky za rady :slight_smile: i tobě ali :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím návrat od MUDr., vše na výbornou, viděla jsem malého človíčka, hematom je pryč, ale cysta na vaječníku tam stále je, prý je velká a vstřebá se asi až do 12tt
mrkněte, jestli chcete http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=428442&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
no jasně že nedáš :slight_smile: to zkus a uvidíš, třeba to je zrovna ono :slight_smile:
no a s tím IVF je to asi rozumný, pokud je šance na zlepšení spermia tak bych taky ještě počkala
9. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
taky si myslím...proč se bezmyšlenkovitě hnát do náročného a drahého ivf když to třeba ještě půjde řešit :slight_smile:

ahoj Jani :slight_smile: krásná fotečka :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Semy: díky za pochvalu, také se mi moc líbí :wink:
9. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
janulo...krásná fotka, gratuluju ještě jednou :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ali: i Tobě díky a těším se na tvoje hedvábné umění :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak končím, a jedu dom..tak papá :slight_smile:
9. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Dobréé ránko :slight_smile:

Co to tady je za docházku?....sama se rozloučím, sama se přivítám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
dobré ránko, tak jsem si byla vyreklamovat boty a vybrala jsem si jiný :-ú jupí
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj ali..tak paráda :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.