• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
ahoj ali jj nejak sem se do toho pustila a mam i vyluxovano už :slight_smile:
no chceme jit na tu pohadku nevim jak se jmenuje musela bych se juknout...ten pan jak odleti s tim domem jestli vis...myslim že se to jmenuje vzhuru do oblak nebo tak nejak
12. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
jop vzhůru do oblak :slight_smile: no my na tom byli a moc se mi to líbilo :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
no tak asi pujdem take i podle ukazek to vypadalo pěkně €:slight_smile: ale zase titulky ale to je to nejmenši :slight_smile:
Tak ja už dělam obidek :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
my na tom byli bez titulků :slight_smile: vždyt je to pro děti :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Nazdárek holky :slight_smile:

já jsem dneska sama doma..manžel je na školení.....ale docela si to tu užívám, omyla jsem nový okýnka, naleskovala půlovičku kytek...na další už nezbyl lesk :stuck_out_tongue_closed_eyes: , všude vyluxovala a vytřela, a troje radiátory natřela sajrajtem na sundání starýho nátěru

a mám už docela dost :grinning: ...asi si půjdu udělat nějaký oběd..ale z těch málo možností co mám to zas budou hranolky, jako večer.....no jo..bez kuchyně se blbě vaří :D a hlavně bez vařiče :grinning:
12. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
no to se vážně špatně vaří :slight_smile: a odpočin si taky krapet čoveče :slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
no už se na to pomalu chystám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..když já se tak těšila že konečně uklídím a bude tady relativní pořádek...proptože pořádný tady bude až bude hotová koupelna a kuchyň....ale po těch oknech to tady fakt bylo jak když vybuchne bomba :grinning:
12. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
to věřím, no tak hlavně že už to máš hotový :wink:

tak si tak říkám že koupím mamině k padesátinám lístky na Lord of the dance
12. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
oni tady zase budou??....kdy? my na nich byli na jaře..manžel je dostal ode mě k narozkám, který měl v listopadu :grinning: a před lety jsem na nich byla v Praze..ty jsou fakt bezkonkurenční :slight_smile: To určitě uděláš mamce radost :slight_smile:

Já zase koukala že bude Appasionata..ale jsou dost drahý lístky takže asi nic....byla jsem předloni a bylo to opravdu super...

a za měsíc jdeme na Mullera
12. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
ee nebudou tady ale v praze, ale i tak to pro mámu není daleko takže si myslím že by se jí to mohlo líbit
12. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak to každopádně :slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
jee ali no vidiš to me nenapadlo :slight_smile: jsem trubka ono asi ukazky jsou jen s titulkama :slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
no asi jí ty vstupenky koupím, myslím že jí to radost udělá
12. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
ali tak to určo bede mit radost :slight_smile: noo ja nevim v kolik do toho kina pujdeme manžel zase řadi venku chjo :slight_smile:
12. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Medi, do kina jsme nakonec nešli, byli jsme na výletě a na večeři a víc jsme nestihli.. Byli jsme i Franka a dala jsem si těstoviny s lososem, mňam, poprvé jsem se odvážila do restaurace :slight_smile:
Jinak jsme měli docela úspěšný víkend, konečně jsme se shodli na jméně pro kluka, už jsem ani nevěřila, že někdy něco vyberem (Šimon), u holky asi zůstanem u původní Kristýny.. A dneska jsme byli v Praze, okoukli jsme kočárky, tak taky máme vybráno. Nakoupili jsme i nějaký oblečky, ale na dnech marianne se slevou vůbec nic.. Takže od rána na nohou a jsem hotová, tak sebou fláknu na gauč a ani se nehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj ardi... tak to je super že jste se shodli na jméně, tak hlavně aby vám to vydrželo až do konce :slight_smile: kámoška třeba celý těhu chtěla Viktorii a 14dní před porodem si to rozmyslela :grinning:
12. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj Ali, stát se může cokoliv, mně už se to včera večer, když jsem usínala, přestalo líbit, ale pak zas ok :grinning:
12. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
:slight_smile: no však uvidíte :slight_smile: třeba matěj byl vylosovanej, jsem se dozvěděla minulej rok od jeho babičky, že ho prej vylosovala z několika papírků kam jeho mamina napsal jména co se jí libila, a to už v porodnici
12. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
No já se zas měsíc nejmenovala jinak, protože naši si připravili jen Karla :grinning:
12. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
no taky dobrý :slight_smile:
a copa jste koupili za oblečky? :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
no a jinak už jsem včera namalovala první povlak na polštář :slight_smile: ještě to musim dopiplat a pak vyfotim, a mám i nějaké šálky už :slight_smile: no a v pondělí si jdu pro balíček s dalším zbožím :grinning: :sunglasses: :grinning: no tak by se mi pak šiklo něco prodat co nejdřív :slight_smile:
12. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Dobré ranko holky tak ja sem před chvili vstala ale noc na pěst nemohla jsem nejak spat a asi maly začina kopat pže když jsem ležela na břise tak me neco dole dloubalo :sweat_smile: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
dobré ránko medi, no tak to je super že už cejtíš pohyby :slight_smile: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
no nevim zda jsou to pohyby! :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
ted jsem zjistila hroznou vec :frowning2: nejspis mi dorazi tchýne na vikend a v nedeli přisti i švagrova a oni dve tu s nama zustanou cely tyden :frowning2: nevim co tu s nima budu dělat :frowning2:
13. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
a proč u vás chtějí být tak dlouho?
13. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
no že pry mi tu neco pomužou atd :frowning2:
to jako tchyne vis a švagrova chce vypadnout z usti
13. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
hmm tak jim řekni že pomoct nepotřebuješ a že chceš mít klid :grinning: :wink:
13. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
no to bych mohla ale nejde to :frowning2: ale alespon tu nebudu přez den sama a bude to zmena :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
no tak jinak ti neporadim, bud jim to řekneš na rovinu anebo to s nima budeš muset vydržet
13. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.