• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
jj, to určitě ne..pak to všecko zase budeš moct používat..teda kromě tý permice :grinning:
13. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
no musim to doma v klidu probrat a vybrat si ten správnej :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Semy, proč ne permici? Platnost je neomezená a já chci pak chodit, až to půjde.. Tatínek bude hlídat :slight_smile:
Zrovna jsem našla teplou zimní bundu, do který se vejdu i s velkym břichem :slight_smile: Mam radost, že nebudu muset nic kupovat nebo nosit Honzovu
13. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
ardi aháá já nevěděla že má neomezenou platnost :slight_smile: proto jsem to psala víš :slight_smile:

tak to je dobře že jsi našla :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
tak tady jsou nové fotky z bytu

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/MechovaUzBydlime#

nový jsou vždycky z řady poslední 1-2 fotky za názvem
13. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
teda v podstět před názvem :slight_smile:
prostě tam co je nová elektrika, nový okna :slight_smile:))
13. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
ardi....jo a prej se snad příští rok pojede k moři s jumpingem :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ali, tak to bych jela hned, ale to asi nepůjde :frowning2: Jedině, že bysme mohli jet i s Honzou a prckem :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
no já pojedu pokud to půjde :slight_smile: a ty si budeš užívat mrnouse a na jumping ani pomyšlení uvidíš :slight_smile: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
No snad už si budeš užívat bříško :slight_smile: Uvidíme no, ale já myslím, že aspoň jednou týdně bych chodila, budu ráda, že si odpočinu, ale těžko říct.. Jů, já bych si šla hupsnout, kdyby to šlo.. :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
jé tak to musí být super skákat u moře :slight_smile:))
13. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
já jdu zítra :slight_smile: no víš jak, nějak to ted beru tak jak to je a nechce se mi to ani nijak řešit, ani nevim jak s tou průchodností, asi počkám až půjdu na gyndu na cytologii a pak se asi objednám a uvidíme
13. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ty se máš :slight_smile: Já jdu zítra na krev na endokrinologii, fuuj, nechce se mi vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Semy, nějak mi ty tvoje fotky nejsou zobrazit :frowning2:
13. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
já zejtra vstávat nemusim ale asi budu at toho co nejvíc namaluju :wink:
13. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
ardi to je zvláštní..nám to tady jde....tak jestli to třeba nebude prohlížečem...nemáš ještě jiný? jinak fakt nevím..
mě se taky nebude chtít vstávat..strašně mě bolej nohy, jak jsems epořád ohýbala nebo seděla na bobku....ale jdu zítra už ve dvě dom...tak to snad uteče...ardi to je zvláštní..nám to tady jde....tak jestli to třeba nebude prohlížečem...nemáš ještě jiný? jinak fakt nevím..
mě se taky nebude chtít vstávat..strašně mě bolej nohy, jak jsems epořád ohýbala nebo seděla na bobku....ale jdu zítra už ve dvě dom...tak to snad uteče...
13. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
mě to šlo taky zobrazit :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
ali já když jsem natírala ten radiátor tak jsem si na tebe vzpoměla :grinning: že ti vzdáleně fušuju do řemesla :grinning: :grinning:
ntírání je jedna z čiností který mě moc baví :slight_smile:))
13. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
jop to věřím, no já si zejtra musím natřít židle od stolu :slight_smile: a pak teda hedvábí no :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
ze židle na hedvábí :grinning: jen si nepopleť barvičky :grinning:
já zítra možná vymaluju stěnu v obýváku..tu co je okno nový, aby to bylo vymalovaný i za tím radiátorem, který nám asi v úterý přidělají zpět......
13. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Semy, už to jde :slight_smile: Pěkně se vám to rýsuje, ale práce je to teda hromada.. Ale zas tohle je taková příjemná práce, ne? :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
neboj na židle mám včelí vosk :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jsem zvědavá na ty tvoje hedvábný věcičky, určitě něco nakoupim :slight_smile: Deštníky budou i skládací?
13. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
ne skládací nejsou, jen normální, klasický s dřevěnou rukojetí a vystřelovací
13. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
ardi no jak kdy..bourání bylo šílený..strašně moc prachu po celým bytě, namáhavý, šílenej hluk...teď už to budou takový čistější práce tak už to bude lepší :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
semy....no je to makačka, věřím, ale budete to mít krásný a spoustu vzpomínek :slight_smile: :wink:
13. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Škoda, máma nosí jen skládácí.. Ale já budu chtít jeden velikej min. pro sebe :slight_smile: A možná i pro babi.. Letos chci kupovat k vánocům nějaké drobnosti, vždycky jsem dávala dárky za tisíce, ale letos teda neee
13. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
akorát mám teda problém ty deštníky sehnat, ten jeden dodavatel je ted nemá, tak musim zjistit kdy je bude mít nebo budu muset sehnat nějaký jiný
13. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
ali tak se tu bavíme o tvém malování, a taky ti uděláme kšeftík..mámě asi šálku, a švagrové obrázek :slight_smile:
bych s eněkdy stavila u tebe v práci a domluvili by jsme se ju :slight_smile: zatím to nespěchá, máma má narozky v prosinci a švagrový by to bylo k vánocům :slight_smile:))
13. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
no tak on ten deštník nejlevnější nebude, ještě nevim za kolik přesně ale on je za 400 sám o sobě a barev se na to taky něco spotřebuje takže pod 800 jít nemůžu abych na tom něco trhla :wink: :grinning:
ale není problém, pak hodím fotečky a domluvíme se jak by jste to chtěli :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
a ty polštáře, teda spíš povlak na polštář je myslim taky docela dobrej :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.