• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko :slight_smile:

ali a kde jsi byla že jsi musela jet do Liberce?...
11. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
v boleslavi, spala jsem u mámy když jsem tam byla na tý mobilizaci
11. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
aháá...já myslela že jsi doma, že jsi večer psala že už jseš po :slight_smile:
jsem ani nevěděla že tvoje máma bydlí v Boleslavi :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
jsem psala od ní z notebooku :slight_smile:
no tak vidíš, tak už to víš :grinning:
11. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
no už jo :grinning: a ty teda pocházíš z Boleslavi?
11. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
ne, já jsem rozená jablonečanda :slight_smile: mamina se tam odstěhovala potom co od nás odešla a rozvedla se s tátou
11. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Dobré ranko holky tak co ali mobilizace ok??
11. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
jo proběhlo to docela v pohodě, sice to krapet cejtím ale jde to :slight_smile: no a prej se to zlepšuje :wink: :sunglasses:
11. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
aháá..ona odešla od vás jo..tak to mě mrzí....ale jak je vidět vycházíte dobře :slight_smile: tak to je dobře :slight_smile:

teď si tak matně vybavuju že jsi jednou psala že jseš Jablonečanda :D tuším že jsme si o škole bavili kam jsi chodila ne?...
já se spíš ptala jetstli nejsi z Boleslavi že já tam přes dva roky bydlela....:slight_smile:

ahoj medi :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj semy :slight_smile:
ali to jsem rada že ti neni nijak moc špatne :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
ne boleslav je hnusný město, nelíbí se mi tam a bydlet bych tam nechtěla
no a máma se prostě v mých 10letech zamilovala, a chtěla rozvod a že se o nás bude starat abla bla bl, jenže my nechtěli, chtěli jsme zůstat s tátou a ne s nějakým cizím pánem, no takže jsme vyrůstali u něj, tak jsme tak společně válčili :slight_smile:
no bylo to těžký a nerada na to vzpomínám, spousta slz, výčitek, nátlaku okolí že máme bejt s mámou :frowning2:
no a všechno časem přebolí
a s mámou už vycházíme, na jednu stranu to chápu že chtěla žít s člověkem do kterýho se zamilovala ale to že odešla od nás.... no přeberte si to jak chcete, fuj sem se rozpovídala :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
ali dík za vysvětlení....věřím že jsi to měla těžké :frowning2: někdy je život prostě nevyzpytatelný a krutý....

máš pravdu že je Bopeleslav ošklivý město....hodně průmyslový, žádný památky..hezký je tam jen úplný centrum, ale to je rozloha asi 0,5 na 0,5 km takže nic moc...já tam bydlela s bývalím manželem, on se tam narodil, mě+li jsme tam co jsme dostali od jeho rodičů ale barák jsme stavěli pár kiláků za Boleslaví v jendý malý vesnici, tam už to bylo lepší....no nedočkala jsem se ani kolaudace..ale co člověk nadělá....člověk míní, život mění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
tak tak...já se řídím heslem všechno špatný je k něčemu dobrý a musím říct že to fakt funguje
11. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
ali mrzí mě jake jsi mela detstvi ale za to jaky to bude nebo bylo nikdo nemužem :frowning2: stalo se a život jde dal a ted je jen na tobe aby se neco podobneho neopakovalo třeba v tvoji nynejsi rodine :frowning2: ja take detstvi nemela ružove rodice se take rozvedli ale až v mych 18 ti letech a dodnes se nesnaši apod a řesi si to vše přeze mě :frowning2: takže take nic moc
11. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj, tak mam zase plno práce, ufff
Ali, jsi odpoledne v práci? Honza chce nějaký knihy a možná pojedem do kina, tak se zajdem kouknout..
11. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
ardi...jsem tady asi do tří dneska takže bohužel nemůžu pomoci :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak to mi až tak v 7 :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
jee Ali ty se maš budeš dnes brzy doma co??
11. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
já dneska do pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že je pátééékk :slight_smile:)) akorát zítra budu sama doma :frowning2: manžel má školení dnes a zítra :frowning2:
tak budu makat :slight_smile: budu sundavat starý nátěr na radiátorech, a pak natírat....možná stěrkovat strop v koupelně jestli mě to půjde...a okna bych ráda omyla.....ale to je radost umývat nová okýnka :slight_smile:))
11. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
semy tak to tě lituju do peti :(
a doma takove práce ale alespon to udelate a pak budete mit hotovo :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
já už si zvykla..jeden den do půl čtvrtý respektive do třech protože pak jdu na banku a druhý den do pěti...

