• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
já bych teda asi nechtěla trávit celý týden s tchýní :grinning:
13. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
no asi to budu muset vydržet kvuli manželovi on trpi take moje rodice a je to jen tyden tak ro nejak přežiji :slight_smile:
ale manža to ma na haku jemu to nevadi on bude chodit do práce a pak bude delat venku tak se s nima moc neuvidi a švagrova že ho budou popohanet jak se to ma či nema delat atd a že oni si uvaři kafi a budou mu radit to sem mela sto chuti ji poslat do prdele!!!
13. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
jinak sme se ted vrátili z vyletu byli jsme ne černe studnici na rozhledne docela pekna jeste sem tam nikdy nebyla vim že jsem ostuda ale co...to ted doženem :slight_smile:
13. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
pak budeš chodit s mrňouskem na výlety po okolí :wink:
13. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
jj přesně tak ty jsi zase v práci??
13. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
jojo mám celej víkend a zejtra volno a pak odpolední
13. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
jee tak pořád práce co???a co itíka to alespon??ja sem nejaka že bych si šla lehnout :slight_smile: manžel šel zase delat ven a me to venku neba jen tak sedet a je tam docela chlladno
13. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
jo utíká, lidi choděj takže dobrý, no a jinak musím tenhle týden malovat, chtěla bych toho stihnout co nejvíc, páč víkend bude jedna velká oslava :slight_smile:
13. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
no tak alespon že neni nuda...a jakapak oslava??ja pujdu asi uklidit nasi myši do klece ma ji zaneřadenou tak se asi na to vrhu vemu rukavice at neci nechytnu a asi to udelam :slight_smile:
13. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
já mám v sobotu 25, takže moje oslava :grinning:
13. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
jee tak to velka gratulace :slight_smile:
tak myš ma už uklizeno a je sem fakt zrala do postele :slight_smile:
13. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
no ještě negratuluj :slight_smile:
no tak si jdi lehnout ne? jo a jak se líbilo kino?
13. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
no asi se pujdu natahnout k telce a uvidim co davaji :slight_smile:
kino bylo super až na to že jsem musela na wc manža mi vzal litrovou colu a ja pak litala :slight_smile:
13. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj, tak včera už jsem nezvládla napsat.. z ničeho nic se mi udělalo zle, tak jsem zbytek dne prozvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska už je líp, ale celej den ležim.. Asi to mam za to, že jsem se včera v Praze přecpala, dala jsem si jídlo, jahody se šlehačkou a ještě dortík :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak oblečků jsme koupili jen pár, nějaký dupačky a pak chlupatou mikinu s ušima a ručník taky s ušima :grinning:
13. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj ardi tedy takhle se přebaštit :slight_smile: ale hlavne že je lepe
hodiš fota těch oblečku??
13. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Medi, hodim, ale ne dneska, nemam sílu..
13. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
ahoj ardi...tak ty si to furt takhle užíváš jo? chuděrko :wink: no asi se ta kombinace mimísovi nelíbila :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj, no asi ne, ale já si tak pochutnala :grinning: Ale je fakt, že už jsem nemohla a bylo mi blbý to tam nechat.. prostě blbost a doufám, že to bylo jen tím..
13. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Já jsem totál unavená, hotová, bolavá..prostě kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jsme zase celý den dělali, dopoledne jsem z těch třech radiátorů sundavala ten nátěr..a šlo to pěkně blbě, takže makačka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak jsme si zajeli na oběd a k našim nakrmit a vykoupat se....a teď jsem ten jeden radiátor natírala už barvou a ještě jsem omyla hromadu nádobí se se tu nakupila, když ta voda je jen z tý stupačky....
13. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
teda to je účast takhle v neděli večer :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
a já dneska celej den v práci pročítala diskuzi o menstruačním kalíšku :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
no semy koukám že jste si pěkně mákli což? no ale tak už se pomalu blížíte ke konci :sunglasses:
13. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
ali no to teda jo..no zatím to nějak extra nevypadá že by se to chýlilo k nějakýmu konci..až se dodělá koupelna tak ještě bude hafo práce na kuchyni a pak všude ještě malovat....počítáme že k malování se dostaneme tak za měsíc...

o tom kalíšku jsem už dávno četla a dost o něm uvažuju....:slight_smile:
13. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
já do něj taky asi půjdu, chci si ho ale objednat z domu a ne tady z práce :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Semy, ty jsi akčni :slight_smile: Mě by to zabilo.. já potřebuju vytřít kuchyň a nejsem schopná udělat ani to..
Ten kalíšek jsem taky chtěla, ale teď ho nějakou dobu potřebovat nebudu :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
no tak to je jasný že ho nebudeš potřebovat :slight_smile: provokatérko :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
no já ho právě zatím nekupovala že jsem si říkala nebudu teď vyhazovat peníze koupím si až pak..ale od tý doby co jsem si to říkala už uběhlo asi půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ardi no to jo..měla jsem takový akční víkend :grinning: ale mám z toho dobrý pocit že jsem toho tolik udělala :slight_smile:
nahrávám teď fotky z toho našeho řádění :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
no já si ho asi objednám co nejdřív, bůhví kdy já do toho vlítnu takže to pětikilo mě nezabije, a pokud otěhotním tak mě ty peníze mrzet nebudou :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
no to je jasný :slight_smile: tak počkám co na něj řekneš a asi si ho taky koupím :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Já utratila dost zbytečných peněz těsně před tím než jsem otěhotněla.. nebo už byla v tom.. 1400 Kč permice na trampošky, 900 Kč podprsenka na trampošky.. ale co, nezkazí se to a kalíšek taky ne :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.