• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jojo už sem to tak měla i minule, koupila jsem si zimní boty, po zimě se mi roypadly tak jsem je vyměnila za jarní a ted mám podzimní
10. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
a a si sem se zamilovala do trička :grinning:
10. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
no tak to je pak super výměna :grinning: já bych potřebovala nějaký zimní, ale takový sportovní..mám jedny ale už asi 8 let, sice z venku pořád docela drží, ale zevnitř už je to "tenký" z toho dlouhýho nošení takže už moc nehřejou..a ani vložkou s eto nedá vyřešit....
10. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja už třeti den vstavam brzy a jsem nejak hotova byla sem na kontrole kvuli štitce a nic moc :frowning2: tak mi přidala prásky ale co bude zas lepe hlavvně aby prcek byl ok je mi dnes nejak divne utahana doufam že se neprojevuje ten klištak :frowning2: mam to stale červene ale nezvetsuje se tak nevim co myslite??
10. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
medi..já měla flíček po klíštěti asi tejden, a pokud se to nezvětšuje tak je to v poho neboj :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj ali no nezvetšuje ale je to zarudle ale mam to take na blbem mistě hned u kalhotek tak se mi ty kalhotky a kalhoty o to třou tak je to asi z toho :frowning2:
10. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
já to měla fakt taky dlouho červený a pak to zmizelo, tak neboj
10. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Dobré "ráno" :slight_smile: Už jsem tu měla před 7mou závoz na akci, tak jsem pak ještě dospávala..
Medi, já mam červený flek ještě teď, už druhý týden a objevil se asi až po 2 týdnech, když se to nezvětšuje, nemáš horečky, tak je to ok.. Jdu na škvarkovou pomazánku od táty :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
mě se udělal flek po klíštěti až po 3 měsících a měla jsem ho týden, ale to už jsem měla borelku v sobě...
ale nebylo to "místní" klíště ale od Plzně...tam jsou dost infikovaný....
pokud se ti to nezvětšuje tak bych se opravdu nebála :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
blee a mě píchá v podbřišku od rána, a odpoledne jedu na mobilizaci. uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Semy, to je fakt, četla jsem, že na Plzeňsku jsou hodně infikovaný.. :unamused:
Chystám se za chvíli do Liberce něco nakoupit, do banky a tak, ale moc se mi teda nechce, já bych snad ještě spala :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Stáni, ještě jsem se chtěla zeptat, bereš jód nebo nějaký vitamíny s jódem? Nebo už se jód brát nemá? Mně na gyndě řekla, ať beru vitamíny bez jódu, ale Jedlovské jsem se na to zapomněla zeptat, tak snad nedělám nic blbě.. Jdu tam příští týden.
10. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
jojo ty Plzeňský jsou mrchy infikovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
já ho měla sice už před 3ma rokama, ale vím že tam jsou pořád.. :grinning:

já se divím že tentokrát nejsem skoro unavená na to že beru utrogestan...tak jsem ráda že aspoň něco je lepší..jinak už hormony nechci ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak to buď ráda, na mě teď padla strašlivá únava, přitom jsem spala hodně.. ale je fakt, že jsem celou noc běhala na wc.. chtěla jsem jet do Liberce a místo toho si snad půjdu lehnout, hrozný :unamused:
10. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
no to já jsem..vím jak jsem byla unavená minulý měsíc...jsem si právě říkala že jestli ještě do těch mích hormonálních nálad ještě začnu být ospalá tak to bude totální konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
mám na víkend tolik plánu co chci doma všechno udělat tak se mě ospalost vůbec nehodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ovšem jestli nebude ta debilní voda tak neudělám nic :frowning2:
10. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
ardi narazia jsem teď náhodou na tvůj inzerát jak hledáš hostesku do Český Lípy :D:D
10. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak holky papa...prchám dom... hezký zbytek dne :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
arddi ahoj jeee tak to s tim jodem opravdu nevim a ani nevim jak to je když třeba ja mam sniženou fce štítky jestli bych ho mela nejak doplnovat...myslim že jod je v rybach ne??ja jim sem tam nejakou rybu tak nevim nebylo mi po nich moc dobře... a jinak me třeba gyndař o jodu nic neřikal a mam jist jen listovku ale ted už bych ani ji nemusela...
ja jinak dnes byla u Jedlovske a nic moc :frowning2: se mi to zhoršilo ale ne o moc a tak mi zvysila davku ale to nema hlavne aby naš lumpik byl v pořádku
10. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
no tak já jedu do boleslavi na tu mobilizaci, tak papa
10. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Medi, já mam taky sníženou a právě myslím, že jód bych brát neměla, když beru euthyrox, tak by se jód brát neměl, že by se ti hladiny mohli rozhodit.. Ale jinak ryby a tak to samozřejmě jo, jen ne zvýšené dávky, co jsou ve vitaminových přípravcích.. Ale Jedlovské se radši zeptám, aby pak prckovi ten jód nechyběl.. A co bříško? Už musíš mít pěkný, ne? Nechceš hodit fotku?
Semy, zrovna mi na ten inzerát přišla odpověď a docela hustá.. takový fotky, jak kdybych hledala hostesku do Erotic city a ne do Intersparu :grinning:
Ali, pa, snad ti nebude moc zle..
Já jsem se trochu probrala, tak jedu do toho Liberce..
10. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Ardi no zeptej se ja to nejak neřešim jim jak mam a vitaminy mi ani dr nedoporučoval..
jinak břísko začina byt pekne :slight_smile: až sem se dnes divila ja beru letrox ale to je to same co eutyrox tak nevim no uvidiš.
Fotku musim se napřed vyfotit a pak asi hodim ale nejak nemam na to časek ale budu muset nejake fota pořidit abych mela pam,átku a pak mu co prckoj ukazovat :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Jj, to je to samé, jen od dvou firem.. Ale oni by nám řekli, kdyby bylo potřeba něco doplňovat..
Já se taky už pár dní chystám vyfotit břicho, protože myslím, že oproti fotce, co mám z 6tt už bude rozdíl docela znát, ale ještě jsem se k tomu taky nějak nedostala..
10. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
ahoj holky, tak mám po mobilizaci :slight_smile: je mi docela dobře a dostala jsem pochvalu že se mi už nedělaj ty bloky tolik, tak jsem ráda :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
holky me cely den dnes boli nejak cely bricho a jako by se ve me honily vetry ci co a jsem jakoby nafoukla to by me moho bolet z toho ne??
10. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Medi, to máš určitě z toho, to já mívám taky a někdy jsou to fakt velký bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a už chodíš na to cvičení do nemocnice? Jaký to je? Nevíš, jestli budou otevírat i nějaké od října nebo později?
Ali, tak to je fajn, že ti je líp než minule.. no jo, to máš odměnu za to, že tam pěkně poctivě cvičíš, já bych na to neměla trpělivost..
10. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
ardi jj mela sem jit na to cvičo ted sedmeho ale volali mi ze z organizacnich duvodu nevim co o bylo se to přesouva na 21.9 tak jdu az tehdy nechces se prihlasit take???
10. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já 21.9. nemůžu, jsem v Praze, ale kdyby bylo místo a šlo se přidat od dalšího týdne, tak možná jo.. Od kolika to je? Já zas jak pracuju, tak nevim, jak to budu stíhat.. Zavolám tam a uvidím..
10. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak tam zavolej je to id 15-16 hod uvidiš...
10. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
dobré ránko holky, tak jsem šla včera spát něco po půlnoci a vstávala jsem v 5:45 abych jela busem do liberce, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.