nějak se to tady v práci teď uklidnilo tak tu asi zůstanu...hodně teda teď počítám inzeráty na netu...ale pomalu dospívám k tomu že to tu už doklepu....
spíš jsem si říkala že bych brala nějaký přivýdělek...narazila jsem te´d na docela zajímavou nabídku...
pomoc lidem s nemocema a prodej léčivých výrobků...jsem si popovídala s paní která to zprostředkovává a dost mě to zaujalo...
jestli chcete mrknout o co jde tak tady mají webovku
http://www.okg-family.cz/possibilities/enterprise.php mají to tam popsaný dost okrajově...ale ta firma se zabývá prodejem léčivých přípravků...
11. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
semy ta práce nevypada špatne ale jak je to tedy to bys mela jen jako přividelek??
11. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
jojo přivýdělek....s tím že by se to dalo pak dělat i při mateřské :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
chci to ještě probrat s manželem co si o tom myslí on :slight_smile: ale opravdu mě to dost zaujalo...je tam akorát vstupní poplatek 200,- ale jsou za to nějaký materiály a dárek...a není tam žádný závazek povinného odběru..prostě když budu potřebovat tak si to objednám a prodám dál....:slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Semy, teda já bych do ničeho takovýho nešla :unamused: Všechny takový prodeje se mi zdají podezřelý a ještě se vstupním poplatkem. To je jak Avon, to aspoň někdo kupuje a stejně se tím skoro nic vydělat nedá, tohle myslím bude ještě horší.. Ale to je jen můj názor, třeba to je jinak.. Já bych prostě do žádného prodeje nešla, navíc nějakých podivných no name výrobků, nevím komu bych to prodávala atd.. Oni ti to vychválej do nebe a pak je všechno jinak.. Znám spoustu lidí, co se nechali nachytat, no uvidíš sama, jestli do toho půjdeš..
11. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
ardi ono je dost těžký najít nějaký přivýdělek, aniž by to byl prodej...
prodeje tady většinou probíhají přes inzerci, zas je otázka jaká je odezva...nevím no...ještě jsem se stejně nerozhodla, jak jsem psala tak stejně mě zajímá co na to řekne manžel...on má v takovýhlech věcech dost racioální uvažování...:slight_smile:
11. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Semy, já vím.. Jen si myslím, že tímhle si nic nepřivyděláš.. ale možná se pletu, když to nezkusíš, tak se to nedozvíš :slight_smile: Tak Honza snad každou chvíli dorazí a jdeme na výlet, pak na večeři a možná ještě do kina, když to stihnem.. Musim využít, že je mi dobře..
11. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
ardi jasný :slight_smile: no uvidím no, nechám si to ještě projít hlavou :slight_smile: stejně hledám dál :slight_smile:

tak si výlet hezky užijte :slight_smile:
11. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja sem vstavala dnes kolem 9 hod...nasnidali jsme se a ted jsem připravila obidek bude smažák a bramburky a jeste sem stihla vytřit a ted chviu oddychnu a vyluxuji :slight_smile:
noo a jinak asi pujdem večir do kina ardi na čem ste byli nebo jste nesli??
ja bych ale radsi sla na bazen mam nejaky absták po vode .-) a koukala sem že jak je v Jbc ten novy bazen pro mimina tak se tam da chodit s detskem už od 6 tydnu a je tam i cvičo i pro těhule tak se tam hned přihlásim ale to je v tom druhom vchodu tak to bude spis jen takove cakani ale ja bych si šla zaplavat dneska :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj medvide :slight_smile: teda tak to si pilná jak včelka :slight_smile: a na co chcete jít do kina? no já mám víkend v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.