• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
asi fakt zkus ten test zítra ráno což?
30. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
nám se dneska tááák daří :slight_smile:)))právě jsem se dozvěděla že nám schválili úvěr od státního fondu bydlení, hypotéku už schválenou máme, takže teď už čekáme jen na katastr..:slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
to je dobře :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
myslite??a co kdyby byl pozit??to by mohlo byt blbé kdybych krvácela ne?
30. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
medi taky jsem slyšela od pár holek že na začátku těhu slabě krváceli, může to být normální, každopádně lepší kdyby jsi si test udělala a kdyby byl pozitivní tak bych radši šla k doktorce, aby tě prohlídla...
30. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
asi máte pravdu tak si ho kpupim a zítra zkusim testnout a co kdyby nebyl pozit??tak je normání že by to bylo tak malo krvácení
30. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
no může to být...s tím já zkušenosti nemám, od tý doby co neberu prášky to mám pořád silný...
30. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky. Dneska tam byla pořádná fronta.. No a výsledky mam v pořádku, prolaktin v pořádku, hcg negativní, dostala jsem vyvolávačku a mam přijít na kontrolu po MS nebo když nepřijde do 14 dnů. Ale zdá se, že už přišla, zatím je to jen málo, tak se neraduju, ale snad se rozjede.. Takže bych tam šla hned příští týden a začli bysme to nějak řešit..
Jinak když jsem seděla v čekárně, tak najednou v ordinaci šílená rána, doktorka hrozně zařvala (mam pocit, že to bylo sprostý ) a volala sestru.. Byla tam zrovna taková stará paní, tak nevim, co se stalo, jestli spadla z tý kozy nebo se, ale docela hustej šok.. Ale paní byla v pořádku, jen se všichni pořádně lekly..

Medo, určitě zkus testík, jestli se to pořád nerozjelo. Malé krvácení v těhu, hlavně v době, kdy by normálně byla ms, je normální, má to dost holek.. Držím palce, aby tam byly //. :slight_smile:
Jdu si udělat konečně oběd
30. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
ardi no tak aspoň víš na čem jseš....tak uvidíš co s tebou pak začne dělat..:slight_smile:
30. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
No to právě moc nevim, ani dr. necháme, proč nemám ms, vše je v pořádku, sliznice narostlá.. Ale aspoň vim, že vše je ok a že se začne něco řešit.. :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
holky hezký prodloužený víkend...papá
30. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
holky mam to fakt jen při tom když jdu na we a jwn trochu a jen tochu i na vložce tak fakt nevim a jinak sem to ted mela mit jak řikáte tak nevim:frowning2:zitra testnu..jsem ted v práci a měli sme tu mazec a je miá divně a bolí me břicho,myslite že by mimi bylo v poho kdybych krvácela??
30. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Medvide, urcite bylo, fakt to má plno holek na začátku, některé si myslí, že mají MS a ani netuší, že jsou těhu.. :slight_smile:
30. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky,
Medvide: Chci Tě ujistit, že i já jsem měla slabou menstruaci, skoro jen takové špinění a mimi to všechno v pohodě zvládlo, ale to už jsem věděla, že jsem těhotná a hrozně jsem se bála. Tak se neboj, zítra najdeš // a všem nám pošleš ten těhubacil :wink:
30. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsem dneska po dost dlouhé době docela dobře zapařila :grinning: Nakonec přestalo pršet, takže čarodky super a dostala jsem plno prvomájových polibků :grinning: Co vy? Jak jste si to užily? Mně v poslední době stačej 2 piva a dneska jsem měla min. 4, tak se předem omlouvám, jestli píšu nesmysly :grinning: Už jdu spát, takže zítra papa
1. kvě 2009 ve 03:14  • Odpověz
Ahoj,

Ardi: obdivuji Tě, že jsi v tak brzkou ranní dobu sedla k počítači, abys nás pozdravila :wink:
My jsme byli na čarodky doma, akorát jsme z okna koukali na ohňostroj nad přehradou.
Medvide: jsme napnuté, už jsi testovala?
1. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,omlouvám se že vám sem lezu,jen jsem přišla pozdravit Jablonečandy a všem přeji brzké těhulkování.
1. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Medvide, taky jsem zvědavá :slight_smile: Jani, taky nevim, co mě k tomu vedlo :grinning:
1. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Carys děkujeme :slight_smile:
1. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky tak trávím dnešní den v prácia dokonce i pracuju, MS stále nikde... :angry:
1. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Ahojky holky,přeji krásný den.Jak jste si včera užily první květnový den-lásky čas? :slight_smile: .My pěkně,byli jsme s manžílkem v přírodě a udělali si piknik.Bylo krásně teplíčko...Holky,teď,když je ten měsíc květen,lásky čas,tak se nám určitě zadaří.Všem to moc přeji. :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj sluni, my byli včera na výletě v Jizerkách, bylo nás 12, tak byla sranda :slight_smile: Ale dneska a zítra musim pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ali, už je ti líp? Já jsem taky pořád bez MS..
Medvide, tak co??
2. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dneska umyla okna, už je mi dobře akorát ještě huhňám a MS stále nikde, ani stopy
2. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky zatim sem vás nedočetla dnes sem se vrátils z moravy,jinak ms dosla ale je stále malo tak je mi to divny a test negat pak se ozvu až vás dočtu pa
3. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky medvide: no tak aspon že tu MS máš, třeba fakt byla sliznice málo narostlá tak proto není silná
3. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
ali je to možne ale bolí mě stále břicho a je mi z toho všeho smutno :frowning2:
3. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
no takhle to ale brát nemůžeš, smutek ničmu nepomůže, teď si říkej že máš další platnej pokus a že už to vyjde ju?
3. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
ja vim spíše mě trápí to že ta ms je málo a bolí mě pořád břicho
3. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, celý den jsme byli na keškách po Liberci, tak teď musim dohánět práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Medo, to je mi líto, že je testík negativní, asi to fakt bude ms, ale jestli se ti to nezdá, tak zajdi k dr.. Tenhle měsíc je nějakej zakletej :angry: Já jsem pořád bez ms, jen už několik dní se vždycky objeví trochu špinění, což jsem nikdy neměla a nevim, co si o tom mam myslet, už jsem 53dc, tak už jsme trochu nervní, už bych se chtěla snažit dál.. Ale za týden mi Honza odjede do Švédska achjo..
3. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj ardi jeste pokám a uvidim:slight_smile: a na jak dlouho ti odjede??
3. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.